Yardım Turkcell T60 Brick Sorunu

Sekman

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ara 2017
9
0
1
27
t60 tamamen silindi şuanda hiç tepki vermiyor sadece bilgisayara bağlandığında led ışık yanıyor yardım edebilecek var mı

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Güvenlik yazılımınızı devre dışı bırakın. Olmazsa başka bir bilgisayarda deneyin.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Kaynak ingilizce ama aşağıdaki kaynağı iyi incele. Belki bir yerde yanlış yapıyorsundur.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Bu qfil programı için format attığımı bilirim. Siz en iyisi revouninstaller programı ile qfil yazılımını komple registry kayıtları ile birlikte silin. Sürücüleride kaldırın. Ve Qfil yazılımının ve sürücülerin en güncel olanlarını tekrar yükleyin. Bu şekilde bir deneyin.

Sekman

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ara 2017
9
0
1
27
Bu qfil programı için format attığımı bilirim. Siz en iyisi revouninstaller programı ile qfil yazılımını komple registry kayıtları ile birlikte silin. Sürücüleride kaldırın. Ve Qfil yazılımının ve sürücülerin en güncel olanlarını tekrar yükleyin. Bu şekilde bir deneyin.
Başka bilgisayarda da denedim aynı hata

sedat

Üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2017
40
6
8
37
allah razı olsun ugrasmıssın birilerine faydalı olmak ıcın ne guzel yanlız bu yazılımı atmak içın baska program lazım rıca etsem rıca etsem bu konuda bana yardımcı olurmusun

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
allah razı olsun ugrasmıssın birilerine faydalı olmak ıcın ne guzel yanlız bu yazılımı atmak içın baska program lazım rıca etsem rıca etsem bu konuda bana yardımcı olurmusun

Konuya yazılan yorumlarda hangi programı kullanmanız gerektiği yazıyor.
Bunu da internetten temin etmeniz zor olmasa gerek.