Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Yurt Dışı Android 7.0'dan Android 6.0.1'e Downgrade Nasıl Yapılıyor?

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Yurt Dışı Android 7.0'dan Android 6.0.1'e Downgrade Nasıl Yapılıyor?

C coolmantaner - #1
Merhabalar,
n920c model yurtdışı telefonum 6.0,1 deyken sammobileden 7.0 türkiye stock rom kurdum ve şebeke gitti. yalnızca acil aramalar diyor. *#06# yaptığımda imeisi aynı duruyor ve *#0011# yaptığımda IMEI STATUS: NG yazıyor. telefonu tekrar nasıl 6.0,1 e çevireceğim yardım edin

Screenshot_20191215-214644.png

Screenshot_20191215-222558.png
Aydar Aydar - #2
Cihazınızın Yazılım kodu: "N920CXXU5ARH1" buna göre android 6.0.1 yazılımı mevcut değil.
Ve düşürme işlemi de olmuyor.
C coolmantaner - #3
Cihazınızın Yazılım kodu: "N920CXXU5ARH1" buna göre android 6.0.1 yazılımı mevcut değil.
yani hiçbir şekilde 6.0.1 e düşüremezmiyim, yokmu bir yolu. önceden 6.0.1 di
C coolmantaner - #4
4 parçalı rom yükleyeyim derken telefonuda bozdum zaten . '' An error has occurred while updating the device software. Use the Emergency recovery function int he Smart Switch PC software ''
diye yazı çıktı açılmıyor şuan telefon
C coolmantaner - #5
TEKRARDAAN AYNI STOCK ROMU KURUP AÇTIM TELEFONU FAKAT HALA 7.0 DA. 6.0.1 KURMAMA İZİN VERMİYOR. 6.0.1 KURMADAN İMEİ STATUS NG Yİ OK A ÇEVİRME ŞANSIMIZ OLMAZMI ACABA
Aydar Aydar - #6
Yazdığım yorumu okudunuz mu?
C coolmantaner - #7
Yazdığım yorumu okudunuz mu?
düşürme işlemi yapılmıyor yazmışsınız, ama benim bunu ne yapıp edip düşürmem lazım. çünkü 7.0 da z3x ile sertifika patch yapmaya çalıştığımda modem hata 2 diyor. ya 6.0 a düşürmem lazım yada imei sertifikasını halletmem lazım. tablet gibi kullanmak zorunda kalıyorum öteki türlü
Aydar Aydar - #8
düşürme işlemi yapılmıyor yazmışsınız, ama benim bunu ne yapıp edip düşürmem lazım. çünkü 7.0 da z3x ile sertifika patch yapmaya çalıştığımda modem hata 2 diyor. ya 6.0 a düşürmem lazım yada imei sertifikasını halletmem lazım. tablet gibi kullanmak zorunda kalıyorum öteki türlü
Sizin kullandığınız z3x box crack mi?
C coolmantaner - #9
Sizin kullandığınız z3x box crack mi?
evet
Aydar Aydar - #10
Olmaz o zaman.
Lisanslı kullanınız böyle sorun olmuyor.
C coolmantaner - #11
Olmaz o zaman.
Lisanslı kullanınız böyle sorun olmuyor.
şimdi ben bu telefonu rootlayıp telefoncuya götürsem, telefoncu z3 box a bağlasa direk sertifikayı atıyormu. öyle olcaksa götüreyim.
Aydar Aydar - #12
şimdi ben bu telefonu rootlayıp telefoncuya götürsem, telefoncu z3 box a bağlasa direk sertifikayı atıyormu. öyle olcaksa götüreyim.
Evet, olur.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-note-5-sm-n920c-yurt-disi-android-7-0dan-android-6-0-1e-downgrade-nasil-yapiliyor.9010/