Sony Xperia Tablet S SGPT1311 TR Rom Arıyorum

Sony Xperia Tablet S SGPT1311 TR Rom Arıyorum

symbazz symbazz - #1

SONY XPERİA TABLET S 1311 TR ROM ARIYORUM. ARKASINDA SGPT131TR/S YAZIYOR. BU CİHAZIN ROMU ELİNDE OLAN VAR MI?

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

silivriserdar silivriserdar - #2

SONY XPERİA TABLET S 1311 TR ROM ARIYORUM. ARKASINDA SGPT131TR/S YAZIYOR. BU CİHAZIN ROMU ELİNDE OLAN VAR MI?

Hocam pc companion ile yazılım yüklenmiyor mu?
symbazz symbazz - #3
Cihaz sony yazısında kalmış. Recoveryden wipe yaptım ama açılmadı. Tekrar bir deneyim. Wipe tan sonra companionu denemedim hiç.
symbazz symbazz - #4
SD kart versiyonunu bulsam, kendi recoverysinden yüklenebiliyor aslında.
symbazz symbazz - #5
Sony dedik bağrımıza bastık ama yüzümüzü kara çıkarttı. Ürünün kendi sayfasındaki desteği bile kaldırmış. Dırıvırı çin markalarına hep söylenir dururdum. Piranha şöyle, navking böyle diye. Bu markalarda beni mahçup etti. Sitelerinde 5 sene önce çıkardıkları ürünün yazılımını bulmak mümkün. Bir de dırıvrı marka derdim. Sony bu ya. Nasıl olabilir. Kendi ürettiği modelin arkasında durmuyor. Destek desen sıfır. Kullanım klavuzunu bile yayından kaldırmış. Buradan protesto ediyorum sony' i. Yazıklar olsun sizin gibi markaya. Cihaz vatandaşın elinde patladı gitti. Servis yazılım için bile 170 lira para istiyor. Pes artık. Bundan sonra sony mony yok benim için. Bir ürünü almadan önce, kendi sitesine gireceğim ve verdiği teknik desteğe bakacağım.
silivriserdar silivriserdar - #6
Sony dedik bağrımıza bastık ama yüzümüzü kara çıkarttı. Ürünün kendi sayfasındaki desteği bile kaldırmış. Dırıvırı çin markalarına hep söylenir dururdum. Piranha şöyle, navking böyle diye. Bu markalarda beni mahçup etti. Sitelerinde 5 sene önce çıkardıkları ürünün yazılımını bulmak mümkün. Bir de dırıvrı marka derdim. Sony bu ya. Nasıl olabilir. Kendi ürettiği modelin arkasında durmuyor. Destek desen sıfır. Kullanım klavuzunu bile yayından kaldırmış. Buradan protesto ediyorum sony' i. Yazıklar olsun sizin gibi markaya. Cihaz vatandaşın elinde patladı gitti. Servis yazılım için bile 170 lira para istiyor. Pes artık. Bundan sonra sony mony yok benim için. Bir ürünü almadan önce, kendi sitesine gireceğim ve verdiği teknik desteğe bakacağım.
Hocam bu sayfada bu cihaz ile ilgili romlar paylaşılmış. Bir bakın isterseniz. Fakat yönlendirdiği siteye VPN ile bağlanın. Türkiyede yasaklı bir site.

braveturks braveturks - #7
Maalesef satış sonrası destek için en iyi marka iphone. Ben iphone'u kalite olarak android cihazlardan geri bulurum. Fakat satış sonrası destek deyince iPhone sonuna kadar ürününün arkasında.
Paradox Paradox - #8
Maalesef satış sonrası destek için en iyi marka iphone. Ben iphone'u kalite olarak android cihazlardan geri bulurum. Fakat satış sonrası destek deyince iPhone sonuna kadar ürününün arkasında.

Sony ne yazık ki eski Sony değil.
Bilgisayar bölümünü elden çıkarttı sanırım.
Mobil bölümünde de işler pek iyi gitmiyor.
Oyun konsolları dışında Sony markasını tercih etmiyorum.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/sony-xperia-tablet-s-sgpt1311-tr-rom-ariyorum.1997/