Stock Firmware Samsung Galaxy A7 SM-A710F 4 Parçalı Repair Firmware

Yazdır

bmkk1

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2020
8
1
3
:rica:
Olumlu olumsuz sonuç belirtirseniz memnun oluruz.
Denedim,kuruldu.Uygulama durduruldu hataları ve kendi kendine kapanma sorunu bayağı azaldı fakat hala arada oluyor.Aşırı can sıkıcı durumda değil şu an.Ama yine arada rastgele uygulama durduruldu hataları oluyor,telefonu kapatıp açınca düzeliyor.

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
Denedim,kuruldu.Uygulama durduruldu hataları ve kendi kendine kapanma sorunu bayağı azaldı fakat hala arada oluyor.Aşırı can sıkıcı durumda değil şu an.Ama yine arada rastgele uygulama durduruldu hataları oluyor,telefonu kapatıp açınca düzeliyor.

burda istediğiniz yazılımı indire bilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye

Yazılımı kurduktan sonra keşke recovery'e girip full bir format atsaydınız. Hiçbir problem kalmaz idi.

• Beğen
Tepkiler: platin75