Samsung Galaxy S III SCH-i535 Convert Samsung Galaxy S III S3 GT-i9300

Samsung Galaxy S III SCH-i535 Convert Samsung Galaxy S III S3 GT-i9300

ebircan35 ebircan35 - #1
Merhaba Arkadaşlar

Amerikan Verizon Sch-i535 S3 uluslararası i9300 'e çevirilebiliyormu? Tecrübe edeniniz oldumu?
silivriserdar silivriserdar - #2
Merhaba Arkadaşlar

Amerikan Verizon Sch-i535 S3 uluslararası i9300 'e çevirilebiliyormu? Tecrübe edeniniz oldumu?

Ne için gerekli ? Türkçe dil için mi?
ebircan35 ebircan35 - #3
Ne için gerekli ? Türkçe dil için mi?
Şebeke servisleri uyumsuz ve tr dil için
silivriserdar silivriserdar - #4
Şebeke servisleri uyumsuz ve tr dil için

Ben olsam Custom romları denerdim. Bu gibi durumlarda Custom romlar daha stabil ve uyumlu oluyor.
ebircan35 ebircan35 - #5
Ben olsam Custom romları denerdim. Bu gibi durumlarda Custom romlar daha stabil ve uyumlu oluyor.

üzerinde 4.4.2 var. şuana kadar bulduğum hıc bir twrp odin ile flashlanamadı
silivriserdar silivriserdar - #6
üzerinde 4.4.2 var. şuana kadar bulduğum hıc bir twrp odin ile flashlanamadı

Bu cihaz Qualcom işlemci Samsung firmasının bazı Ülkelere yaptığı cihazlar Qualcom işlemcili oluyor. Özellikle Amerika'ya yaptığı cihazlar. Ve bu cihazlara fazla müdehale edilemiyor ne yazık ki, ama hatırladığım kadarı ile box ile unlocked varsa belki root şansı olabilir. Genelde terminal emilatör veya adb ile root ediliyor.
symbazz symbazz - #7
Karışık bir mevzu. Ben bu cihaza root atılabildiğini, Türkçe dil yüklendiğini biliyorum. Ama ilk önce bu cihazdaki bootloader kilidini açmanız gerekiyor. Uzun soluklu bir iş. Denemekte fayda var. Elinizde box varsa deneyin. Olmazsa eski haline dönersiniz. Box yoksa hiç uğraşmayın. Amerikaya giden bir tanıdığınıza hediye edin. Değmez yani.
Paradox Paradox - #8
Karışık bir mevzu. Ben bu cihaza root atılabildiğini, Türkçe dil yüklendiğini biliyorum. Ama ilk önce bu cihazdaki bootloader kilidini açmanız gerekiyor. Uzun soluklu bir iş. Denemekte fayda var. Elinizde box varsa deneyin. Olmazsa eski haline dönersiniz. Box yoksa hiç uğraşmayın. Amerikaya giden bir tanıdığınıza hediye edin. Değmez yani.

Mesela bana hediye edebilirsiniz.
Ben sık sık Amerika'ya gider gelirim.
;)
symbazz symbazz - #9
;)

:D:D:D

Usta olmuyor böyle. Sende herşeyi bana hediye edin diyorsun. Biri de bize gelsin.
ebircan35 ebircan35 - #10
;)
:);)
Paradox Paradox - #11
:D:D:D

Usta olmuyor böyle. Sende herşeyi bana hediye edin diyorsun. Biri de bize gelsin.

Ben demesine diyorum ama beni dinleyen kim?
Henüz bir çöp bile hediye eden olmadı.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s-iii-sch-i535-convert-samsung-galaxy-s-iii-s3-gt-i9300.2359/