Samsung Galaxy S6 Edge Android 7'den Android 6'ya Dönüş

Samsung Galaxy S6 Edge Android 7'den Android 6'ya Dönüş

K Kemal10 - #1
Merhaba arkadaslar. Sizden bir turlu çaresini bulamadigim konu hakkinda yardiminizi istiyorum. S6 edge telefonuma android nougat güncellemesi yukledigimden beri pismanim. Android marsmallow surumune dönmek istiyorum. Odinle 6.0 surumunu yuklemeye calistim fakat direk hata veriyor. Sadece nougat kurabiliyorum. Aslında yapmadıgım bisey kaldi oda oem kilidini daha acmadim. Gelistirici seçeneklerinde gözükmuyor.168 saat telefonu açık tutunca beliriyormuş. Bende 168 saatin dolmasıni bekliyorum. Actiktan sonra tekrar deneyecegim yuklemeyi. Ama bosu bosuna mi bekliyorum, bilmiyorum. 6 ya Döndürmeyi başarmış arkadaslarim yardiminizi istiyorum. Edenlere sonsuz teşekkür ederim. Bu arada dosyala linklerini belirtirseniz cok mutlu edersiniz . Tekrardan teşekkürler.
K Kemal10 - #2
Kimse yardimci olmayacak galiba
Paradox Paradox - #3
Kimse yardimci olmayacak galiba

Benim bu konular hakkında bir bilgim yok.
Bilgisi olan arkadaşlar da artık bu forumda değiller.
Bu forumdan atıldılar.
duygusuzkelam duygusuzkelam - #4
kardes gelistirici secenekleri cihaz hakkında yazılım bilgilerinden kernel sürüm 7 defa gibi bi tıklama ile acarsın 168 saat bosuna bekleme
M Machine - #5
kardes gelistirici secenekleri cihaz hakkında yazılım bilgilerinden kernel sürüm 7 defa gibi bi tıklama ile acarsın 168 saat bosuna bekleme

Konu hortlamış sanırım.
Zira,geçen yıla ait bir konu.
Konu sahibi 3 temmuz 2018 den bu yana,
foruma uğramamış.
Paradox Paradox - #6
Konu hortlamış sanırım.
Zira,geçen yıla ait bir konu.
Konu sahibi 3 temmuz 2018 den bu yana,
foruma uğramamış.

Olsun.
Bilgi bayatlamaz.
Gün gelir illa birisine lazım olur.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s6-edge-android-7den-android-6ya-donus.6376/