Samsung Galaxy A50 SM-A505F Recovery Format Sonrası Yazılım Çökmesi

Samsung Galaxy A50 SM-A505F Recovery Format Sonrası Yazılım Çökmesi

okanbaba4242 okanbaba4242 - #1
Arkadaşlar yurtdışı a50 cihazımı recovery moddan sıfirladim açtım daha sonra yeniden baslattigimda açılışta kaldı yazımı silinmiş.b u şekilde oluyor recoveryden format attığımda oluyor genelde ama şuanda nerden atarsam atayım olmuyor patch işleminden sonra böyle oluyor ayarlardan sıfırla diyorum mesela direk tewkrar açılıyor telefon aynı şekil ondan sonra recoveryden atmak zorunda kalıyorum. bu seferde telefon sorunsuz açılıyor. yeniden başlatınca only official.... hatasını veriyor ama şuan patchsız rom kurdum ayarlardanda sıfırlanıyor recoverydende sorunsuz

printThread_attachments

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 17
Aslankim Aslankim - #2
sorun tam olarak nedir
M Machine - #3
Anlatılan soruna göre cihaz,
RMM prenormal hatasına düşüyor.
Cihazın U sürümü nedir?
okanbaba4242 okanbaba4242 - #4
u4
M Machine - #5

Cihazı Download moduna alıp görüntü koyar mısınız?
okanbaba4242 okanbaba4242 - #6
IMG_20200301_150927.jpg
O omer2580 - #7
cihaza ait u4 yazılım indirip atarsanız sorun düzelecektir sonrasnda cihaz açık şekilde chimera yada octoplus dan rmm unloc knoc guarder yaparsan sorun olmaz yada bunlar elinde yoksa miracle crektende yapabiliriniz
EliteMan EliteMan - #8
okanbaba4242 okanbaba4242 - #9
cihaza ait u4 yazılım indirip atarsanız sorun düzelecektir sonrasnda cihaz açık şekilde chimera yada octoplus dan rmm unloc knoc guarder yaparsan sorun olmaz yada bunlar elinde yoksa miracle crektende yapabiliriniz
hocam şuan kurdum romu kg rmmde sorun yok ama knocguard dedğiniz şey knox sayacınımı sıfırlıyor
Aslankim Aslankim - #10
hocam şuan kurdum romu kg rmmde sorun yok ama knocguard dedğiniz şey knox sayacınımı sıfırlıyor
Rotlanan cihazda knox çalışmaz taki bi programla aktif edinceye kadar
EliteMan EliteMan - #11
cihaza root attıktan sonra açılıyoya oemi açmadan cihazı kapatmayın yoksa aynı duruma düşer
okanbaba4242 okanbaba4242 - #12
anladım hocam rootu twrpsiz attım magisk ile tek seferlik patch için ama bu açılıştaki uyarıyı nasıl iptal edebilirim patchtan sonra

printThread_attachments

• maxresdefault (1).jpg
    maxresdefault (1).jpg
    92.9 KB · Görüntüleme: 5
EliteMan EliteMan - #13
o sorun cihaza root atınca oluşuyor daha çözülmüş değil
okanbaba4242 okanbaba4242 - #14
işte demek istediğim rootu nasıl kaldırırız işim bitince
EliteMan EliteMan - #15
malesef kaldıramazsınız kaldırırsanız şebekenizde gider
M Machine - #16
anladım hocam rootu twrpsiz attım magisk ile tek seferlik patch için ama bu açılıştaki uyarıyı nasıl iptal edebilirim patchtan sonra

Uygun custom boot twrp üzerinden yazabilirsin.
N NRY07 - #17
u3 yazılımda var mı elinizde acaba?
Aydar Aydar - #18
u3 yazılımda var mı elinizde acaba?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-a50-sm-a505f-recovery-format-sonrasi-yazilim-cokmesi.9493/