Samsung Galaxy A7 SM-A710F 4 Parçalı Repair Firmware

Samsung Galaxy A7 SM-A710F 4 Parçalı Repair Firmware

M Machine - #1
Yazılım dosyasına ulaşabilirsiniz.​
bmkk1 bmkk1 - #2
Çok teşekkür ediyorum,deneyeceğim.
M Machine - #3
Çok teşekkür ediyorum,deneyeceğim.
:rica:
Olumlu olumsuz sonuç belirtirseniz memnun oluruz.
bmkk1 bmkk1 - #4
:rica:
Olumlu olumsuz sonuç belirtirseniz memnun oluruz.
Denedim,kuruldu.Uygulama durduruldu hataları ve kendi kendine kapanma sorunu bayağı azaldı fakat hala arada oluyor.Aşırı can sıkıcı durumda değil şu an.Ama yine arada rastgele uygulama durduruldu hataları oluyor,telefonu kapatıp açınca düzeliyor.
Aslankim Aslankim - #5
Denedim,kuruldu.Uygulama durduruldu hataları ve kendi kendine kapanma sorunu bayağı azaldı fakat hala arada oluyor.Aşırı can sıkıcı durumda değil şu an.Ama yine arada rastgele uygulama durduruldu hataları oluyor,telefonu kapatıp açınca düzeliyor.

burda istediğiniz yazılımı indire bilirsiniz
M Machine - #6

Yazılımı kurduktan sonra keşke recovery'e girip full bir format atsaydınız. Hiçbir problem kalmaz idi.
P platin75 - #7
teşekkürler
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-a7-sm-a710f-4-parcali-repair-firmware.7395/