WhatsApp Tekrar mı Çöktü?

WhatsApp Tekrar mı Çöktü?

astek055 astek055 - #1
Bildimiz üzere 2 hafta öncesin de whatsaap çökmüştü. Bu akşam saat 21:50 itibariyle tekrar wp üzerin den mesajlar gitmemeye başladı.

Konuyla ilgili ayrıntılar ilerleyen saatlerde paylaşılacaktır.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
silivriserdar silivriserdar - #2
Bildimiz üzere 2 hafta öncesin de whatsaap çökmüştü. Bu akşam saat 21:50 itibariyle tekrar wp üzerin den mesajlar gitmemeye başladı.

Konuyla ilgili ayrıntılar ilerleyen saatlerde paylaşılacaktır.

Hala bir sıkıntı var. Bende 10 dakikadır uğraşıyorum. Telefonları kapatıp açıyorum yok olmuyor. Şimdi bu mesajı gördüm Tapatalk ile telefon ekranında sessizce güldüm. [emoji16]
Paradox Paradox - #3
Hala bir sıkıntı var. Bende 10 dakikadır uğraşıyorum. Telefonları kapatıp açıyorum yok olmuyor. Şimdi bu mesajı gördüm Tapatalk ile telefon ekranında sessizce güldüm. [emoji16]

WhatsApp artık iflah olmaz.
Bu sorunlar bundan sonra sık sık yaşanır.
Telefonlarda alternatif bir mesajlaşma uygulaması bulundurmak faydalı olacaktır.
astek055 astek055 - #4
Bende baktım baktım olmuyor hatuna dedim bana wp den yaz diye yazdı baktım oda gitmiyor [emoji23][emoji23]

astek055 astek055 - #5
WhatsApp artık iflah olmaz.
Bu sorunlar bundan sonra sık sık yaşanır.
Telefonlarda alternatif bir mesajlaşma uygulaması bulundurmak faydalı olacaktır.
Aslında ugraşıp wp benzeri bir uygulama biz yapsak hiçte kötü olmaz sanırım [emoji848]

silivriserdar silivriserdar - #6
Bende baktım baktım olmuyor hatuna dedim bana wp den yaz diye yazdı baktım oda gitmiyor [emoji23][emoji23]

Aynen bende telefonu aç kapa manyak yaptım.
astek055 astek055 - #7
Aynen bende telefonu aç kapa manyak yaptım.
Neyse erken farkettik gene [emoji23][emoji23]

symbazz symbazz - #8
Dumanla haberleşelim diyeceğim ama hafif rüzgar çıksa, karşı tarafa yanlış mesaj atmış oluruz. Silemeyizde. :D
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/whatsapp-tekrar-mi-coktu.3527/