Samsung Galaxy S 3 Mini GT-I8200N Brick Sorunu

Samsung Galaxy S 3 Mini GT-I8200N Brick Sorunu

pratik2 pratik2 - #1
I8200n cihaz yanışkla ı8200 yazlım atım sonra cihaz tık bile yok ara sıra bilgisyara taktğım zaman ses geliyor ama odinde görmiyor şimdiden tşk
leonidasss leonidasss - #2
I8200n cihaz yanışkla ı8200 yazlım atım sonra cihaz tık bile yok ara sıra bilgisyara taktğım zaman ses geliyor ama odinde görmiyor şimdiden tşk

Elinde
Şarj kablosu bağlıyken download moduna almaya çalışır mısın??
pratik2 pratik2 - #3
Elinde

Şarj kablosu bağlıyken download moduna almaya çalışır mısın??
ustam denedim oliyor
silivriserdar silivriserdar - #4
Cihazı pc'ye takın ve pc'den aygıt yöneticisini açın. Cihazınız sök tak yapın pc'ye aygıt yöneticisinde cihazınız nasıl göründüğünü yazarsanız ona göre birşey söyleyelim.
pratik2 pratik2 - #5
Cihazı pc'ye takın ve pc'den aygıt yöneticisini açın. Cihazınız sök tak yapın pc'ye aygıt yöneticisinde cihazınız nasıl göründüğünü yazarsanız ona göre birşey söyleyelim.
ustam oda olmiyor
symbazz symbazz - #6
Arkadaşım, cihaza nasıl yanlış yazılım atarsan at, cihaz download moduna yok olmadı servis moduna girer zaten. Bilgisayara bağlanmaması başka bir sorun. Soketinde pislik vardır yada sök tak yaparken sokete arıza verdirmiş olabilirsin. Yada kablonu değiştir. Mümkünse orjinal kablo kullan. Downloada girmiyorsa, başka bir sebebi de ses yada power düğmelerinde sorun vardır.
pratik2 pratik2 - #7
ustam dedikreni yapacam size geri döncğim
pratik2 pratik2 - #8
Arkadaşım, cihaza nasıl yanlış yazılım atarsan at, cihaz download moduna yok olmadı servis moduna girer zaten. Bilgisayara bağlanmaması başka bir sorun. Soketinde pislik vardır yada sök tak yaparken sokete arıza verdirmiş olabilirsin. Yada kablonu değiştir. Mümkünse orjinal kablo kullan. Downloada girmiyorsa, başka bir sebebi de ses yada power düğmelerinde sorun vardır.
ustam vol+ vol- pwer tuş + söket deştırdim yine tl gürüntü yok ses yok
leonidasss leonidasss - #9
Dükknada şuanda elimde brick olmuş 3 adet GT-I 8200N modelinde cihaz var hiç birini kurtaramadım, ekranlarını ikinci el olarak müşteriye uygun fiyata verdim.
symbazz symbazz - #10
İ8200n cihazlar bildiğim kadarıyla marvel işlemcili. Jtag olmuyor. Riff box ile boot edilme ihtimali var. Box olan bir arkadaşınız varsa orada işi çözebilirsiniz.
leonidasss leonidasss - #11
İ8200n cihazlar bildiğim kadarıyla marvel işlemcili. Jtag olmuyor. Riff box ile boot edilme ihtimali var. Box olan bir arkadaşınız varsa orada işi çözebilirsiniz.
Jtag olmuyor evet çünkü cok denedim[emoji17] [emoji17]

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
symbazz symbazz - #12
Dükknada şuanda elimde brick olmuş 3 adet GT-I 8200N modelinde cihaz var hiç birini kurtaramadım, ekranlarını ikinci el olarak müşteriye uygun fiyata verdim.

En iyisini yapmışsın, canını kurtarmışsın.
pratik2 pratik2 - #13
ne yapalım ustalar mecbur bir ana kart bulacaz
symbazz symbazz - #14
ne yapalım ustalar mecbur bir ana kart bulacaz

Hiç uğraşma, değmez.
pratik2 pratik2 - #15
tabiki ustalar tşk emğinze sağlık
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s-3-mini-gt-i8200n-brick-sorunu.2682/