Samsung Galaxy Note 5 SM-N920P Convert SM-N920F

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920P Convert SM-N920F

astek055 astek055 - #1
samsung-galaxy-note-5-oreo.jpg

Samsung SM-N920P bildiğimiz üzere içerisinde tüm diller bulunmamaktadır. Türkçe olanlarda da full olarak vermemektedir. Ne kadar Türkçe de olsa büyük bir kısmı halen daha İngilizce olarak kalmaktadır. Burada paylaşmış olduğum tamamen test edilmiş olup Universal bir sistemdir. Kamera, Wi-Fi, Şebeke ve diğer aksamlarında bozulma olmadan android 6.0.1 dir. Birçok yerde ücretli olmasına rağmen biz size ücretsiz olarak sunmaktayız. Sadece gerekli koşulları karşılamınız halinde uğraşmadan orjinal Türkçe olarak kullana bilirsiniz. Uzun arayışlar sonucu bulunmuş olup lütfen emeğe saygı gösterelim.

indirebilirsiniz.

S susturucuu - #2
teşekkürler
S susturucuu - #3
emeğine sağlık ustam
0 07cihan07 - #4
Bu roma imei nasıl atıyoruz hocam paylaşabilirseniz sevinirim
Paradox Paradox - #5
Bu roma imei nasıl atıyoruz hocam paylaşabilirseniz sevinirim

Elinizde Box veya Dongle var mı?
0 07cihan07 - #6
Hocam ben romu odin ile yükledim ama çalışmıyor acaba romda mı bir sorun var biz başarılı bir şekilde yükleyemedik
Paradox Paradox - #7
Cihazınız Samsung Galaxy Note 5 SM-N920P'mi?
0 07cihan07 - #8
Evet sm-n920p
Paradox Paradox - #9

İndirdiğiniz içerik hakkında bilgi verebilir misiniz?
Ben paylaşılan dosyayı indirmedim.
İçeriğe göre nasipse size yardımcı olmaya çalışacağım.
Yalnız, belirtmeliyim ki, cep telefonları ile ilgili çok fazla bilgiye sahip değilim.
0 07cihan07 - #10
Yukarıda astek055 adlı üyenin paylaştığı romu indirdim .tar uzantlı bir dosyaydı odin ile ap. Bölümünden telefonuma yükledim çalışmadı
Paradox Paradox - #11
Yukarıda astek055 adlı üyenin paylaştığı romu indirdim .tar uzantlı bir dosyaydı odin ile ap. Bölümünden telefonuma yükledim çalışmadı

Yazılımda veya cihazda bir sorun olsa, yazılım yükleme işlemi yarıda kalır diye düşünüyorum.
Konuyu biraz araştırayım, bir şeyler bulursam nasipse burada paylaşırım.

0 07cihan07 - #12
Cihaza farklı romlar yüklediğimde çalıştırıyor ama bunda takıldı. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Paradox Paradox - #13
Cihaza farklı romlar yüklediğimde çalıştırıyor ama bunda takıldı. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

İlgili dosyalar da , videoyu izledim.
Yazılımda Türkçe dil seçeneği de mevcut.

Paradox Paradox - #14
Bir önceki iletimi güncelledim.
0 07cihan07 - #15
Tamamdır hocam ben n920f yüklemeye çalışıyordum telefon sim kilidine giriyor ama bunu da bi deneyeyim.
0 07cihan07 - #16
Bir önceki iletimi güncelledim.
Tekrardan teşekkürler...
Paradox Paradox - #17
Tekrardan teşekkürler...

Rica ederim.
Sonuç nedir?
0 07cihan07 - #18
Rica ederim.
Sonuç nedir?
N920C başarıyla yüklendi dil tamamen Türkçe ama hat çekmiyor. Üstündeki imei silinmemiş duruyor.
Paradox Paradox - #19
N920C başarıyla yüklendi dil tamamen Türkçe ama hat çekmiyor. Üstündeki imei silinmemiş duruyor.

