Sunny SN7011 Rom

Sunny SN7011 Rom

Paradox Paradox - #1
Sunny SN7011
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)
www.mobilkulup.com

14.gif

16.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Sunny SN7011 Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Kurulum Açıklaması
statics statics - #2
teşekkürler
Paradox Paradox - #3

Rica ederim.
M mtskltcndr - #4
phoenixden burn yaparken bekleyip error burn diyo sd kartta değiştirdim
Paradox Paradox - #5
phoenixden burn yaparken bekleyip error burn diyo sd kartta değiştirdim

Daha küçük kapasiteli bir hafıza kartı kullanmanız işe yarabilir.
Yazılım yazdırma aracının farklı versiyonlarını da deneyebilirsiniz.
Olmazsa, yazılım yükleme işlemini bilgisayar üzerinden de yapabilirsiniz.
P pcelektronik - #6
Merhaba
rom u başlatıyorum %51 de kalıyor birkaç sefer denedim yine aynı neden olabilir yardımcı olurmusunuz
kolay gelsin
K kobay - #7
tesekkurler
Paradox Paradox - #8
Merhaba
rom u başlatıyorum %51 de kalıyor birkaç sefer denedim yine aynı neden olabilir yardımcı olurmusunuz
kolay gelsin

Yazılım yükleme işlemini hafıza kartıyla mı yoksa bilgisayar üzerinden mi yapıyorsunuz?
Paradox Paradox - #9

Rica ederim.
samsuntabletpc samsuntabletpc - #10
DENEDİM GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOR TEŞEKKÜRLER.
A AYHAN UÇANOK - #11
merhaba dosya aacarken sifre hatası veriyor neyapabilirim
Paradox Paradox - #12
merhaba dosya aacarken sifre hatası veriyor neyapabilirim

İhtiyacınız olan şifre konuda mevcuttur.
Şifreyi doğru yazmanıza rağmen hala sorun yaşıyorsanız, 'ı güncelleyiniz.
M mrisvan - #13
tesekkur ederim zip içinde iki tane rom var tarihi yeni olanı 4gb lik microsd karta yazdırıp yukledim sorunsuz calıştı
Paradox Paradox - #14
tesekkur ederim zip içinde iki tane rom var tarihi yeni olanı 4gb lik microsd karta yazdırıp yukledim sorunsuz calıştı

Rica ederim.
Ayrıca, geri bildiriminiz için teşekkürler.
C cr@zyboy - #15
7011P yazılımı farklımıdır ustam 7011 attım kamera çalışmıyor yazılımdanmı olabililirmi
silivriserdar silivriserdar - #16
7011P yazılımı farklımıdır ustam 7011 attım kamera çalışmıyor yazılımdanmı olabililirmi

Olabilir tabletlerde yazılımdan dolayı kameranın çalışmadığı oluyor.
symbazz symbazz - #17
Model farklılıklarında bazı özellikler çalışmaz. Bu yüzden cihazınızın doğru yazılımını atmanız gerekmektedir.
Paradox Paradox - #18

Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
C cr@zyboy - #19
teşekkür ederim cevaplarınız için serviste bir gıcık bazı modellerin yazılımlarını veremezmişmiş bekliyorum bakalım arıcaklar. ama netice çıkmıcak gibi.
Paradox Paradox - #20
teşekkür ederim cevaplarınız için serviste bir gıcık bazı modellerin yazılımlarını veremezmişmiş bekliyorum bakalım arıcaklar. ama netice çıkmıcak gibi.

Ana kart değerlerinden faydalanarak yazılım arama işlemi yapmış mıydınız?
User1234 User1234 - #21
Merhaba benim tabletimin modeli sn7011 sanrım cihazım brıck oldu bilgisayara bağladığımda bir süre sonra açılıyor ve sadece sunny markası gözüküyor tuşlardan format atmak istedim işe yaramadı :( recoverye giremiyorum son çare rom atmaktır diye düşündüm ve konunuza baktım kafam karıştı acaba donanımsal bi sorunum mu var diye düşünmekten de beynim yoruldu acaba bana yardımcı olabilir misiniz detaylı olarak rom atma konusunda teşekkürler
silivriserdar silivriserdar - #22
Merhaba benim tabletimin modeli sn7011 sanrım cihazım brıck oldu bilgisayara bağladığımda bir süre sonra açılıyor ve sadece sunny markası gözüküyor tuşlardan format atmak istedim işe yaramadı :( recoverye giremiyorum son çare rom atmaktır diye düşündüm ve konunuza baktım kafam karıştı acaba donanımsal bi sorunum mu var diye düşünmekten de beynim yoruldu acaba bana yardımcı olabilir misiniz detaylı olarak rom atma konusunda teşekkürler

