Çözüldü Sunny SS4G8 Nora Yazılım İsteği

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar bu cihazın yazılımı lazım. Hiç bir yerde bulmadım. Cihaza ait ilgili resimler aşağıda.

Edit = Yazılım aşağıdaki linktedir.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Arkadaşlar bu cihazın yazılımı lazım. Hiç bir yerde bulmadım. Cihaza ait ilgili resimler aşağıda.

cihazın basaband numarası aynı işlemci ve diğer özellikler uyuyorsa farklı bir cihazın romu iş görebilir.
Örneğin Zenfone 3 Max in baseband numarası aynı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
cihazın basaband numarası aynı işlemci ve diğer özellikler uyuyorsa farklı bir cihazın romu iş görebilir.
Aslında cihaz çalışıyor, sağlam yedeğini alıp restore edip öyle yüklemeyi düşünüyorum. Cihazın yazılımı da hiç bir yerde olmadığı için müdahale de etmek pek içimden gelmiyor.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Aslında cihaz çalışıyor, sağlam yedeğini alıp restore edip öyle yüklemeyi düşünüyorum. Cihazın yazılımı da hiç bir yerde olmadığı için müdahale de etmek pek içimden gelmiyor.
Cihazın arızası nedir? Neden yazılım atacaksınız. Ayrıca rom yedeği alınabiliyorsa arşive eklemek Mantikli olur.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
bir yazılım mevcut.
Paylaştığım yazılım sizin cihazınıza belki olur, belki de olmaz.
Denemeden bilemeyiz.
Risk alamam hocam. Cihazı system sıkıntılı, mtk droid tools görmüyor. Root olmuyor, yedek almak istedim ama bozuk yedek bir işime yaramaz. Aldığım yedeğe de güvenemem. Sonuçta müşteri çalışan bir cihaz bıraktı, sonra benim cihazım çalışıyordu diyecek. Sunny firmasına mail attım ama dönüş yapmadı. Bu cihazın sağlam yazılımı lazım ama nasıl ve nerden bulacağım bilmiyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Risk alamam hocam. Cihazı system sıkıntılı, mtk droid tools görmüyor. Root olmuyor, yedek almak istedim ama bozuk yedek bir işime yaramaz. Aldığım yedeğe de güvenemem. Sonuçta müşteri çalışan bir cihaz bıraktı, sonra benim cihazım çalışıyordu diyecek. Sunny firmasına mail attım ama dönüş yapmadı. Bu cihazın sağlam yazılımı lazım ama nasıl ve nerden bulacağım bilmiyorum.

O zaman benim yapabileceğim bir şey yok ne yazık ki.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Cihazın yazılımını sunny firmasından istedim vermediler. Avcılarda servisi varmış oraya götürmem gerekiyormuş. Avcılardaki servisi aradım yazılımı istedim onlarda vermedi. Yazılım yüklemesini 50 tl'ye yapıyorlarmış. Yapacak birşey kalmadı şu aşamada, müşteriye cihazını verip servise yönlendireceğim. Aklıma gelen diğer yöntem müşteriden izin alarak risk vererek ana kartına uygun yazılım arayıp yüklemek.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihazın yazılımını sunny firmasından istedim vermediler. Avcılarda servisi varmış oraya götürmem gerekiyormuş. Avcılardaki servisi aradım yazılımı istedim onlarda vermedi. Yazılım yüklemesini 50 tl'ye yapıyorlarmış. Yapacak birşey kalmadı şu aşamada, müşteriye cihazını verip servise yönlendireceğim. Aklıma gelen diğer yöntem müşteriden izin alarak risk vererek ana kartına uygun yazılım arayıp yüklemek.

Bence cihazı veriniz müşteriye, ne hali varsa görsün.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar