Video Tamir Sektöründe Geri Dönüşümün Önemi (Ekran Revize-Laminasyon)

• Konbuyu başlatan bykalfa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 1K
 Yazdır

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
merhabalar

ilgili videoyu ve benzer videoları izledim lensi yapıştırdıktan sonra ki koyulan mavi ışık ne işe yarar ve o ışığa koymasak ne olur bilgi verebilir misiniz?

bykalfa

Aktif üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
138
85
28
İstanbul
merhaba kardeşim ekran revizesinde iki method var bir ''katı oca'' iki ''sıvı oca-jel'' sordugunuz mavi ısık beyaz olarakta var bunun adı UV lamba yada led diye geçer sıvı ocayı hızla katılaştırmakta kullanılıyor.

• Beğen
Tepkiler: dlkrt

bykalfa

Aktif üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
138
85
28
İstanbul
Rica ederim, hayır onda UV gerek yok ama bu seferde vacum makinasına ihtiyaç var internette TBK908 yazarsan yada kanalımdaki ekran revize makinası kalibrasyonu videomu izlersen bilgi edinirsin.

• Beğen

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
tesekkur ederim bilgi için çok sağolun ben hem kanalınıza üye oluyum hemde videoyu bi izleyeyim iyi çalışmalar hayırlı işler...

• Beğen
Tepkiler: bykalfa

bykalfa

Aktif üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
138
85
28
İstanbul
samimiyetine teşekkür ederim ziyadesiyle yapıcı bi kanal olarak yöneteceğim bu kafadaki tüm kardeşlerimi davet ediyorum abone olursanız çok sevinirim, selamlar.

• Beğen

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
rica ederim abi ne demek son birşey daha katı oca izlediğim videolarda daha zahmetli geldi bana hem cihaz alınması gerekiyor. cihazda press ve emme yapılıyor ama sıvı ocada sür ışığa koy tamam işlem siz hangisini önerirsiniz?

bykalfa

Aktif üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
138
85
28
İstanbul
sıvı jel ile kısıtlı modellere yaparsın eski S3 S4 S5 gibi ama oca ve vacum ile tüm modellere uygularsın arada çok fark var jel artık amatör kalıyor.

• Beğen