Samsung Galaxy Grand 2 (SM-G7100) Orijinal Yazılım (Rom) Yükleme

Samsung Galaxy Grand 2 (SM-G7100) Orijinal Yazılım (Rom) Yükleme

24titan 24titan - #1
Samsung Galaxy Grand 2 (G7100) Orjinal Yazılım (ROM) Yükleme.

İndirilecek Dosyalar;
Nasıl Yüklenir;
  • Cihazınızı kapatın. Kapattıktan sonra “Güç + Ev (Home) + Ses Kısma” tuşlarına aynı anda basarak açacağınız Download Mode’da ses açma tuşuna basarak devam edin.
  • Odin programını çalıştırın ve cihazınızı USB kablo ile bilgisayara bağlayın. Bilgisayarınız gerekli sürücü yüklemelerini yaptıktan sonra Odin programı cihazınızı tanıyacaktır.
  • Odin programında “Options” bölümünde “Auto Restart ve Reset Time” kutucukları işaretli değilse işaretleyin.
  • AP” kutucuğunu işaretleyin ve “AP” butonuna tıklayarak daha önce indirmiş olduğunuz “.tar .md5” uzantılı rom dosyasını seçin.
  • Hazırsanız “Start” butonuna tıklayın ve rom yükleme işleminin bitmesini bekleyin.
  • Yükleme işlemi tamamlandığında, cihazınız yeniden başlayacaktır. Bundan sonra cihazınızla bilgisayarınız arasındaki bağlantıyı kesebilirsiniz.
  • Orijinal yazılımın keyfini çıkarın!
symbazz symbazz - #2
Teşekkürler.
24titan 24titan - #3
İhtiyaca göre android romları mevcut elimde isteyen olursa paylaşabilirim.
silivriserdar silivriserdar - #4
İhtiyaca göre android romları mevcut elimde isteyen olursa paylaşabilirim.
Teşekkürler
S samatyalı - #5
dosya silinmiş arkadaşım tekrar yükleyebilirmisin?
24titan 24titan - #6
Arkadaşlar kusura bakmayın link silinmiş. Yeni link
symbazz symbazz - #7
Arkadaşlar kusura bakmayın link silinmiş. Yeni link
:begen:
symbazz symbazz - #8
Konularını takip eden üyeleri severim.
24titan 24titan - #9
Konularını takip eden üyeleri severim.
Biraz geç gördüm aslında kusura bakmayın. Dükkan da tadilat işlerimizden dolayı pek fırsat bulup ilgilenemedim. Bundan sonra daha sıkı takipteyim. Elimden geldiğince de paylaşımlarım olacak.
symbazz symbazz - #10
Kolay gelsin.
Paradox Paradox - #11
Biraz geç gördüm aslında kusura bakmayın. Dükkan da tadilat işlerimizden dolayı pek fırsat bulup ilgilenemedim. Bundan sonra daha sıkı takipteyim. Elimden geldiğince de paylaşımlarım olacak.

:alkis:
C corumlu1958 - #12
dosya silinmiş üstad
M Machine - #13
dosya silinmiş üstad

ulaşabilirsiniz.
24titan 24titan - #14
dosya silinmiş üstad
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-grand-2-sm-g7100-orijinal-yazilim-rom-yukleme.4103/