Samsung Galaxy S4 GT-I9505 Sim Kart Çıkartıldı Hatası

Samsung Galaxy S4 GT-I9505 Sim Kart Çıkartıldı Hatası

leonidasss leonidasss - #1
Arkadaşlar bu cihaz sim kartı takıldıktan bir dakika sonra devamlı olarak sim kartı çıkarıldı hatası vermekte. Ne yaptıysam tamir yazılım her şey denedim sadece ana entegrelere dokunadım. Konuda hakkında öneride bulunabilecek yada tamirsel açıdan hangi parçayı değiştirirsem düzelebilir?
minittinim - #2
hocam ben bildğim kadar sim entegre deyişyor?
silivriserdar silivriserdar - #3
Arkadaşlar bu cihaz sim kartı takıldıktan bir dakika sonra devamlı olarak sim kartı çıkarıldı hatası vermekte. Ne yaptıysam tamir yazılım her şey denedim sadece ana entegrelere dokunadım. Konuda hakkında öneride bulunabilecek yada tamirsel açıdan hangi parçayı değiştirirsem düzelebilir?
Aynı böyle bir sorun ile karşılaştım. Sonra z3x ile unlock yapınca düzeldi. Bende sim yatağında sorun var sandım ama değilmiş. Yazılım yükledim herşeyi yaptım olmadı. En son cihazı unlock yapınca sim kartı taktım ve çalıştı.
leonidasss leonidasss - #4
Aynı böyle bir sorun ile karşılaştım. Sonra z3x ile unlock yapınca düzeldi. Bende sim yatağında sorun var sandım ama değilmiş. Yazılım yükledim herşeyi yaptım olmadı. En son cihazı unlock yapınca sim kartı taktım ve çalıştı.
Denemekte fayda var bazen çözüm burnumun ucunda oluyor bence buda öyle birsey

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
braveturks braveturks - #5
Anakart üzerindeki sim kart soktetini ısıtın ya da değiştirin.
silivriserdar silivriserdar - #6
Denemekte fayda var bazen çözüm burnumun ucunda oluyor bence buda öyle birsey

Deneyip sonuç yazarsan sevinirim.
leonidasss leonidasss - #7
Deneycm

leonidasss leonidasss - #8
Paylasirim sonucu

leonidasss leonidasss - #9
Serdar hocam bypass a kadar geldi fail hatasi verdi yeni bastan baslattim

silivriserdar silivriserdar - #10
Serdar hocam bypass a kadar geldi fail hatasi verdi yeni bastan baslattim

Bu işlemleri yaparken gerekli yedeklemelerini al. Efs, Cert vesaire gibi
leonidasss leonidasss - #11
Bu işlemleri yaparken gerekli yedeklemelerini al. Efs, Cert vesaire gibi
Aldim hocam teşekkür ederim

leonidasss leonidasss - #12
Aldim hocam teşekkür ederim

Her seferinde ayni hatayi verdi imei uctu islem sonucunda aldığım yedekler düzeltiyor imeiler tekrar geliyor bu seferde sebeke gelmedi yarin tekrar denemem gerekiyor ya da pazartesi günü

leonidasss leonidasss - #13
Serdar hocamızn dediklerini uyguıladım simkart çıkrtıldı hatası düzeldi şebeke de geldi @silivriserdar
siz bir dahisiniz teşekkürler
silivriserdar silivriserdar - #14
Serdar hocamızn dediklerini uyguıladım simkart çıkrtıldı hatası düzeldi şebeke de geldi @silivriserdar
siz bir dahisiniz teşekkürler
Geçmiş olsun kardeşim. Umarım birilerinin işine yarar.
leonidasss leonidasss - #15
Geçmiş olsun kardeşim. Umarım birilerinin işine yarar.
Hocam işlemden sonra şebeke geç geliyor sabırlı olsunlar ayrıca cihazın tüm yedeklerini alsınlar. Çünkü sorun çıkması durumunda tek kurtarış yolu yedekler oluyor
leonidasss leonidasss - #16
Serdar hocam yaptğım işlemlerden sonra cihazın şebekesi şehir merkezinde sadece tek dilim gözükmekte acaba şebeke parçasını değiştirsem faydası olur mu?
silivriserdar silivriserdar - #17
Serdar hocam yaptğım işlemlerden sonra cihazın şebekesi şehir merkezinde sadece tek dilim gözükmekte acaba şebeke parçasını değiştirsem faydası olur mu?
şu anki sorun galiba donanımsal gibi, çünkü sim kart algılamama sorunu daha farklı bir sorun. Donanım olarak yapmanız gerekenleri yapın.
leonidasss leonidasss - #18
şu anki sorun galiba donanımsal gibi, çünkü sim kart algılamama sorunu daha farklı bir sorun. Donanım olarak yapmanız gerekenleri yapın.
Tamam hocam sağolun

AhmetSuat AhmetSuat - #19
hata donanım kaynaklı yalnız çözümü basit. eğer aynı hata ise sim yuvasının altına yanmaz bant yapıştır. yanındaki küçük parçalar kısa devre yaptırıyordur. ben 3-5 tane bu yolla çözdüm.
leonidasss leonidasss - #20
hata donanım kaynaklı yalnız çözümü basit. eğer aynı hata ise sim yuvasının altına yanmaz bant yapıştır. yanındaki küçük parçalar kısa devre yaptırıyordur. ben 3-5 tane bu yolla çözdüm.
Cihazı serdar hocamızın dediği yöntemle halletim sizin bahsetmiş olduğunuz yöntem mantıklı aslında bir daha denk gelirse denerim.Teşekkür ederim bilgi için.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s4-gt-i9505-sim-kart-cikartildi-hatasi.2934/