Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F Android 7.0 IMEI Onarma

Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F Android 7.0 IMEI Onarma

braveturks braveturks - #1
Çeşitli nedenlerden imei hatası alıyor veya imei numarası geçersiz olmuşsa aşağıdaki modem dosyasını kullanarak telefonunuza ait imei numarasını onarabilirsiniz. Test edildi.

Yasal uyarı: Telefona ait imei numarasını değiştirmek yasal değildir.
silivriserdar silivriserdar - #2
Çeşitli nedenlerden imei hatası alıyor veya imei numarası geçersiz olmuşsa aşağıdaki modem dosyasını kullanarak telefonunuza ait imei numarasını onarabilirsiniz. Test edildi.

Yasal uyarı: Telefona ait imei numarasını değiştirmek yasal değildir.

SM-G925F için geçerli dimi hocam.
braveturks braveturks - #3
Evet, benim denediğim model g925f modeliydi.
A ahmt_cck - #4
Peki bu duzeltme direkt bilgisayar uzerinden yapiliyor degil mi yani boxa ihtiyac olmadan..
thejakal86 thejakal86 - #5
Peki bu duzeltme direkt bilgisayar uzerinden yapiliyor degil mi yani boxa ihtiyac olmadan..

box olmadan düzeltme işlemi olmaz sadece modemi olmayan yada unknow yazalara geçerlidir
kadjaroo kadjaroo - #6
usta g925f sim kilidi istiyo neyapabiliriz
silivriserdar silivriserdar - #7
usta g925f sim kilidi istiyo neyapabiliriz

Unlock yapılması lazım. Sim unlock
kadjaroo kadjaroo - #8
Unlock yapılması lazım. Sim unlock
tşk eederim usta
silivriserdar silivriserdar - #9
tşk eederim usta
Rica ederim.
E etsemre - #10
yazarken hata veriyor ustam
M Machine - #11
yazarken hata veriyor ustam

Nv hatası alıyorsan burada açmış olduğum konuya göz at.
E etsemre - #12
Can not detected modem type
Done with Samsung Tool PRO v.34.1 bu hatayı alıyorum
E etsemre - #13
File analysis... OK
Total file size: 0x004B2A20 (4 Mb)
Searching USB Flash interface... COM11 detected
Setup connection... OK
Reading PIT from phone... OK
Sending sboot.bin... error timeout
Done with Samsung Tool PRO v.34.1 boot yazarkende bu hatayı alıyorum
J jangsm - #14
Aynı dert bende de var ustam
H hakann5335 - #15
a710fd modem dosyasıda varmı
M Machine - #16
File analysis... OK
Total file size: 0x004B2A20 (4 Mb)
Searching USB Flash interface... COM11 detected
Setup connection... OK
Reading PIT from phone... OK
Sending sboot.bin... error timeout
Done with Samsung Tool PRO v.34.1 boot yazarkende bu hatayı alıyorum
a710fd modem dosyasıda varmı

Nv data yazdıracaksın, sonra modem yazdıracaksın.
Cihaz simlock olucak.
Sim kilit açıp repair yapacaksın.
A ahmetsepsul - #17
Merhaba hocam samsung j5 prime SM-G570F için modem bin dosyasina ihtiyacim var yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler
Paradox Paradox - #18
Merhaba hocam samsung j5 prime SM-G570F için modem bin dosyasina ihtiyacim var yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler

Yazılım versiyonunuz nedir?
M Machine - #19

1.mesajda 7.0 modem,
6.0.1 modem mevcut.
Lakin cihaz simlock olabilir.
A ahmetsepsul - #20
Yazılım versiyonunuz nedir?
6.0.1
Paradox Paradox - #21

bir paylaşım yapılmış.
Gözünüzden kaçmış sanırım.
zuma1990 zuma1990 - #22
merhaba ikinci el g925f aldım vodofonedan alınma faturası duruyor. stock rom attım burayı izleyerek silindi. ne yapabilirim yardım edebilir misiniz ?
Paradox Paradox - #23
merhaba ikinci el g925f aldım vodofonedan alınma faturası duruyor. stock rom attım burayı izleyerek silindi. ne yapabilirim yardım edebilir misiniz ?

SamMobile üzerinden cihazınızın yazılımı indiriniz ve cihazınıza yazılım yüklemesi yapınız.
Sonrasına nasipse sonra bakalım.
varnngg11 varnngg11 - #24
hocam selamın aleyküm bir tane telefon var elimde g 925f imei atıldı yurt dışı cihazı hala şebeke gelemedi bir çok stock rom kurdum 6.0.1 e çevirdim sonra swisscom yazısı cıkıyordu ekranda swisscom romunu attıktan sonra imei silindi şuanda z3x ten imei değiştirmeye çalışıyorum hata veriyor nasıl çözebilirim bu sorunu şuanda stock rom kurulu swisscomdan aldığım değil farklı bir rom bir çok rom denedim düzelmedi düzelmesini umarak bir kaç modem dosyası indirdim yine yapamadım şebekenin üstünde çarpı var eskiden yalnızca acil aramalardaydı ve imei değiştirmeme rağmen gelmemişti bende düşündümki swisscom diye bir firma var ve bu telefonu yurtdışında kullanıma kilitlediğini düşünerek attım bu romları ve hala yalnızca acil aramalarda kalınca artık swisscoma ait sammobile üstündeki romu indirip kurdum ve telefon iyice gitti çarpı cıktı birçok rom denememe rağmen düzeltemedim dediğim gibi bir kaç modem dosyası flashladım yinede düzeltemedim bana çok acil bir yardım edebilirmisiniz
varnngg11 varnngg11 - #25
hocam selamın aleyküm bir tane telefon var elimde g 925f imei atıldı yurt dışı cihazı hala şebeke gelemedi bir çok stock rom kurdum 6.0.1 e çevirdim sonra swisscom yazısı cıkıyordu ekranda swisscom romunu attıktan sonra imei silindi şuanda z3x ten imei değiştirmeye çalışıyorum hata veriyor nasıl çözebilirim bu sorunu şuanda stock rom kurulu swisscomdan aldığım değil farklı bir rom bir çok rom denedim düzelmedi düzelmesini umarak bir kaç modem dosyası indirdim yine yapamadım şebekenin üstünde çarpı var eskiden yalnızca acil aramalardaydı ve imei değiştirmeme rağmen gelmemişti bende düşündümki swisscom diye bir firma var ve bu telefonu yurtdışında kullanıma kilitlediğini düşünerek attım bu romları ve hala yalnızca acil aramalarda kalınca artık swisscoma ait sammobile üstündeki romu indirip kurdum ve telefon iyice gitti çarpı cıktı birçok rom denememe rağmen düzeltemedim dediğim gibi bir kaç modem dosyası flashladım yinede düzeltemedim bana çok acil bir yardım edebilirmisiniz
verdiğiniz bir tane box isteyen yazılımı yğkledim düzeldi ama yine yalnızca acil aramalarda kalıyor ve ağda kayıtlı değil diyor
A ardayuce - #26
Merhabalar 928c için modem dosyası var mı acaba
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s6-edge-sm-g925f-android-7-0-imei-onarma.2279/