Samsung Galaxy Note 5 SM-N920T Full Türkçe Android 7 Rom

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920T Full Türkçe Android 7 Rom

silivriserdar silivriserdar - #1
Merhaba arkadaşlar bu cihazın full türkçe stock twrp yedeği bende mevcuttur. İsteklere ve ihtiyaca göre konu altından yapılan yorumlara göre upload edeceğim. Bizzat eft dongle ile ben türkçe yapıp yedeğini aldım.
leonidasss leonidasss - #2
Eft dongle ın romu yedeklemesi ne kadar süre içerisinde gerçekleşti. Çünkü j2 cihazında denedim uzun sürüyor gibime geldi.
silivriserdar silivriserdar - #3
Eft dongle ın romu yedeklemesi ne kadar süre içerisinde gerçekleşti. Çünkü j2 cihazında denedim uzun sürüyor gibime geldi.
Onu hiç denemedim. Benim aldığım yedekler hep twrp üzerinden oldu. Ama kısmetse onu da denerim. Aklımda oda var.

Twrp üzerinden de gene usb flash belleğin veya sd kartın özelliklerine göre değişiyor. Ama cihazın kendi hafızasına twrp yedeği almak daha hızlı oluyor. Ama sonra o yedeği pc'ye veya usb flash belleğe almak için gene zaman kaybediyoruz.

Bugün mesela 30 dakika gibi bir sürede s6 edge cihazına türkçe dil eklemesi yaptı.
leonidasss leonidasss - #4
Onu hiç denemedim. Benim aldığım yedekler hep twrp üzerinden oldu. Ama kısmetse onu da denerim. Aklımda oda var.

Twrp üzerinden de gene usb flash belleğin veya sd kartın özelliklerine göre değişiyor. Ama cihazın kendi hafızasına twrp yedeği almak daha hızlı oluyor. Ama sonra o yedeği pc'ye veya usb flash belleğe almak için gene zaman kaybediyoruz.

Bugün mesela 30 dakika gibi bir sürede s6 edge cihazına türkçe dil eklemesi yaptı.
Hocam siz bu konuda iyisiniz. @Paradox daha önce dile getirmişti azminizi gayretinizi Allah'ım daim etsin.
silivriserdar silivriserdar - #5
Hocam siz bu konuda iyisiniz. @Paradox daha önce dile getirmişti azminizi gayretinizi Allah'ım daim etsin.
Teşekkürler kardeşim. Benim araştırma gibi bir zamanım var. Bu zaman bu işin içinde olanlarda yani sizde olmuyor. Çünkü çok yoğun oluyorsunuz zaman kalmıyor. Benim ise öyle değil zamanım çok oluyor. Bide ben seviyorum bu yazılım işlerini, ama bu işin içinde olup seveni hiç görmedim. Hepsi bıkmış ve uğraşmak istemiyorlar. Benim çevremdekiler öyle yani.

Geçen gün sevdiğim bir abim sm-n920c frp ile uğraşıyordu. Sonra bana getirdi dedi bunu aç tamam abi dedim. Gel dedim, dükkanına gittik. Abi dedim z3x aç dedim. Açtı reset ufs gel dedim. Tıkla dedim cihaz kapalıydı ses kısma + home + power bastım sonra ses kısmaya basmaya devam ettim ve frp kalktı işlem başarılı oldu. Oda şaşırdı o zamana kadar hiç z3x'in o özelliğini kullanmamış. [emoji16]

Ama tabi benimde ondan öğrendiğim güzel tecrübeler oluyor. Oda herzaman işin içinde olduğu için tecrübesi çok.
M met1903 - #6
dosya nerde hocam
silivriserdar silivriserdar - #7
dosya nerde hocam
Dosya özel üyeler için.
M Mahmutyıldırım - #8
Bu dosyaya acilen ihtiyacım var bakabilirmisiniz lütfen
silivriserdar silivriserdar - #9
Bu dosyaya acilen ihtiyacım var bakabilirmisiniz lütfen
Özel üyeler için bir dosyasıdır. Sitede faydalı paylaşımlar yapanlar için birşeyler yapabilirim.
M Mahmutyıldırım - #10
diğer konuda da belirttim serdar abi cidden bu dosyaya ihtiyacım var çok önemli yoksa yarın yaklaşık 2.5-3 saatlik yol gidip telefonu aldığım yere götürmek zorunda kalacağım bir anda özel üye olamayacağımın farkındayım ama çok ihtiyacım var.
silivriserdar silivriserdar - #11
diğer konuda da belirttim serdar abi cidden bu dosyaya ihtiyacım var çok önemli yoksa yarın yaklaşık 2.5-3 saatlik yol gidip telefonu aldığım yere götürmek zorunda kalacağım bir anda özel üye olamayacağımın farkındayım ama çok ihtiyacım var.
Anladım kardeşim ama yapacağım birşey yok. Kurallar yoksa bende yardımcı olmak isterim.
A ademyildiz86 - #12
teşekkürler
emrekykrn emrekykrn - #13
Merhaba arkadaşlar bu cihazın full türkçe stock twrp yedeği bende mevcuttur. İsteklere ve ihtiyaca göre konu altından yapılan yorumlara göre upload edeceğim. Bizzat eft dongle ile ben türkçe yapıp yedeğini aldım.

