Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F 7.0 Imei Tamiri

Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F 7.0 Imei Tamiri

symbazz symbazz - #1
SM-G925F 7.0 İmei Tamiri

a0b8dc49-root-samsung-galaxy-s6-edge-g925f-with-xxu5eqck-android-7-0-nougat-and-get-admin.jpg

Z3x de
write modem > repair imei > patch certificate
İşlem tamam.
ysfakc ysfakc - #2
SM-G925F 7.0 İmei Tamiri

a0b8dc49-root-samsung-galaxy-s6-edge-g925f-with-xxu5eqck-android-7-0-nougat-and-get-admin.jpg

Z3x de
write modem > repair imei > patch certificate
İşlem tamam.
Hocam tam konusunu acacaktim ki bu konuya rasgeldim. Repair yapilmasi gereken s6 edge var cihaz da frp de var. Ne yaptıysam su frp yi asamadim. Diger modellerde 10 dk mi almıyor ama bu zalım perisan etti beni ;) musteriden cihazi aldim arkadas bana bıraktığı cihazin numarasını iletişim olarak bırakmış. Uzerindeki kilidi de sormadik ulasamayinca frp yi cozerim diye sifirladim. Su an adamin sorununa bir sorun daha ekledik ;) videolara baktim ama bendeki hiçbirine tepki vermiyor. Tapatalk olsun acil arama olsun telefona pc den cagri hepsini denedim ama hic tepki yok cihaz android 7 yardımlarınızi bekliyorum

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
silivriserdar silivriserdar - #3
Hocam tam konusunu acacaktim ki bu konuya rasgeldim. Repair yapilmasi gereken s6 edge var cihaz da frp de var. Ne yaptıysam su frp yi asamadim. Diger modellerde 10 dk mi almıyor ama bu zalım perisan etti beni ;) musteriden cihazi aldim arkadas bana bıraktığı cihazin numarasını iletişim olarak bırakmış. Uzerindeki kilidi de sormadik ulasamayinca frp yi cozerim diye sifirladim. Su an adamin sorununa bir sorun daha ekledik ;) videolara baktim ama bendeki hiçbirine tepki vermiyor. Tapatalk olsun acil arama olsun telefona pc den cagri hepsini denedim ama hic tepki yok cihaz android 7 yardımlarınızi bekliyorum

Cihazın recovery ekran görüntüsünü konuya atın.
ysfakc ysfakc - #4
Yarin atayim hocam

ysfakc ysfakc - #5
S. A hocam cihaz bu

249e398841eb8069010d698450fc9aa2.jpg

silivriserdar silivriserdar - #6
Hocam frp kilidi için bu dosyayı COMBINATION_OXA_FA50_G925FXX.U5APK6_OXA51APK6_CL66587068_QB11572664_REV02_user_mid_noship.tar z3x box support'ta n indirin. Yükleyin ve sonra usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın. Sonra 5 dosyalı original yazılımı indirin. Ap bl cp home csc seçerek yükleyin.

Android 6 sürümüne indirip kırmak ve frp kilidi açmak için. bulunan dosyayı indirin ve yükleyin.
ysfakc ysfakc - #7
Hocam frp kilidi için bu dosyayı COMBINATION_OXA_FA50_G925FXX.U5APK6_OXA51APK6_CL66587068_QB11572664_REV02_user_mid_noship.tar z3x box support'ta n indirin. Yükleyin ve sonra usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın. Sonra 5 dosyalı original yazılımı indirin. Ap bl cp home csc seçerek yükleyin.

Android 6 sürümüne indirip kırmak ve frp kilidi açmak için. bulunan dosyayı indirin ve yükleyin.
Hocam ayni zamanda repair yapicam. Simdi burda 2 yontem var galiba hangisini yapmaliyim. Alttaki linkten 6ya düşürüp oylemi yapsam?

silivriserdar silivriserdar - #8
Hocam ayni zamanda repair yapicam. Simdi burda 2 yontem var galiba hangisini yapmaliyim. Alttaki linkten 6ya düşürüp oylemi yapsam?

Repair işlemi için hangisini denemek isterseniz deneyin ama bence android 7 üstünden yapın. Çünkü ileride müşteri bunda niye android 7 yok diyebilir ve yüklemek ister. Sonra da gene başınıza gelir. Android 7 yükledim şebeke gitti diye, onun için en son versiyon üzerinden yaparım ben hep. Ama tabi gene tercih sizin. Bu 2 yöntem frp ve sürüm düşürme için cihazınıza uygun rom ve kombinasyon dosyalarıdır. Hangisini tercih ederseniz size kalmış. İsterseniz android 6 sürümüne çekip realterm ile kurabilirsiniz. İsterseniz android 7 üstünden kombinasyon dosyası yükleyip kırarsınız. Diğer yöntemlerden gene frp için samsung konusunda var.
ysfakc ysfakc - #9
Repair işlemi için hangisini denemek isterseniz deneyin ama bence android 7 üstünden yapın. Çünkü ileride müşteri bunda niye android 7 yok diyebilir ve yüklemek ister. Sonra da gene başınıza gelir. Android 7 yükledim şebeke gitti diye, onun için en son versiyon üzerinden yaparım ben hep. Ama tabi gene tercih sizin. Bu 2 yöntem frp ve sürüm düşürme için cihazınıza uygun rom ve kombinasyon dosyalarıdır. Hangisini tercih ederseniz size kalmış. İsterseniz android 6 sürümüne çekip realterm ile kurabilirsiniz. İsterseniz android 7 üstünden kombinasyon dosyası yükleyip kırarsınız. Diğer yöntemlerden gene frp için samsung konusunda var.
Tamam hocam simdi kombınasyonu indiriyorum bakalim nolacak tsk ederim

ysfakc ysfakc - #10
Hocam kombinasyon yükledim cihaz bu sekilde acildi simdi bunun yazilimi hangisidir resim attim

