Vestel V Tab 1041 Kolay Kurulum

Vestel V Tab 1041 Kolay Kurulum

GEBZELİ GEBZELİ - #1

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir
Aydar Aydar - #2
:tsk:
Paradox Paradox - #3
:tsk:
GEBZELİ GEBZELİ - #4
:rica:
ozgur_x ozgur_x - #5
Teşekkür ederim.
GEBZELİ GEBZELİ - #6
osmanlı mehmet emin osmanlı mehmet emin - #7
çok teşekkürler indiriyorum
Y yrtby_126 - #8
Herkese merhabalar. Yukarıda paylaşılmış olan linkten ilgili dosyayı indirip temiz bir kurulum yaptım, teşekkür ederim. Lakin kurulumdan sonra ön kameranın çalışmadığını, sadece arka kameranın görüntü verdiğini farkettim. Sürücülerin hepsi kurulmuş durumda. Bu sorunu yaşayan var mı?
GEBZELİ GEBZELİ - #9
Herkese merhabalar. Yukarıda paylaşılmış olan linkten ilgili dosyayı indirip temiz bir kurulum yaptım, teşekkür ederim. Lakin kurulumdan sonra ön kameranın çalışmadığını, sadece arka kameranın görüntü verdiğini farkettim. Sürücülerin hepsi kurulmuş durumda. Bu sorunu yaşayan var mı?

Bu konudaki çözümü uygulayabilirsiniz.
X xsn015 - #10
link galiba iptal olmuş
GEBZELİ GEBZELİ - #11
link galiba iptal olmuş
Evet ben sildim kamera sorunundan dolayı kamera sorunu çözülmüş şekliyle yeniden yükleyeceğim.
M murat83 - #12
Merhabalar temiz kurulumu nezaman yükleyeceksiniz v1041 drivreleri büyük sorun win10pro bir türlü tam çalışmıyor bende kopyala çalıştır bile çalışmıyor artık windows8.1 bile geçmeyi düşünüyorum windows artık gına getirdi herkesin telefonunda android var herkesin akşama kadar elinde bukadar insanı ugraştırmıyor
GEBZELİ GEBZELİ - #13
Merhabalar temiz kurulumu nezaman yükleyeceksiniz v1041 drivreleri büyük sorun win10pro bir türlü tam çalışmıyor bende kopyala çalıştır bile çalışmıyor artık windows8.1 bile geçmeyi düşünüyorum windows artık gına getirdi herkesin telefonunda android var herkesin akşama kadar elinde bukadar insanı ugraştırmıyor
Sürücüleri windows a entegre ettim ama deneme fırsatım olmadı. Beklemek istemiyorsanız, tabletinize sizde windows 10 pro 1809 sürümünü kurup daha sonra sürücülerini el ile kurabilirsiniz
B barriflux - #14
Merhaba, en güncel windows sürümünü kurdum. Kamera ve dokunmatik çalışıyor fakat aygıt yöneticisinde mikrofon görünmüyor. ISO ne zaman gelir?
Berkan1 Berkan1 - #15
İso yu bekliyoruz dostum atarmısın lütfen.
Berkan1 Berkan1 - #16
Windows 10 1809 kurdum usb siz şekilde kurdum yanlız. Ancak ses hala yok herşeyi denedim yine yok yardım lütfen
GEBZELİ GEBZELİ - #17
Ana konuyu bağlantı ile güncelleyebilirmisiniz?
Paradox Paradox - #18

Konu içeriği güncellenmiştir.
O omerbicak - #19
olmuyor
GEBZELİ GEBZELİ - #20
Bu konularda bilginiz yoksa lütfen bilen birisinden yardım isteyin. Ben sorununuzun neyden kaynaklandığını anlayamadım.
E esesas31 - #21
elinize emeğinize sağlık hocam
S serhanakyele - #22
Ben bu paylaştığınız linkteki kurulumu yaptım fakat hala dokunmatik doğru çalışmıyor. Sizde nasıl sorunsuz çalışıyor @GEBZELİ
GEBZELİ GEBZELİ - #23
Ben bu paylaştığınız linkteki kurulumu yaptım fakat hala dokunmatik doğru çalışmıyor. Sizde nasıl sorunsuz çalışıyor @GEBZELİ
Başlat menüsüne sağ tıklayıp aygıt yöneticisine giriş yaparak dokunmatik sürücüsünü tamamen kaldırıp tekrar yükleyin sorun düzelebilir.
escape-e escape-e - #24
Konu eski olabilir ama benim gibi Google ile arayp gelenler için belki faydası olacaktır bu video. Format nasıl atılır, bütün driverlar eksiksiz ve nasıl kurulacağına dair bilgiler hepsi bu videoda anlatılmış. Umarım size de faydası olacaktır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
S serhanakyele - #25
Başlat menüsüne sağ tıklayıp aygıt yöneticisine giriş yaparak dokunmatik sürücüsünü tamamen kaldırıp tekrar yükleyin sorun düzelebilir.
Kaç kere denedim olmadı. Farklı driverlar denedim olmadı. En son 10 inç başka bir tabletin driverını yükledim. Çok güzel çalıştı ama sol tarafta bir parmak kalınlığında alanı hiç görmüyordu. Windowsun dokunmatik optimizasyon ayarı varmış onu yaptım şimdi kusursuz çalışıyor. Aynı sorunu yaşayan varsa Lenovo miix 310 touch driver olarak kendi sitesinden exe olarak indirin kurun, windowsun arama kısmını dokunmatik yazıp kalibrasyon yapın sorununuz çözülür.
S swimmer21 - #26
Arkadaşlar merhaba. vestel v tab 1041 tabletime format attım her şey yolunda fakat kamera çalışmıyor sadece "kameranız bulunamadı" uyarısı alıyorum. aygıt yöneticisine baktığımda görüntüleme araçlarının olmadığını ve diğer aygıtlar bölümünde ISP Camera olduğunu görüyoırum. tahminim kameranın sürücüsü yok. sürücü elinde olan paylaşabilir mi lütfen. ya da hatanın doğru nedeni ve çöüzümü nedir acaba? şimdiden teşekkür ederim. ekran resimlşerini koyuyorum.

printThread_attachments

• WhatsApp Image 2021-12-14 at 12.39.47 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-12-14 at 12.39.47 (1).jpeg
    120.4 KB · Görüntüleme: 9
  • WhatsApp Image 2021-12-14 at 12.39.47.jpeg
    WhatsApp Image 2021-12-14 at 12.39.47.jpeg
    181.2 KB · Görüntüleme: 9
Paradox Paradox - #27
Arkadaşlar merhaba. vestel v tab 1041 tabletime format attım her şey yolunda fakat kamera çalışmıyor sadece "kameranız bulunamadı" uyarısı alıyorum. aygıt yöneticisine baktığımda görüntüleme araçlarının olmadığını ve diğer aygıtlar bölümünde ISP Camera olduğunu görüyoırum. tahminim kameranın sürücüsü yok. sürücü elinde olan paylaşabilir mi lütfen. ya da hatanın doğru nedeni ve çöüzümü nedir acaba? şimdiden teşekkür ederim. ekran resimlşerini koyuyorum.

Donanım kimliğine bakarak kamera sürücüsünü bulabilirsiniz.
(Arama işlemini
'da yapınız.)

S swimmer21 - #28
Donanım kimliğine bakarak kamera sürücüsünü bulabilirsiniz.
(Arama işlemini
'da yapınız.)

Hocam çok teşekkür ederim. driver sitelerinde vestel bulunamıyor. lenovo için olanını denedim ve kabul etti. o şekilde çözdüm olayı
Paradox Paradox - #29
Hocam çok teşekkür ederim. driver sitelerinde vestel bulunamıyor. lenovo için olanını denedim ve kabul etti. o şekilde çözdüm olayı

Rica ederim.
Geçmiş olsun.
C cemre1234 - #30
Merhaba ben şuan indiremiyorum bunu başka bir link var mı?
Paradox Paradox - #31
Merhaba ben şuan indiremiyorum bunu başka bir link var mı?

Önce Google hesabınız ile oturum açınız.
Daha sonra dosyayı Google hesabınıza kaydediniz ve indirme işlemini tekrar deneyiniz.
Yine olmaz ise aşağıdaki videoda belirtilen yöntemi deneyiniz.

B buraktirda - #32
dokunmatik ve ses calışmıyor ne yapabilirim?
Paradox Paradox - #33
dokunmatik ve ses calışmıyor ne yapabilirim?
Uygun sürücüleri bulup yüklerseniz sorununuz çözülecektir.
dserkan966 dserkan966 - #34
vestel tab 1041 kullanıcısıyım fakat dokumatik hic calışmıyor yardımcı olursanız sevinirim
Paradox Paradox - #35
vestel tab 1041 kullanıcısıyım fakat dokumatik hic calışmıyor yardımcı olursanız sevinirim
Gerekli sürücüleri yüklediniz mi?
O omerbicak - #36
selam. ben format atamıyorum. sen nasıl attın?
Paradox Paradox - #37
selam. ben format atamıyorum. sen nasıl attın?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vestel-v-tab-1041-kolay-kurulum.10068/