Video Boyutu Küçültme Programı Kullanımı (Format Factory)

Video Boyutu Küçültme Programı Kullanımı (Format Factory)

bykalfa bykalfa - #1
arkadaşlar merhaba, video görselde örneğin youtube için hazırladığım videoların boyutlarını küçültmekte kullandığım bir proğram olan ''format factory'' yi anlatmaya çalıştım.

iyi seyirler.

5.0.1 İndirme linki:
EliteMan EliteMan - #2
:tsk:
M Machine - #3
Emeğinize sağlık.
1.mesaj içerisine indirme bağlantısı eklerseniz,
forumu ziyaret eden üyelerimiz için kolay erişilebilir olur.
Zira videonun açıklama kısmında var olduğunu biliyorum.
bykalfa bykalfa - #4
rica ederim.
Paradox Paradox - #5
Benimde sık sık kullandığım bir programdır kendileri.
Program için sadece video boyutu küçültüyor dersek, programa haksızlık etmiş oluruz.
Program medya dosyaları ile ilgili hemen hemen her işlemi başarıyla yapabilmektedir.
Bilgisayarlarımdan asla eksik etmediğim programlardan biridir.
Tek bir kötü yanı var, kurulurken, kendisi ile beraber saçma sapan bazı programlar kurmaya çalışmasıdır.
Sanırım bu da programın ücretsiz olmasından kaynaklanıyor.
Program kendisi ile beraber kurulan programlardan para kazandırıyor olabilir.
Programın kurulum dosyasını indirdikten sonra, internet bağlantınızı kapatıp kurulum yapmanızı öneririm.
bykalfa bykalfa - #6
Benimde sık sık kullandığım bir programdır kendileri.
Program için sadece video boyutu küçültüyor dersek, programa haksızlık etmiş oluruz.
Program medya dosyaları ile ilgili hemen hemen her işlemi başarıyla yapabilmektedir.
Bilgisayarlarımdan asla eksik etmediğim programlardan biridir.
Tek bir kötü yanı var, kurulurken, kendisi ile beraber saçma sapan bazı programlar kurmaya çalışmasıdır.
Sanırım bu da programın ücretsiz olmasından kaynaklanıyor.
Program kendisi ile beraber kurulan programlardan para kazandırıyor olabilir.
Programın kurulum dosyasını indirdikten sonra, internet bağlantınızı kapatıp kurulum yapmanızı öneririm.

Evet aslında ben proğramı tek yönüyle inceledim ve tavsiye ettim ama dediğin gibi pekçok işe yarıyor. Ya bu yetersiz daha iyisi varmı acaba dediğimi bilmiyorum hep bunu kulllanıyorum.
bykalfa bykalfa - #7
Emeğinize sağlık.
1.mesaj içerisine indirme bağlantısı eklerseniz,
forumu ziyaret eden üyelerimiz için kolay erişilebilir olur.
Zira videonun açıklama kısmında var olduğunu biliyorum.

indirme linki ekledim kardeşim dikkatin için teşekkürler.
Aslankim Aslankim - #8
Güzel anlatım olmuş
EliteMan EliteMan - #9
Ben Bu Konularda movavi editörü kullanıyorum aşırı başarılı
Aslankim Aslankim - #10
Ben Bu Konularda movavi editörü kullanıyorum aşırı başarılı
bundan sonra bizim ustaların yaptığı programları
kullanacağız birbirimize destek olacağız
K kensopoy - #11
Kardeşler format factory bir nebze küçültüyor idi. Fakat bende handbreaki keşfettim. Gerçekten video kalitesinden ödün vermeden küçültme yapan handbreakide denemenizi tavsiye ederim. Format factory de güzel.
bykalfa bykalfa - #12
Kardeşler format factory bir nebze küçültüyor idi. Fakat bende handbreaki keşfettim. Gerçekten video kalitesinden ödün vermeden küçültme yapan handbreakide denemenizi tavsiye ederim. Format factory de güzel.
Bu proğramıda deneyeceğim ve Türkçe kaynak olarak bir video da ona hazırlama imkanım olur umarım. Teşekkürler.
bykalfa bykalfa - #13
Güzel anlatım olmuş
Ben teşekkür ederim.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/video-boyutu-kucultme-programi-kullanimi-format-factory.9521/