Samsung Galaxy J3 Pro SM-J3110 Android 5.1.1 Delta Servisinden Orijinal Türkçe Rom

Samsung Galaxy J3 Pro SM-J3110 Android 5.1.1 Delta Servisinden Orijinal Türkçe Rom

V Vesv3r - #1
SAMSUNG / SM-J3110 J3 PRO 5.1.1 delta servisinden orjinal Türkçe rom hepsini denedim olmadı.bu romu deneyin tamamen Türkçedir.ha bu arada her ne kadar 6.0.1 yazsada sitesinde kurulduktan sonra 5.1.1 olduğunu görürsünüz.teşekürlerinizi eksik etmezsiniz umarım.

Altaki linklerden inidirebilirsiniz:

Samsung Odin 3.12.3 : Telefonun yazılım yükleme aracı.

Samsung J3110 J3 PRO Firmware 5.1.1 : Telefonun yazılımı (Rom).

Samsung Android Usb Driver Driver : Telefonun sürücüsü.

Paradox Paradox - #2
:tsk:
K kurtthewolf_23 - #3
dosyaları indirdim ancak nasıl yapılacağını anlatan bi video yada link verebilirmisiniz
M Machine - #4
dosyaları indirdim ancak nasıl yapılacağını anlatan bi video yada link verebilirmisiniz
Güzel kardeşim forum'da o kadar çok paylaşım var ki,
birazcık araştırsan amacına ulaşabilirsin.

bağlantıya tıklayıp forumda açılmış videolu yazılım yükleme rehberine ulaşabilirsin.
I iso5 - #5
teşekkürler
S sentence engineer - #6
teşekkürler
E ersiny69 - #7
merhaba rom dosyasını indirdim tar uzantılı 1.71 gb lık bir dosya ama odin bunu ap ye basınca görmüyor uzantıyı değiştirip md5 yaptım yine olmadı. nasıl yüklüyoruz yardımcı olacak var mı. teşekkkürler
E ersiny69 - #8
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-j3-pro-sm-j3110-android-5-1-1-delta-servisinden-orijinal-turkce-rom.6192/