2b7a0a7e1cca537f8b6c232711ca9093.jpg

ysfakc ysfakc - #11
Boxdaki yazilimlar bunlar

730b9e8422625ce9d2d779b0f6f66a08.jpg

silivriserdar silivriserdar - #12
Şimdi elinizde uygun yazılım varmı? 5 parçalı yazılımı olması gerekir.
AP BL CP CSC ve Home CSC
Elinizdeki yazılımları bilmediğim için birşey diyemiyorum. Ama benim verdiğim android 6 yazılımını da yükleme yapabilirsiniz. O yazılım uyumludur.
silivriserdar silivriserdar - #13
bulunan yazılımı indirin ve yukarıda mesajda ki dediğim gibi yükleme yapın. Yazılımı hızlı indirmek için samfirm programını kullanın.
ysfakc ysfakc - #14
bulunan yazılımı indirin ve yukarıda mesajda ki dediğim gibi yükleme yapın. Yazılımı hızlı indirmek için samfirm programını kullanın.

Hocam işlem tamamdır sıkıntısız frp işi çözüldü elinizde android 7 içi root dosyası varmı bu modelin ?
silivriserdar silivriserdar - #15
Hocam işlem tamamdır sıkıntısız frp işi çözüldü elinizde android 7 içi root dosyası varmı bu modelin ?
bulunan cfroot ile android 7 root yetkisi verebilirseniz. İmei repair yaparken efs yedeğini mutlaka alın ve saklayın belki lazım olur.
ysfakc ysfakc - #16
bulunan cfroot ile android 7 root yetkisi verebilirseniz. İmei repair yaparken efs yedeğini mutlaka alın ve saklayın belki lazım olur.
Teşekkür ederim abi hepsi sorunsuz çözüldü cok sagol ;)

silivriserdar silivriserdar - #17
Teşekkür ederim abi hepsi sorunsuz çözüldü cok sagol ;)

Rica ederim kardeşim. Geçmiş olsun.
V venusgsm - #18

Neden home csc
Paradox Paradox - #19

Yorum sahibi forumdan atılmış.
Farkında mısınız?
V venusgsm - #20
Yorum sahibi forumdan atılmış.
Farkında mısınız?
yoo değilim neden home csc olduğunu ben söyleyeyim home csc cihaza format atmadan eski sürümden açar. CSC ise cihazı formatlar ve tertemiz bir arayüz ile açar. bunuda denbeyip öğrendim
Paradox Paradox - #21
yoo değilim neden home csc olduğunu ben söyleyeyim home csc cihaza format atmadan eski sürümden açar. CSC ise cihazı formatlar ve tertemiz bir arayüz ile açar. bunuda denbeyip öğrendim

:tsk:
E elmor - #22
CSC cihazı formatlamaz :) CSC Country Sales Code demektir, eğer cihazın ülke kodundan farklı bir ülke yazılımı yüklerseniz cihaz basebanda uyumlu olması için sıfırlanır.
diji67 diji67 - #23
usta merhaba cihazıma imei pepair yaptım şebeke gitti senin modem dosyasını atınca imei de gidiyor :-(
7.0 sürümünde cihazım
Paradox Paradox - #24
usta merhaba cihazıma imei pepair yaptım şebeke gitti senin modem dosyasını atınca imei de gidiyor :-(
7.0 sürümünde cihazım

Cihazınız yurt dışı cihazı mı?
diji67 diji67 - #25
evet usta
Paradox Paradox - #26
Sizin Cihazınız Nedir Model Numarası Bir download mode fotografı koyarmısınız imei ne durumda hiçmi gözükmüyor yoksa null mu bilgilendirirseniz yardımcı olalım inşaALLAH

IMEI değişimi kanunen suçtur.
Yasa dışı bir eylemdir.
Biz yalnızca kayıtlı cihazlarda, herhangi bir nedenden dolayı IMEI silinme durumlarında yardımcı olabiliriz.
A ayatech - #27
IMEI değişimi kanunen suçtur.
Yasa dışı bir eylemdir.
Biz yalnızca kayıtlı cihazlarda, herhangi bir nedenden dolayı IMEI silinme durumlarında yardımcı olabiliriz.
Evet Hocam haklısınız Zaten imei degişim için degil imei repair için yardımcı olmak istedim
Paradox Paradox - #28
Evet Hocam haklısınız Zaten imei degişim için degil imei repair için yardımcı olmak istedim

Cihaz yurt dışı cihazı demiş üyemiz.
Sanırım kayıtsız cihaz.
A ayatech - #29
Cihaz yurt dışı cihazı demiş üyemiz.
Sanırım kayıtsız cihaz.
Kusura Bakmayın hocam Dikkatsiz Davranmışım
diji67 diji67 - #30
sorun çözüldü arkadaşlar .. telefoncuya verdim :-(
Paradox Paradox - #31
sorun çözüldü arkadaşlar .. telefoncuya verdim :-(

Geçmiş olsun.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s6-edge-sm-g925f-7-0-imei-tamiri.3339/