Samsung Galaxy S6 Rom Yüklerken Yaşadığım Sorunlar?

Samsung Galaxy S6 Rom Yüklerken Yaşadığım Sorunlar?

G GalaFans - #1
S6 S920F cihaza Odin ile rom atmaya çalıştım bir türlü olmadı ve "Device 6 Binary 5 Fail" dedi.

Daha sonra TWRP ile başka bir rom atayım bari dedim bu seferde şebeke yok, imei sorguluyorum seri no çıkıyor.

16rojj.jpg

İlk fotoğrafta yazan firmwareyi de indirdim yine Odin fail verdi
J jashuva - #2
xxu6 olan bir yazılım dene son sürüm olsun aşağıdaki linkteki gibi üye olmalısın

G GalaFans - #3
Hocam çok teşekkür ederim XXU6'lı rom oldu açıldı telefon. *#06# sorguladığımda IMEI 3500000000006 / 2 görünüyor ve arama yaptığımda "ağda kayıtlı değil" diyor. Telefon Turkcell'den alınma, orjinal IMEI vardı nasıl düzelir bu durum..
M Machine - #4
Hocam çok teşekkür ederim XXU6'lı rom oldu açıldı telefon. *#06# sorguladığımda IMEI 3500000000006 / 2 görünüyor ve arama yaptığımda "ağda kayıtlı değil" diyor. Telefon Turkcell'den alınma, orjinal IMEI vardı nasıl düzelir bu durum..

Box veya Dongle ile imei repair yapılabilir lakin; bu işlemi yapmak için root yetkisi olmak zorunda.
E haliyle cihaz garanti kapsamından çıkmış olacak.
Ki zaten Box&Dongle araçı ücretli bir araç ve teknik servis gibi yerlerde bulunuyor.

Garanti süresi devam ediyor ise garantiye gönderin cihazı.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s6-rom-yuklerken-yasadigim-sorunlar.7298/