Xiaomi Mi 8 Pro Unlock Mi Account and FRP No Need AUTH (EDL 9008)

Xiaomi Mi 8 Pro Unlock Mi Account and FRP No Need AUTH (EDL 9008)

Aslankim Aslankim - #1

Modeline göre değişiyor Box &Dangle &SP Flash Tool den deneyin [ EDL 9008 ]

Denemedim deneyen arkadaşlar sonuç yazar ise memnun olurum
EliteMan EliteMan - #2
:tsk:
keseratar keseratar - #3
Hocam, Redmi Note 8 ve Note 8 Pro için olanı var mı bunun?
Aslankim Aslankim - #4
Hocam, Redmi Note 8 ve Note 8 Pro için olanı var mı bunun?
anlaşılan yazılım işi ile ilgileniyorsunuz :D
ama malesef şu an yok takipte olun
çıkınca yayınlarız
keseratar keseratar - #5
:) İştee hocam, kendi çapımızda, (bilg. Öğretmeni olunca da biraz.) amatörce 5-6 yıldır ilgileniyorum. Lenovo s920 ile başlayan serüven buralara geldi. :)

teşekkür ediyorum ayrıca cevap verdiğiniz için...
Aslankim Aslankim - #6
:) İştee hocam, kendi çapımızda, (bilg. Öğretmeni olunca da biraz.) amatörce 5-6 yıldır ilgileniyorum. Lenovo s920 ile başlayan serüven buralara geldi. :))

teşekkür ediyorum ayrıca cevap verdiğiniz için...
:rica:
sıkıntı olmaz her zaman istediğinizi sorabilirsiniz
hiçte amatörce değil 5 6 yıl artık ustaların işi (y)
A Alabama - #7
S.A hayırlı günler hocam,1-2 sorum olacak cvp'larsanız sewinirim.note8 pro telefonda bootloader kilit açma isteğim sonrası 57 gün süre verildi.4-5 gün sonrası mi hesap şifremi hatırlayamadım notta almamıştım ve şifremi değiştirdim.bu esnada mi hesabımda oturumu 1 kaç kez kapatıp açtım.bu yaptığımın süreye etkisi olurmu yada etkilenip etkilenmediüiüni nasıl öğrenebilirim.Birde hocam yazılanlara göre güncelleme alınmamalı yazıyordu.bende geliştirici seceneklerde"otomatik sistem güncellem..(güncellemeleri cihaz yeniden başladığında uygula)" sekmesi aktifti kapattım.tabi bu yaptığımda sizce doğrumu?saygılar.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-mi-8-pro-unlock-mi-account-and-frp-no-need-auth-edl-9008.9559/