W10 PC iTunes Kurmalı mıyım?

W10 PC iTunes Kurmalı mıyım?

silivriserdar silivriserdar - #1
Arkadaşlar w10 bilgisayarıma İTunes Kurmalımıyım. Genelde İTunes hep farklı bilgisayarlara kuruyorlar. Yani çevremdekiler öyle yapıyor. Asıl amacım bunun doğru mu yanlış mı olduğunu öğrenmek istiyorum. Genelde Box ve diğer araçların kullanıldığı pc'ye İTunes kuruyorlar.
braveturks braveturks - #2
Tam olarak sorunu anlamadım, Hocam.
silivriserdar silivriserdar - #3
Tam olarak sorunu anlamadım, Hocam.
Sorun yok hocam sadede dediğim gibi yazılım işi ile uğraşan arkadaşlarımın hepsi İTunes'ı farklı pc'ye kuruyorlar. Box ve dongle araçlarının olduğu pc'ye kurmuyorlar. Bende öyle yapıyorum şu an ama sizlerin nasıl yaptığını merak ettim.
braveturks braveturks - #4
Hepsi aynı bilgisayarda kurulu.
silivriserdar silivriserdar - #5
Hepsi aynı bilgisayarda kurulu.
Anladım herhangi bir sıkıntı yaratmıyor yani.
braveturks braveturks - #6
Bir sıkıntı olmuyor.
silivriserdar silivriserdar - #7
Bir sıkıntı olmuyor.
Teşekkür ederim. Bende kurup kullanayım o zaman.
braveturks braveturks - #8
Zaten bir sıkıntı olursa başka bir pc'den tekrar denersin.
leonidasss leonidasss - #9
Arkadaşlar w10 bilgisayarıma İTunes Kurmalımıyım. Genelde İTunes hep farklı bilgisayarlara kuruyorlar. Yani çevremdekiler öyle yapıyor. Asıl amacım bunun doğru mu yanlış mı olduğunu öğrenmek istiyorum. Genelde Box ve diğer araçların kullanıldığı pc'ye İTunes kuruyorlar.
Tamamını aynı Pc ye kurdum şimdiye kadar hiç sorun yaratmadı sadece yazılım atarken bazen başka cihazı sırada bekletmek zorunda kalıyorum o kadar.
Paradox Paradox - #10
iTunes'in bir cihaz bağlandığında otomatik olarak çalışmasını istemiyorsanız:

1. Adım: Bilgisayarınızın görev çubuğuna giderek sağ tıklayınız ve ardından Görev Yöneticisi'ne ulaşınız.
(Dilerseniz CTRL + ALT + DELETE tuşlarını da kullanarak Görev Yöneticisine ulaşabilirsiniz.)

2. Adım: Başlangıç sekmesine giriş yapınız ve iTunes Helper işlemine sağ tıklayıp “Devre Dışı Bırak” seçeneğini seçiniz.

3. Adım: Değişikliğin aktif olabilmesi için bilgisayarınızı yeniden başlatınız.
Artık her iPhone taktığınızda bilgisayarınız size otomatik olarak iTunes yazılımını getirmeyecek.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/w10-pc-itunes-kurmali-miyim.4386/