Samsung Galaxy S8+ SM-G955F U5 Android 9.0 ENG Modem %100 IMEI Repair

Aydar Aydar - #1

X xcrypt - #2
u6 için yok mu?bende son sürüm yüklenmiş bir s8 plus var.bir türlü sürüm düşüremiyorum.nasıl çzebilirim bu sorunu?
D dojo34 - #3
u6 için yok mu?bende son sürüm yüklenmiş bir s8 plus var.bir türlü sürüm düşüremiyorum.nasıl çzebilirim bu sorunu?
u6 için bir yöntem buldum ama nasıl konu açıp paylaşırım bilmiyorum
Paradox Paradox - #4
u6 için bir yöntem buldum ama nasıl konu açıp paylaşırım bilmiyorum

Konunun sağ üst köşesindeki turuncu renkli "Yeni konu aç" butonunu görebiliyor musunuz?
D dojo34 - #5
Konunun sağ üst köşesindeki turuncu renkli "Yeni konu aç" butonunu görebiliyor musunuz?
evet konu başlığında yada açıklamada dikkat etmem gereken birşey varmı malum işlem açıklaması üstü kapalımı olmalı anladınız umuyorum
Paradox Paradox - #6
evet konu başlığında yada açıklamada dikkat etmem gereken birşey varmı malum işlem açıklaması üstü kapalımı olmalı anladınız umuyorum

Siz konuyu açınız, nasipse biz gerisini halletmeye çalışırız.
Aydar Aydar - #7
Siz konuyu açınız, nasipse biz gerisini halletmeye çalışırız.
Neden konuyu açmamış acaba?
Paradox Paradox - #8
Neden konuyu açmamış acaba?

Unutmuştur.
D dojo34 - #9
ben buraya yazayım siz tekrardan konu açıp paylaşın g955f u6 için öncelikle klasik u5 deki gibi cihazı magiskle root ediyoruz ve elimizde chimera olması gerekiyor cihazı root ettikten sonra cihazın chimera dan yedekleme bölümünden certini (sertifikasını) çekip masa üzerine atıyoruz işin can alıcı bölümü dikkat cert dosyasını sağ tıklayım birlikte aç diyoruz ve microsoftun not defteri ile açıyoruz açılan 5 satırlık yazıda cihazdaki imeili göreceksiniz sonrası numaramızı bununla deyiştirip çıkış yapıyoruz kaydedilsinmi diyecek evet diyoruz sonra tekrardan write cert seçip masa üzerindeki dosyamızı yazdırıyoruz bende 3 denemede yazdı ilk hatada bırakmayın sonrasında patch işlemini yapın olay tamamdır %100 bizzat deneyip yaptığım 3 cihaz buda benim güzelliğim olsun sitemize :)
D dojo34 - #10
aslında unutmadımda dikkat ettim çoğu yararlı şeyleri paylaşanların bir kısmı hep banned yazıyo biraz tırstım :) ben yazdım oraya siz konu açıp paylaşabilirsiniz
Paradox Paradox - #11
aslında unutmadımda dikkat ettim çoğu yararlı şeyleri paylaşanların bir kısmı hep banned yazıyo biraz tırstım :) ben yazdım oraya siz konu açıp paylaşabilirsiniz

:zuhaha:
Yararlılar zararlı olmadıkları sürece buradan atılmazlar.
Q quash - #12
ben buraya yazayım siz tekrardan konu açıp paylaşın g955f u6 için öncelikle klasik u5 deki gibi cihazı magiskle root ediyoruz ve elimizde chimera olması gerekiyor cihazı root ettikten sonra cihazın chimera dan yedekleme bölümünden certini (sertifikasını) çekip masa üzerine atıyoruz işin can alıcı bölümü dikkat cert dosyasını sağ tıklayım birlikte aç diyoruz ve microsoftun not defteri ile açıyoruz açılan 5 satırlık yazıda cihazdaki imeili göreceksiniz sonrası numaramızı bununla deyiştirip çıkış yapıyoruz kaydedilsinmi diyecek evet diyoruz sonra tekrardan write cert seçip masa üzerindeki dosyamızı yazdırıyoruz bende 3 denemede yazdı ilk hatada bırakmayın sonrasında patch işlemini yapın olay tamamdır %100 bizzat deneyip yaptığım 3 cihaz buda benim güzelliğim olsun sitemize :)
repair yapıyor güvenlik güncellemesi aralık olduğu için patch yapmıyor
D dojo34 - #13
repair yapıyor güvenlik güncellemesi aralık olduğu için patch yapmıyor
patch seceneği 3 taneydi yanlış hatırlamıyorsam hepsini denedinizmi
Q quash - #14
patch seceneği 3 taneydi yanlış hatırlamıyorsam hepsini denedinizmi
denedim evet. kasıma kadar destekliyor kasım firmwarei bulamadık bi türlü
Aydar Aydar - #15
denedim evet. kasıma kadar destekliyor kasım firmwarei bulamadık bi türlü
Sorun çözüldü mü?
C canocan23 - #16
Ustalar ve arkadaşlar, amacım konuyu hortlatmak değil ancak u5 için açılan başlıkda çok sağolun ki u6 da paylaşılmış. U7 var bende amacim cihazi guncelleyim dm verifty error u fixleyeyim ve stabil sistem kullanayım ancak cihazin daha once efs klasoru hasarli oldugundan imeilim gitmesede baştan patch yapmam gerekecek chimeram var. Şimdi şunu sormak istiyorum g955f u7 için root ve patch sertifika islemi verifty fix islemleri var midir , yardimci olursaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler ☺️
T theflood - #17
U8 ıcın varmı bı yo dostlar?
Aydar Aydar - #18
U8 ıcın varmı bı yo dostlar?
Henüz yok beklemeye devam ediniz, gelir yakında chimera tool ile olur.
ali61 ali61 - #19
Merhaba ben haziran ayı güncellemesini yaptım yanlışlıkla. U8 - U6 - U5 bunlardan hangisi oluyor bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz acaba. Acil aramalar da kaldı.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s8-sm-g955f-u5-android-9-0-eng-modem-100-imei-repair.8695/