Vodafone Smart Style 7 Açılmıyor

Vodafone Smart Style 7 Açılmıyor

hukumdarbnm hukumdarbnm - #1
Elimde vodafone smart style 7 telefon var fakat açılmıyor android yazısında kalıyor ve recovery'e girmiyor. Umt dongle yada eft dongle gibi box yada dongle isteyen araçlar olmadan nasıl yazılım atabilirim?
Paradox Paradox - #2
Burada bulunan yazılımı cihazınıza yükleyiniz.
Cihazınız yine açılmazsa, sorun donanım kaynaklı olabilir.
hukumdarbnm hukumdarbnm - #3
Burada bulunan yazılımı cihazınıza yükleyiniz.
Cihazınız yine açılmazsa, sorun donanım kaynaklı olabilir.
Burada kısmındaki yazılımı telefonuma yüklemek isterdim ama sıkıntı şu ki firehose ve patch0.xml dosyası yok. QFIL firehose dosyası olmadan yükleme yapmaz. İnternette system.img dosyası içermeyen firehose, patch0.xml ve rawprogram0.xml dosyalarını içeren Vodafone Smart Style 7 QFIL stock romu bulmuş olsam bile denenmediğinden onuda deneyemiyorum. Telefonum ne yazık ki açılmaz şekilde kalacak gibi görünüyor.
Paradox Paradox - #4
Burada kısmındaki yazılımı telefonuma yüklemek isterdim ama sıkıntı şu ki firehose ve patch0.xml dosyası yok. QFIL firehose dosyası olmadan yükleme yapmaz. İnternette system.img dosyası içermeyen firehose, patch0.xml ve rawprogram0.xml dosyalarını içeren Vodafone Smart Style 7 QFIL stock romu bulmuş olsam bile denenmediğinden onuda deneyemiyorum. Telefonum ne yazık ki açılmaz şekilde kalacak gibi görünüyor.

Size önerdiğim yazılım UMT Dongle ile yükleniyormuş.
Ne yazık ki telefonlar hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.
Umarım size yardımcı olacak birileri çıkar.
hukumdarbnm hukumdarbnm - #5
Size önerdiğim yazılım UMT Dongle ile yükleniyormuş.
Ne yazık ki telefonlar hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.
Umarım size yardımcı olacak birileri çıkar.
Önerdiğiniz yazılım sadece UMT Dongle ile değil. EFT Dongle, NCK Dongle vb. araçlarlada yüklenebilir.
Paradox Paradox - #6
Önerdiğiniz yazılım sadece UMT Dongle ile değil. EFT Dongle, NCK Dongle vb. araçlarlada yüklenebilir.

Doğrudur, bilgilendirme için teşekkürler.
ylmzkhy3545* ylmzkhy3545* - #7
elimizde dongle yoksa nasıl yapabiliriz peki , fake dongle programları var mı
Paradox Paradox - #8
elimizde dongle yoksa nasıl yapabiliriz peki , fake dongle programları var mı
Elinizde Box veya Dongle yoksa işiniz biraz zor.
Çoğu kırılmış uygulama ne yazık ki sağlıklı işlem yapmıyor.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vodafone-smart-style-7-acilmiyor.12013/