Yazdır

by_BenjamiN

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Kas 2019
4
0
1
38
birşey sormak istiyorum. cevaplarsanız sevinirim.
Qfil restore yüklemesi tek başına yeterli değil mi? Birçok kişi neden sonra aynı dosyayı tekrar qptsden restore ediyor.
sebebi var mı?
Kalıcı olsun diye mi :)

Bu imeiler format atınca neden kalıcı olmuyor.
Tamam root erişimi aldık. Dosyayı yazdık. Ancak dosyayı yazılabilir bıraktık.
Bunu tekrar yazılamaz read onyl hale getirmek mantıken zor olmamalı.

Diğer konuya attım mesajı yanlışlıkla sanırım asıl yeri burası
chmod 600 komutu iş görebilir. Denemek lazım :)
Mesela chmod 600 komutu ile dosya izinlerini aldık. Repair işlemini gerçekleştirdik. Tekrar chmod 400 komutu ile izin haklarını sadece okunabilir yaparsak imei kalıcı hale getirebiliriz :)

gokmenm

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2020
19
3
3
46
chmod 600 komutu iş görebilir. Denemek lazım :)
Mesela chmod 600 komutu ile dosya izinlerini aldık. Repair işlemini gerçekleştirdik. Tekrar chmod 400 komutu ile izin haklarını sadece okunabilir yaparsak imei kalıcı hale getirebiliriz :)
olmadı yapamadım. yabancı forumlarda arastırmak gerek.
Yaparsa ruslar yapacak galiba :)

by_BenjamiN

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Kas 2019
4
0
1
38
olmadı yapamadım. yabancı forumlarda arastırmak gerek.
Yaparsa ruslar yapacak galiba :)
Ben kontrol ettim hocam. Modem dosyalarının bütün izinleri açık. okum yazma çalıştırma izinleri. Repair sonrası izinleri kapatıp sıfırmalam yapıcam. Denemekten birşey olmaz :)

Arkannor

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Mar 2020
2
0
1
39
Ustalar selamlar. Videodaki Ultimate Multi Tool - GSM programı açmaya çalışırken "missing smart card please check if box/dongle is connected and drivers are properly installed" hatası alıyorum. Ne yaptıysam çözemedim. Yardımcı olabilir misiniz?

Arkannor

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Mar 2020
2
0
1
39
bende sadece programı yükeyerek açılacağını sanmıştım. Ama BOX lazımmı, Peki baka bir imei repair dosyası varmı bidiğiniz?

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Ustalar selamlar. Videodaki Ultimate Multi Tool - GSM programı açmaya çalışırken "missing smart card please check if box/dongle is connected and drivers are properly installed" hatası alıyorum. Ne yaptıysam çözemedim. Yardımcı olabilir misiniz?
UMT Dongle satın almanız gerekiyor.
Veya elinizde var mı?