Vodafone Smart 4 Power 985N Rom İsteği

Vodafone Smart 4 Power 985N Rom İsteği

androidteknik androidteknik - #1
Arkadaşlar kolay gelsin..Başlıkta belirttiğim cihaz susmuş vaziyette,birden çalışırken oldu diyorlar,batarya değişimi yaptım sıfır tepki acaba yazılımsalmı diye denicem ama rom mevcut değil elimde,bu konuda yardımcı olabilicek bir ustamız varmı...

Not : sitede yazılım var fakat,oda gizli içerikli olarak şifrelenmiş haliyle özel üye olmadığım için göremiyorum..
silivriserdar silivriserdar - #2
Arkadaşlar kolay gelsin..Başlıkta belirttiğim cihaz susmuş vaziyette,birden çalışırken oldu diyorlar,batarya değişimi yaptım sıfır tepki acaba yazılımsalmı diye denicem ama rom mevcut değil elimde,bu konuda yardımcı olabilicek bir ustamız varmı...

Not : sitede yazılım var fakat,oda gizli içerikli olarak şifrelenmiş haliyle özel üye olmadığım için göremiyorum..
Uni Android Tool support kısmında vardı. UAT kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır.
androidteknik androidteknik - #3
usta bende uat kullanıyorumda sport kısmında yok göremedim malesef..cihaz susmuş vaziyette nasıl ayağa kaldırıcam dur bakalım
silivriserdar silivriserdar - #4
usta bende uat kullanıyorumda sport kısmında yok göremedim malesef..cihaz susmuş vaziyette nasıl ayağa kaldırıcam dur bakalım
Arkadaş geçen baktı var olduğunu söyledi. Ama çok yavaş iniyormuş.
androidteknik androidteknik - #5
sagolasın üstad
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vodafone-smart-4-power-985n-rom-istegi.6064/