Konunun başındaki yazılımı İndirin. İçinde gerekli açıklamalar mevcut.
User1234 User1234 - #23
Konunun başındaki yazılımı İndirin. İçinde gerekli açıklamalar mevcut.

Açıklamada bulunan İşlemi başarıyla yaptım sonra ne yapmam gerekiyor
silivriserdar silivriserdar - #24
Açıklamada bulunan İşlemi başarıyla yaptım sonra ne yapmam gerekiyor

Yaptıysanız tamam cihazı açın kullanın.
User1234 User1234 - #25

ALLAH SİZDEN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN İŞLERİNİZ HEP RAST GİTSİN İNŞALLAH NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ İYİ Kİ SİZİN GİBİ İNSANLAR VAR SAĞOLUN VAROLUN
silivriserdar silivriserdar - #26
ALLAH SİZDEN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN İŞLERİNİZ HEP RAST GİTSİN İNŞALLAH NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ İYİ Kİ SİZİN GİBİ İNSANLAR VAR SAĞOLUN VAROLUN

Allah hepimizden razı olsun. Sizde sağolun. Geri dönüş yapıp sonuç bildirdiğiniz için teşekkürler. Geçmiş olsun.
Paradox Paradox - #27

:ibret:
User1234 User1234 - #28
Allah hepimizden razı olsun. Sizde sağolun. Geri dönüş yapıp sonuç bildirdiğiniz için teşekkürler. Geçmiş olsun.
Peki Hocam Kamerayı nasıl yaparız rom dan sonra çalışmazsa ?
silivriserdar silivriserdar - #29
Peki Hocam Kamerayı nasıl yaparız rom dan sonra çalışmazsa ?

Kamera çalışmıyor mu?
User1234 User1234 - #30
Kamera çalışmıyor mu?
Evet hocam tabletin anakartına bakarak orda yazan isimden de arama yaptım 86v-a33-v2.2 yazıyordu buldum araya araya gittim çinden bir siteden indirdim yazılı yok hocam gene camera çalışmıyor bir çözümü var mıdır acaba mODELİ ( sn7011s) arka kapağında yazıyor
silivriserdar silivriserdar - #31
Evet hocam tabletin anakartına bakarak orda yazan isimden de arama yaptım 86v-a33-v2.2 yazıyordu buldum araya araya gittim çinden bir siteden indirdim yazılı yok hocam gene camera çalışmıyor bir çözümü var mıdır acaba mODELİ ( sn7011s) arka kapağında yazıyor
Cihazın ana kartının resimlerini atarsanız bizde bir bakalım. Farklı rom'lar denemek lazım.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paradox Paradox - #32

Cihazın kamerasında da bir sorun olabilir.
Düşükde olsa, bu da bir ihtimal.
Kamera bağlantıları kontrol etmeniz faydalı olacaktır.
Siz bulunan yazılımı mı denemiştiniz?
User1234 User1234 - #33

bu daha buyuk sıtenıze buyuk resim gonderemiyorum dosya yuklemek ıcın cok buyuk dıyor

printThread_attachments

• 20170805_195735~1.jpg
    20170805_195735~1.jpg
    110.5 KB · Görüntüleme: 52
User1234 User1234 - #34
Cihazın kamerasında da bir sorun olabilir.
Düşükde olsa, bu da bir ihtimal.
Kamera bağlantıları kontrol etmeniz faydalı olacaktır.
Siz bulunan yazılımı mı denemiştiniz?

