Yardım Vestel V Tab 7020 Google Doğrulama Sorunu

Yazdır

nurettinelk

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Haz 2017
24
2
3
43
arkadaşlar sorunun çözümü varmı vestel vtab 7020 şifre doğru olmasına rağmen google hesabını geçemiyorum.pc de giriyor yeni şifre değiştirdim yine aynı nesıl geçecegiz bu hesabı.internette ne hikmetse rom da bulamadım

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Hocam muhtemelen cihazın senkronizasyon yapıldığı hesap farklı bir hesaptır. Bu yüzden sizin girdiğiniz hesabı kabul etmemektedir.

nurettinelk

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Haz 2017
24
2
3
43
maalesef caspere yazılım yüklemeyi denemiştim yazılım hiç almadığı hata verdiği halde açılmaz oldu şarz bile almıyor.başımın belası

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
arkadaşlar sorunun çözümü varmı vestel vtab 7020 şifre doğru olmasına rağmen google hesabını geçemiyorum.pc de giriyor yeni şifre değiştirdim yine aynı nesıl geçecegiz bu hesabı.internette ne hikmetse rom da bulamadım

Çok fazla farklı parola denenince, mac adresinden cihaz banlanıyor diye biliyorum ben.

beyda

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
8
0
1
43
biraz geç ama çözümü yazayım
Cihazı wifi ile bagla
sonra başka bi wifi eşlesmesi seç yanlış şifre yaz ve ve yazdığın şifreye gel tümünü seç paylaş de
gmail seç sonra içerisinde 6.0 gam apk ve frp bypass apk olan otg yi cihaza tak. 6.0 gam apk yükle sonra frp bypass yükle. frp bypass aç ve en üst sağdan tarayıcıdan herhangi bir gmaille oturum aç ve en başa gel wifi eşleşmeye gel ileri de
en son oem lock işaretle ve cihazı fabrika ayarına getir
Bana bu cihazın romu lazım backup çekebilen varsa yardımlarınızı bekliyorum

beyda

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
8
0
1
43
ve bulunan konuları incelemeniz faydalı olacaktır.
Elinizde Box yoksa, Box olan birinden yardım alabilirsiniz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
miracle box bu tableti desteklemiyor ayrıca işlemci serisi mt65xx değil

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
biraz geç ama çözümü yazayım
Cihazı wifi ile bagla
sonra başka bi wifi eşlesmesi seç yanlış şifre yaz ve ve yazdığın şifreye gel tümünü seç paylaş de
gmail seç sonra içerisinde 6.0 gam apk ve frp bypass apk olan otg yi cihaza tak. 6.0 gam apk yükle sonra frp bypass yükle. frp bypass aç ve en üst sağdan tarayıcıdan herhangi bir gmaille oturum aç ve en başa gel wifi eşleşmeye gel ileri de
en son oem lock işaretle ve cihazı fabrika ayarına getir
Bana bu cihazın romu lazım backup çekebilen varsa yardımlarınızı bekliyorum

:tsk: