Vestel V Tab 7.85" Pro Tablet Rom İsteği

Vestel V Tab 7.85" Pro Tablet Rom İsteği

S superspeeed - #1
acaba bu tablete yüksek bi android sürümü olan room bulabilirmiyiz vestel firması sözde pro bi tablet yapmış ama arkasında duran yok ne güncelleme geliyor nede adam gibi bi yazılımı var. playstore olan versiyonunu bile garanti dışı kalma pahasına netten indirip kurdum. biyerlerde başka marka bi tabletin romu olabileceği yazılıyordu ama hangi marka vs tam bilmiyorum bilgisi olan lütfen destek olsun
Paradox Paradox - #2
acaba bu tablete yüksek bi android sürümü olan room bulabilirmiyiz vestel firması sözde pro bi tablet yapmış ama arkasında duran yok ne güncelleme geliyor nede adam gibi bi yazılımı var. playstore olan versiyonunu bile garanti dışı kalma pahasına netten indirip kurdum. biyerlerde başka marka bi tabletin romu olabileceği yazılıyordu ama hangi marka vs tam bilmiyorum bilgisi olan lütfen destek olsun

Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
silivriserdar silivriserdar - #3
silivriserdar silivriserdar - #4
Burada bulunan konuda yazılımlar mevcut.
F fizikci98 - #5
VESTEL VTAB 7.85 PRO İÇİN ROM YÜKLERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM
Aydar Aydar - #6
VESTEL VTAB 7.85 PRO İÇİN ROM YÜKLERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM
İstediğiniz yazılım mevcut.
M mrmhmt - #7
İstediğiniz yazılım mevcut.

rar şifresi nedir ?
H huzaifa - #8
rar şifresi nedir ?
W wisky - #9
rar şifresiii
Paradox Paradox - #10

Şifre:
casper2641
M mhmmhm - #11
bu android hangi sürümüne ait?
Paradox Paradox - #12
bu android hangi sürümüne ait?

Paylaşılan yazılım, muhtemelen cihazınızı satın aldığınızda üzerinde yüklü gelen yazılımdır.
krlteksas krlteksas - #13
hangi programdan yukliyecez acaba biraz acemiyimde
Paradox Paradox - #14
hangi programdan yukliyecez acaba biraz acemiyimde

URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vestel-v-tab-7-85-pro-tablet-rom-istegi.89/