Samsung Galaxy SM-G920F U6 Rom Downgrade

Samsung Galaxy SM-G920F U6 Rom Downgrade

G gokhana - #1
Merhaba
Samsung Galaxy SM-G920FQ için G920FXXU6ERD3 U6 Rom kullanan cihazım var. Bunu G920FXXU5DQAJ downgrade yapmak istiyorum Odin ile bunu yapmam mümkün mü ? Yoksa illaki box falanmı olması gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz?
V venusgsm - #2
U6 yı nasıl U5 yapıyosun abim yapta bakalım nerde kalıyor cihaz
G gokhana - #3
Selam resimler aşağıdadır.

1538395375251.png

,1538395456899.png
V venusgsm - #4
odin 3.12.3 versiyonunu kullan. bak orda device 6 yazıyor sen cihazına ancak u6 atabilirsin u5 atsan cihaz fail hatası bile vermese açılışta samsung yazısında kalır
G gokhana - #5
Özel bir yazılım kullanacağım için G920FXXU5DQAJ U5 olan bu romu kurmam gerekiyor cihaza, bunu yapabilmem mümkün mü ?
V venusgsm - #6
ben bilmiyorum abim benim bildiğim bi konu varsa oda U6 ise U6 Atmak zorundasın U5 Atarsan cihazın açılmaz. yine sen bilirsin
M Machine - #7
Özel bir yazılım kullanacağım için G920FXXU5DQAJ U5 olan bu romu kurmam gerekiyor cihaza, bunu yapabilmem mümkün mü ?

Merhaba
Samsung Galaxy SM-G920FQ için G920FXXU6ERD3 U6 Rom kullanan cihazım var. Bunu G920FXXU5DQAJ downgrade yapmak istiyorum Odin ile bunu yapmam mümkün mü ? Yoksa illaki box falanmı olması gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Box olsada downgrade yapamazsın, o cihazlara geri dönüş kapalı.
M metumiracle - #8
Merhaba,
Ankara'da ikamet ediyorum. Cep telefonum orjinal yazılımlı Samsung Galaxy S6 SM-G920F. Telefonumda şu an Android 7.0 yüklü. Sağlık nedeniyle kullandığım bir uygulama versiyonda çalışmadığı Android 6.0.1'e düşürmem gerekiyor. Telefonumun CSC kodu "THR-Iran" . PDA Sürümü G920FXXU6ERD3, CSC Sürümü G920FOJV6ERD2.

Telefonumu Android 7.0'dan Android 6.0.1'e düşürmek için Ankara'da yardımcı olacak bir arkadaşımız var mı? Ya da önerebileceğiniz bir teknik servis?
Internette youtube'da Odin methoduyla downgrade yapıldığını gördüm ama tecrübem olmadığı için öncelikle size danışmak istedim. Acil geri dönüşünüzü bekliyorum. Çok teşekkür ederim.
G gokhana - #9
Merhaba,
Ankara'da ikamet ediyorum. Cep telefonum orjinal yazılımlı Samsung Galaxy S6 SM-G920F. Telefonumda şu an Android 7.0 yüklü. Sağlık nedeniyle kullandığım bir uygulama versiyonda çalışmadığı Android 6.0.1'e düşürmem gerekiyor. Telefonumun CSC kodu "THR-Iran" . PDA Sürümü G920FXXU6ERD3, CSC Sürümü G920FOJV6ERD2.

Telefonumu Android 7.0'dan Android 6.0.1'e düşürmek için Ankara'da yardımcı olacak bir arkadaşımız var mı? Ya da önerebileceğiniz bir teknik servis?
Internette youtube'da Odin methoduyla downgrade yapıldığını gördüm ama tecrübem olmadığı için öncelikle size danışmak istedim. Acil geri dönüşünüzü bekliyorum. Çok teşekkür ederim.
Mevcut sürüm G920FXXU6ERD3 anladığım kadarı ile kurmak istediğiniz android sürümü nedir.
M Machine - #10
Merhaba,

Hocam geri dönüşler kapalı maalesef. Custom rom kurmayı deneyebilirsiniz.
Stock rom kuramazsınız.
M metumiracle - #11
Mevcut sürüm G920FXXU6ERD3 anladığım kadarı ile kurmak istediğiniz android sürümü nedir.
Evet mevcut sürüm bu. Android 6 desteklesin yeterli benim için. Talep ettiğim özel bir sürüm yok. Mümkün müdür?
M metumiracle - #12
Hocam geri dönüşler kapalı maalesef. Custom rom kurmayı deneyebilirsiniz.
Stock rom kuramazsınız.

Android 7'den Android 6.0.1'e geri dönüş için mutlaka telefon Root edilmeli diyorsunuz öyle mi? Android 6.0.1 ile çalışacak Sorunsuz bir Custom Rom nereden bulabilirim? Telefonu hiç Root etmedim. Önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.
M Machine - #13
Android 7'den Android 6.0.1'e geri dönüş için mutlaka telefon Root edilmeli diyorsunuz öyle mi? Android 6.0.1 ile çalışacak Sorunsuz bir Custom Rom nereden bulabilirim? Telefonu hiç Root etmedim. Önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Root değil hocam custom rom yani,
samsung'un kendi yazılımı üzerine editlenmiş yazılım demek.
mevcut rom var lakin cihazın brick olur açılmaz felan sorumluluğun sana ait olduğunu bil.
Anlatım mevcut çevri yaparak daha rahat anlayabilirsin.
G gokhana - #14
Evet mevcut sürüm bu. Android 6 desteklesin yeterli benim için. Talep ettiğim özel bir sürüm yok. Mümkün müdür?
Sizin sürümünüz U6 security bir Rom G920FXX " U6 "ERD3, Android 6 içinde U6 bir rom bulursan problem olmadan yükleyebilirsin.
P positive - #15
teşekürler
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-sm-g920f-u6-rom-downgrade.6981/