Samsung Galaxy Tab A6 SM-T280Q Türkiye Stock Rom

Samsung Galaxy Tab A6 SM-T280Q Türkiye Stock Rom

F faruktrbaba01 - #1
arkadaşlar merhaba. samsung galaxy tab a6 cihazıma acilen türkiye stock rom rica ediyorum. modeli: sm-t 280Q -- Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Paradox Paradox - #2
arkadaşlar merhaba. samsung galaxy tab a6 cihazıma acilen türkiye stock rom rica ediyorum. modeli: sm-t 280Q -- Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

bulunan yazılımı denemiş miydiniz?
F faruktrbaba01 - #3
Bunu denemedim, şimdi indiriyorum. Deneyeceğim..
Paradox Paradox - #4
Bunu denemedim, şimdi indiriyorum. Deneyeceğim..

Sonuç nedir?
F faruktrbaba01 - #5
Hocam kusura bakmayın, yanıtınızı göremedim. Maalesef dükkana gittiğimde bu cihaza Arap bir yazılım yüklemişler. Hatta yükledikleri T280 idi. Ben yüklemek istedim izin vermediler. Yazılımı deneyemedim.
Paradox Paradox - #6
Hocam kusura bakmayın, yanıtınızı göremedim. Maalesef dükkana gittiğimde bu cihaza Arap bir yazılım yüklemişler. Hatta yükledikleri T280 idi. Ben yüklemek istedim izin vermediler. Yazılımı deneyemedim.

Artık önümüzdeki maçlara bakacağız.
K Kurtbey - #7
Samsung Galaxy Tab A6 SM-T280Q bu işlem ücretlimi indiriliyor öyle ise nekadardır acaba ??
Paradox Paradox - #8
Samsung Galaxy Tab A6 SM-T280Q bu işlem ücretlimi indiriliyor öyle ise nekadardır acaba ??

Paylaşılan yazılım daha önce ücretsiz olarak indirilebiliyordu.
Lakin daha sonra değişen bir şeyler yüzünden ücret talep etmeye başladılar.
Arama motorlarından faydalanarak, ihtiyacınız olan yazılımın ücretsiz paylaşılanını bulmanız mümkün olabilir.
K Kurtbey - #9
Paylaşılan yazılım daha önce ücretsiz olarak indirilebiliyordu.
Lakin daha sonra değişen bir şeyler yüzünden ücret talep etmeye başladılar.
Arama motorlarından faydalanarak, ihtiyacınız olan yazılımın ücretsiz paylaşılanını bulmanız mümkün olabilir.

Bu sürüm biraz az satıldı sanırım bulamadım. Velhasılı samsung servisinin yolunu tutdum vijdansızlar 70 TL aldı 10 dakkada yazılımı atıp verdiler. Teşekkürler.
Paradox Paradox - #10
Bu sürüm biraz az satıldı sanırım bulamadım. Velhasılı samsung servisinin yolunu tutdum vijdansızlar 70 TL aldı 10 dakkada yazılımı atıp verdiler. Teşekkürler.

:rica:
F fahri01 - #11
Randomtggvh Randomtggvh - #12
Merhaba bunu bende indirmek istiyorum model no SMT-T287
Aydar Aydar - #13
Merhaba bunu bende indirmek istiyorum model no SMT-T287
indirebilirsiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-tab-a6-sm-t280q-turkiye-stock-rom.6792/