EVET hocam zaten o link direk baidu diye bir drive sitesine yönlendirdi beni aynı google drive gibi başka kamera da taktım yine kameraya ulaşılamıyor hatası aldım biraz sıcak hava temas etse acaba kamera girişi o kadar hassas bişey midir yanar mı diye düşünmeye başlamadan önce sorunun yazılımsal kaynaklı olup olmadığını teyit etmem gerekiyor
Paradox Paradox - #35
EVET hocam zaten o link direk baidu diye bir drive sitesine yönlendirdi beni aynı google drive gibi başka kamera da taktım yine kameraya ulaşılamıyor hatası aldım biraz sıcak hava temas etse acaba kamera girişi o kadar hassas bişey midir yanar mı diye düşünmeye başlamadan önce sorunun yazılımsal kaynaklı olup olmadığını teyit etmem gerekiyor

Cihazınızın ana kartı, burada bulunan konudaki cihazına ana kartı ile aynı gibi duruyor.
User1234 User1234 - #36
Cihazınızın ana kartı, burada bulunan konudaki cihazına ana kartı ile aynı gibi duruyor.

doğru olabilir ama müşteriye kamerası çalışmayan tablet verdim geri getireceğini sanmıyorum olsun kulağıma küpe oldu en azından sağolun
Paradox Paradox - #37
doğru olabilir ama müşteriye kamerası çalışmayan tablet verdim geri getireceğini sanmıyorum olsun kulağıma küpe oldu en azından sağolun

Ne yazık ki bazen bahsettiğiniz gibi aksilikler olabiliyor.
Gelen cihazları, internetten edineceğiniz bilgi ve dosyalarla onaracağınızı umut ederek alırsanız,
Sonuçlarına da razı olmanız gerekir.
:sunglasses:
sesa sesa - #38
Emeğine sağlık
Paradox Paradox - #39
lewwo06 lewwo06 - #40
şifre konularda demişsiniz ama sayfayı inceledim öyle birşey göremedim
Paradox Paradox - #41

Ne yapalım.
O zaman boş verin sağlık olsun diyelim efendim.

Konunun ilk mesajındaki şifreyi nasıl göremezsiniz yahu?
silivriserdar silivriserdar - #42
Çok kısa zamanda bir randevu alıp göz doktoruna gitmenizi tavsiye ederim.
Paradox Paradox - #43
Çok kısa zamanda bir randevu alıp göz doktoruna gitmenizi tavsiye ederim.

Umarım sadece göz doktoruna gitmek yeterli olur.
:zuhaha:
Adeseweb Adeseweb - #44
Selamın Aleyküm Arkadaşlar sn7011 Rom Yükledim Fakat Kamera Çalışmıyor Biraz Araştırdım ürüm Anakartın koduna baktım konuda paylaşılmış 2.2 versiyonu fakat çin sitesinden indiremedim 404 hatası veriyor onu da araştırdım nasıl 404 hatasını gidereceginizi de anlatmışsınız fakat bir türlü indiremedim o yazılım elinde indiren veya elinde o yazılımın paylaşırsa sevinirim saygılar denemediğim yazılım kalmadı
Paradox Paradox - #45
Selamın Aleyküm Arkadaşlar sn7011 Rom Yükledim Fakat Kamera Çalışmıyor Biraz Araştırdım ürüm Anakartın koduna baktım konuda paylaşılmış 2.2 versiyonu fakat çin sitesinden indiremedim 404 hatası veriyor onu da araştırdım nasıl 404 hatasını gidereceginizi de anlatmışsınız fakat bir türlü indiremedim o yazılım elinde indiren veya elinde o yazılımın paylaşırsa sevinirim saygılar denemediğim yazılım kalmadı

Ne yazık ki dosyalar silinmiş.
Bir bakayım, nasipse yeni bir indirme bağlantısı bulursam sizi haberdar ederim.
R ramsesnil - #46
yazılım nerde
Paradox Paradox - #47

Şaka mı bu, konudaki indirme bağlantısını görmüyor musunuz?
K kumrupc - #48
teşekkürler
Paradox Paradox - #49
H hakan3456 - #50
winrar şifre istiyor anlayamadım
Paradox Paradox - #51
winrar şifre istiyor anlayamadım

Doğrudur.
Konunun ilk mesajına baktınız mı?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/sunny-sn7011-rom.205/