Samsung Galaxy A5 SM-A500F Samsung Account Bypass Sorunu

Samsung Galaxy A5 SM-A500F Samsung Account Bypass Sorunu

sontecrube sontecrube - #1
Herkese selamlar Saygılar Ustalarım. Aranıza yeni katıldım. Site çok güzel. sorulara çok kısa sürede cevap veriliyor. Buda demek oluyor ki Geniş bir GSM bayii ağına sahip. İlk defa konu açıyourm. Umarım hata yapmamışımdır. (Bilmediğim için merak ettim Konu açmayı neden bukadar zor yere koymuşlar anlamadım)
Gelelim konumuza
Z3x ve Octoplus var fakat Samsung bu işe el atmayacak gibi görünüyor. Hesabı nasıl kaldırabiliriz Youtubede birkaç yöntem denedim fakat nafile. Samsung tarafından güncellemelerle gösterilen açıklar kapatılmış.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder tüm ustalarıma iyi çalışmalar dilerim
silivriserdar silivriserdar - #2
Herkese selamlar Saygılar Ustalarım. Aranıza yeni katıldım. Site çok güzel. sorulara çok kısa sürede cevap veriliyor. Buda demek oluyor ki Geniş bir GSM bayii ağına sahip. İlk defa konu açıyourm. Umarım hata yapmamışımdır. (Bilmediğim için merak ettim Konu açmayı neden bukadar zor yere koymuşlar anlamadım)
Gelelim konumuza
Z3x ve Octoplus var fakat Samsung bu işe el atmayacak gibi görünüyor. Hesabı nasıl kaldırabiliriz Youtubede birkaç yöntem denedim fakat nafile. Samsung tarafından güncellemelerle gösterilen açıklar kapatılmış.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder tüm ustalarıma iyi çalışmalar dilerim
Cihazınızın recovery ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.
sontecrube sontecrube - #3
Cihazınızın recovery ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.

Adminim Cihazı Daha iyi anlayan esnaf bir arkadaşa götürdüm. Octoplusla Frp Remove yaptı samsung hesabı kalktı
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-a5-sm-a500f-samsung-account-bypass-sorunu.5886/