Samsung Galaxy J3 2016 SM-J320FN Custom Binary Blocked

Samsung Galaxy J3 2016 SM-J320FN Custom Binary Blocked

braveturks braveturks - #1
Elimde şu an ekranda "custom binary blocked by custom binary" yazısı gelip açılmayan bir cihaz var. Şu an üzerinde çalışıyorum. Sonuca ulaşınca detayları paylaşırım.

Daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan var mı? J320h modelinde karşılaşmıştım. Box ile kolayca halletmiştim. Fakat aynı yöntem işe yaramadı. Farklı bir yol arıyorum.

Çözüldü:
  • Burada yer alan dosyayı indirin. Telefona flashlayın.
  • FRP reset
  • Stock rom indirip yükleyin. FRP çıkarsa;
  • download moda alıp reset/react/ee yapın.
silivriserdar silivriserdar - #2
Yeşil yazı ile üstte böyle bir yazı çıkıyor dimi hocam. Ben yazılımı yüklüyorum direk hiç bir bilgi kaybolmadan ve frp ile uğraşmadan cihaz açılıyor.
leonidasss leonidasss - #3
Yeşil yazı ile üstte böyle bir yazı çıkıyor dimi hocam. Ben yazılımı yüklüyorum direk hiç bir bilgi kaybolmadan ve frp ile uğraşmadan cihaz açılıyor.
Bende aynı yöntemi kullanıyorum.

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
braveturks braveturks - #4
Hocam bende de tam tersine yazılımı kabul etmiyor. Önce telefona frp reset yapıyorum daha sonra yazılımı kabul ediyor.
silivriserdar silivriserdar - #5
Hocam bende de tam tersine yazılımı kabul etmiyor. Önce telefona frp reset yapıyorum daha sonra yazılımı kabul ediyor.
Olabilir hocam, bende de yazılımı kabul etmezse mecburen dediğiniz yöntemi uygulayacağım.
S skcmuzo13 - #6
s.a hayırlı günler ustalar bana yardım edebilecek varmı j320f custom binary by frp block kırmızı yazı ile yazıyor ve neyaptıysam hiçbir romu combination u twrp yi kabul etmiyor
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-j3-2016-sm-j320fn-custom-binary-blocked.3832/