1. Bu konuya ait dosyaları almak için sitemizde en az
5 konu açmanız ve konu altından yorum yapmanız yeterli olacaktır.

2. Açılan konular kontrol edilecek ve forum kurallarına uygun ise konu içeriği gönderilecektir.

3. Forum kurallarına mutlaka uygun olması şarttır. Ve eski yeni üye farketmeksizin 2 yeni konu açılmış olması şarttır. Konular başka konuların tekrarı olmamasına dikkat edelim.

4. Ayrıca dosyayı almak için aceleci davranmassanız sevinirim mümkün olan en kısa sürede ben veya arkadaşlarım size dosyayı gönderecektir.
Hocam mevcut mu hala elinizde?
silivriserdar silivriserdar - #14
Hocam mevcut mu hala elinizde?
Evet cihazın yedeği elimde mevcut.
emrekykrn emrekykrn - #15
hocam lütfen rica etsem bana gönderebilir misiniz?
silivriserdar silivriserdar - #16
Rica ile iş yapmıyoruz. Konuda şartlar belli yerine getirince konu altından yazın bende müsait olduğum zaman dosyaları upload edip size link atayım.
procuscihan procuscihan - #17
ulan yav** gö**** s** adam gibi paylaş millet yararlansın sanki görende devlet sırrı var sancak elinde milleti burda bedavaya uğraştırıyorsunuz
silivriserdar silivriserdar - #18
ulan yav** gö**** s** adam gibi paylaş millet yararlansın sanki görende devlet sırrı var sancak elinde milleti burda bedavaya uğraştırıyorsunuz
Hadi güle güle başka kapılara defol git.
symbazz symbazz - #19
Ne oldu, küfür edince aldınmı dosyayı. Bedava birşeyler almaya ne kadar meraklısınız. Çarşıdan bedava bir mal alabiliyormusunuz.? Yok. Ne bu delikanlılık. Kaç kilo yürek yiyip geliyorsunuz buraya. Saygısızlık yaparsan atılırsın bu kadar. Şartlarımız var, onu karşılayan alacaktır mutlaka. Şimdi defolup gidin. Bize aklı başında üye lazım. Sizin gibiler eskici pazarına. Orası da bedava değil ya.
Paradox Paradox - #20

Kendinizi ne güzel tanımlamışsınız.
:cenaze:
asd1980 asd1980 - #21
Değerli dostum bir sorum olacak yardımcı olabilir misin?
Elimde samsung sm-n9200 model numaralı telefonum var.
bu telefonun yazılımını düşük buluyorum.

sm-n920c nin son sürümüne yükleme yapıp güncellenir mi ? Cevabınız merakla bekliyorum...teşekkür ediyorum
ferhat ozen ferhat ozen - #22
slm arkadaslar suan elımde n920t acılırken t mobıl sesı gelıyor musterı onu sesı ıstemıyor samsung sesı gelmesını ıstıyor normal samsung sesıgele rom varmı sımdıden kolaygelsın
Paradox Paradox - #23
slm arkadaslar suan elımde n920t acılırken t mobıl sesı gelıyor musterı onu sesı ıstemıyor samsung sesı gelmesını ıstıyor normal samsung sesıgele rom varmı sımdıden kolaygelsın

Bahsettiğiniz gibi bir yazılım elbette vardır ama eminim, değişen sadece açılış sesi değildir.
Bu nedenle cihazın açılış sesini sizin değiştirmenizi öneririm.
Cihazınıza Root yetkisi verdikten sonra işiniz çok kolay.
Buyurunuz:

S sunbatumi - #24
merhabalar konu güncelmi hala dosya paylaşılıyormu özel üyelere ?
Paradox Paradox - #25
merhabalar konu güncelmi hala dosya paylaşılıyormu özel üyelere ?

Konu güncel değildir.
Elinizde EFT Dongle varsa, aynı işlemleri burada bulunan konudan faydalanarak siz de yapabilirsiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-note-5-sm-n920t-full-turkce-android-7-rom.3889/