Yukarıda paylaştığım videoda, şebeke ilgili bir ayarda yapılıyordu sanırım.
Bir bakınız.
Bir de aşağıdaki videoyu izleyiniz.

0 07cihan07 - #20
Yukarıda paylaştığım videoda, şebeke ilgili bir ayarda yapılıyordu sanırım.
Bir bakınız.
Bir de aşağıdaki videoyu izleyiniz.

Aynısını yaptım sorun çözülmedi malesef
Paradox Paradox - #21
Aynısını yaptım sorun çözülmedi malesef

Daha önce de söylediğim gibi, cep telefonları ile ilgili yeterli bilgiye sahip değilim.
Ben konu hakkında biraz araştırma yapayım, bir şeyler bulursam nasipse paylaşırım.
Cihazınızda yazılım yükleme işleminden önce şebeke sorunu var mıydı?
IMEI bilgileri kayıtlı mı ve şebeke kontrol için, orijinal rom yükleyebilir misiniz?
0 07cihan07 - #22
Bu cihazı yurtdışı cihazı olarak aldım note4 ün imei numarasını bu cihazın üstüne çakmışlardı. Doğal olarak güncelleme almıyordu ben orjinal n920p 7.0 rom yükledim şebeke gitti. Önceki imei numarası duruyor ama şuan şebeke yok.(ben cihazı aldığımda üzerinde n920f romu vardı ama cihazı recovery modunda açtığımda n20p olarak görünüyordu hala da recovery modunda n920p olarak görünüyor)
Paradox Paradox - #23
Bu cihazı yurtdışı cihazı olarak aldım note4 ün imei numarasını bu cihazın üstüne çakmışlardı. Doğal olarak güncelleme almıyordu ben orjinal n920p 7.0 rom yükledim şebeke gitti. Önceki imei numarası duruyor ama şuan şebeke yok.(ben cihazı aldığımda üzerinde n920f romu vardı ama cihazı recovery modunda açtığımda n20p olarak görünüyordu hala da recovery modunda n920p olarak görünüyor)

Biraz araştırayım, bakalım neler bulabileceğim.
0 07cihan07 - #24
Peki hocam :)
Paradox Paradox - #25

Araştırmalarımdan anladığım kadarı ile cihazınıza Box ile işlem gerekmekteymiş.
Telefon tamir işi yapan birisi size yardımcı olabilir.
Q quash - #26
N920V den N920f veya c ye nasıl çevirebilirim. Verizon hat istiyor cihaz daha önce yüklüydü f
E elmor - #27
Araştırmalarımdan anladığım kadarı ile cihazınıza Box ile işlem gerekmekteymiş.
Telefon tamir işi yapan birisi size yardımcı olabilir.

Artık yeni versiyonlarda patch certificate yapılması gerekmekte, hatta bazı telefonlarda oem kilidi açık ve telefon root lu olmak zorunda, yoksa ver telefonu müşteriye 1 hafta sonra geri getirir.

Bu arkaadaş da muhtemelen başka bir rom yüklediğinden dolayı root silinmiş, imei dursa bile şebeke çekmez, önce bi root yapıp şebeke gelmesini bekleyin, olmazsa mecburen box ile patch certificate yapılmak zorunda.
Paradox Paradox - #28
Artık yeni versiyonlarda patch certificate yapılması gerekmekte, hatta bazı telefonlarda oem kilidi açık ve telefon root lu olmak zorunda, yoksa ver telefonu müşteriye 1 hafta sonra geri getirir.

Bu arkaadaş da muhtemelen başka bir rom yüklediğinden dolayı root silinmiş, imei dursa bile şebeke çekmez, önce bi root yapıp şebeke gelmesini bekleyin, olmazsa mecburen box ile patch certificate yapılmak zorunda.

:tsk:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-note-5-sm-n920p-convert-sm-n920f.5224/