Vestel V Tab 7 Yazılım Yükleme Sorunu

Vestel V Tab 7 Yazılım Yükleme Sorunu

ustaismet ustaismet - #1
ARKADAŞLAR ELİMDE Bİ TANE VESTEL V TAB 7 VAR TABLETE VİRÜS VAR NE ETİMSE YAZILIM YUKLEMİYOR PHOENİKS GÖRÜYOR YAZILIMI AMA HAFIZAYA ALIP ATMİYOR MTK PRO İSE SCATER OLMADIDIĞI İÇİN ATAMİYOR

symbazz symbazz - #2

Aşağıdaki temsili videoda görüldüğü gibi verdiğim yazılımı yükleyiniz.

Videodaki markaya takılmayın. Yöntem olarak izleyin.
silivriserdar silivriserdar - #3
ARKADAŞLAR ELİMDE Bİ TANE VESTEL V TAB 7 VAR TABLETE VİRÜS VAR NE ETİMSE YAZILIM YUKLEMİYOR PHOENİKS GÖRÜYOR YAZILIMI AMA HAFIZAYA ALIP ATMİYOR MTK PRO İSE SCATER OLMADIDIĞI İÇİN ATAMİYOR

Hocam forum kuralları gereği sadece büyük harf kullanmak yasaktır. Başlıkta benim düzenlediğim şekilde olması gerekir.

Aygıt yöneticisinde cihazınız nasıl gözüküyor?
Takunya Takunya - #4

önce buradan güncel yazılımı indirip denemenizi tavsiye ederim
Paradox Paradox - #5

Bu cihaz MTK işlemcili değil ki.
Her cihazın işlemcisine göre özel yükleme araçları ve yöntemleri vardır.
Bu konuya dikkat etmeniz faydalı olacaktır.
symbazz symbazz - #6
Benim anlamadığım, yazılımı ve yükleme videosunu veriyorum ve hala konu anlaşılamıyor. Daha ne yapalım biz. Evlere özel hizmetmi verelim.
Paradox Paradox - #7
Benim anlamadığım, yazılımı ve yükleme videosunu veriyorum ve hala konu anlaşılamıyor. Daha ne yapalım biz. Evlere özel hizmetmi verelim.

Ben her zaman söylüyorum, bazılarında sadece "Yazma" var, "Okuma" yok.
:zuhaha:
symbazz symbazz - #8
:duymadim::gormedim:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vestel-v-tab-7-yazilim-yukleme-sorunu.3240/