Samsung Galaxy S6 Edge SM-G928A Boot Dosyası İsteği

Samsung Galaxy S6 Edge SM-G928A Boot Dosyası İsteği

leonidasss leonidasss - #1
Arkadaşlar elimde samsung galaxy s6 edge cihaz mevcut bu cihazın boot dosyasına ihtiyacım var elinde olan arkadaşların paylaşması mümkün mü?
silivriserdar silivriserdar - #2
Arkadaşlar elimde samsung galaxy s6 edge cihaz mevcut bu cihazın boot dosyasına ihtiyacım var elinde olan arkadaşların paylaşması mümkün mü?
EFT dongle support'ta bulunması lazım.
leonidasss leonidasss - #3
EFT dongle support'ta bulunması lazım.

Hocam baktım yok cihaz 6.0.1 sürümüne sahip pda yı ayıkladım ordaki dosyada hata vermekte
silivriserdar silivriserdar - #4
Hocam baktım yok cihaz 6.0.1 sürümüne sahip pda yı ayıkladım ordaki dosyada hata vermekte
Anladım o zaman sitede bulunan bir program vardı. Fatih abinin paylaştığı onunla böl ve parçala içinden boot.img al. Samsung bölümünde vardır.
leonidasss leonidasss - #5
Anladım o zaman sitede bulunan bir program vardı. Fatih abinin paylaştığı onunla böl ve parçala içinden boot.img al. Samsung bölümünde vardır.

Onunla da yaptım tekrar fail diyor.
silivriserdar silivriserdar - #6
Onunla da yaptım tekrar fail diyor.
Boot dosyası ne için lazımdı.
leonidasss leonidasss - #7
Boot dosyası ne için lazımdı.
Root için
silivriserdar silivriserdar - #8
Bu cihaz at&t cihazı açılırken bile böyle açılır. Bootloader kilitli bir cihazdır.

Daha önce sm-n919a ile çok uğraştım oradan biliyorum. Cihaza geçici root yapmak mümkün oluyor Kingo root ile ama kalıcı root yapıldığını görmedim.

Root yapmanızın sebebi türkçe dil eklemek mi?

Bu cihazın'de bile yazılımı yok.
leonidasss leonidasss - #9
Bu cihaz at&t cihazı açılırken bile böyle açılır. Bootloader kilitli bir cihazdır.

Daha önce sm-n919a ile çok uğraştım oradan biliyorum. Cihaza geçici root yapmak mümkün oluyor Kingo root ile ama kalıcı root yapıldığını görmedim.

Root yapmanızın sebebi türkçe dil eklemek mi?

Bu cihazın'de bile yazılımı yok.

Buldum hocam eft dongle support bölümünde mevcutmuş. Ama göremedim anlamadım.:tugla:
silivriserdar silivriserdar - #10
Buldum hocam eft dongle support bölümünde mevcutmuş. Ama göremedim anlamadım.:tugla:
Bu cihazın normalde bootloader kilidi var siz root yaptınız mı?
leonidasss leonidasss - #11
Bu cihazın normalde bootloader kilidi var siz root yaptınız mı?

Yok daha yapmadım bu cihazda daha önce bir sürü işlem denenmiş imei ve sn uçmuş vaziyette birde ben el atmak istedim.
silivriserdar silivriserdar - #12

Yok daha yapmadım bu cihazda daha önce bir sürü işlem denenmiş imei ve sn uçmuş vaziyette birde ben el atmak istedim.
Anladım ama bence zaman kaybı, çünkü tahminim o cihaz snapdragon Qualcom işlemcili bir cihaz. Ve efs bozulmuş ise kendi efs dosyası yoksa imei repair işlemi olmaz. Zaten normalde de o cihaza imei repair yapılamaz. Tabi bilmeyen biri efs yedeğini almadan müdahale etmiştir. Ve hepsi uçmuş gitmiştir. Kendi original efs yedeği olması şart.

Bunları olmamış sayarsak kendi üstündeki original yazılımı tekrar bir yükleme yapın. Düzeleceğini ümit etmesemde bir ihtimal.

Bu at&t cihazları çok sıkı güvenliklidir.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s6-edge-sm-g928a-boot-dosyasi-istegi.3646/