Turkcell T80 Google Account En Kolay Yolu

Turkcell T80 Google Account En Kolay Yolu

T Tekniker_1 - #1
silivriserdar silivriserdar - #2
Güzel paylaşım teşekkürler. Emeğinize sağlık.
islammusluman05 islammusluman05 - #3
gecen bende de bir tane t80 vardı aynı şekilde quickshortcutmaker girdim ama ordan ayarlara girip geliştirici seçeneklerini açmak istedim derleme numarasına tıkladım ama aktif olmamıştı ilginç acaba com.android.zte.provision mu demem gerekti ??
silivriserdar silivriserdar - #4
gecen bende de bir tane t80 vardı aynı şekilde quickshortcutmaker girdim ama ordan ayarlara girip geliştirici seçeneklerini açmak istedim derleme numarasına tıkladım ama aktif olmamıştı ilginç acaba com.android.zte.provision mu demem gerekti ??

Aynen öyle püf noktası com.android.zte.provision
islammusluman05 islammusluman05 - #5
bugun bir tane geldi ve bu paylaşımı denedim ve oldu tekrar paylaşım için tşk ler usta
silivriserdar silivriserdar - #6
bugun bir tane geldi ve bu paylaşımı denedim ve oldu tekrar paylaşım için tşk ler usta
Test edip onaylandı ise sorun yok.
M miskin - #7
teşekkürler işe yarıyor denenmiştir
nergiz iletişim nergiz iletişim - #8
tşk ediyorum abim yapıldı t80 frp başarıyla tekrar tşkler
T Tekniker_1 - #9
Zaman bulabilirsem yeni videolar atacam ilginiz icin herkese tsk ederim
Paradox Paradox - #10
Zaman bulabilirsem yeni videolar atacam ilginiz icin herkese tsk ederim

:alkis:
A anksamuel - #11
Emeğine sağlık hocam teşekkürler.
I ilyas61 - #12
Merhaba yaptığınız gibi yapıyorum fakat youtube video gelmiyor dolayısıyla gizlilik politasına giremiyorum ve googleda giremiyor ve gerekli proğramları yüklemeyemiyorum
yardımcı olabilirmisiniz
T Tekniker_1 - #13
Merhaba yaptığınız gibi yapıyorum fakat youtube video gelmiyor dolayısıyla gizlilik politasına giremiyorum ve googleda giremiyor ve gerekli proğramları yüklemeyemiyorum
yardımcı olabilirmisiniz
MUHTEMELEN YAZILIM SÜRÜMÜNDEN KAYNAKLANIYOR ARAŞTIRIP DÖNÜŞ YAPMAYA ÇALIŞACAĞIM
RedWhiteTR RedWhiteTR - #14
Orada atladığınız bir yer var denedinizmi bilmiyorum ama uygulamayı yuklemek için bilinmeyen kaynakları açtığınızda zaten telefonun ayarlar kısmına ulaşmış oluyorsunuz ekstra bi uygulama yüklemeye gerek varmı bilmiyorum denemedim çünkü t80 soldan sağa acılır pencere var zaten yada üstte menü seçeneği var oradan telefon hakkında bölümüne ulaşabilirsiniz oradanda geliştirici seceneğini aktif edebilirsiniz denemedim deneyip olursa yazarsanız sevinirim.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/turkcell-t80-google-account-en-kolay-yolu.5408/