Xiaomi Poco X3 Pro (Vayu) EFS Yedeği Olan Var mı?

Xiaomi Poco X3 Pro (Vayu) EFS Yedeği Olan Var mı?

WhyLeR WhyLeR - #1
arkaaşlar cihazın efs yedeği lazım. modemst1 st2 fsg silince "nv data is corrupted" a kaldi.
U Untouchablee - #2
Aklıma bir yöntem geliyor ama çalışıp çalışmıycağından emin değilim
WhyLeR WhyLeR - #3
qcn yedekleri var yalniz cihaz tam acilmiyor atamiyorsun. efs yedekleri olsa büyük ihtimal en azından açılır diyer düşünüyorum
U Untouchablee - #4
Efs yedekleriyle çözülecek bir işlem değil farklı şekilde halledeceğiz.
WhyLeR WhyLeR - #5
nasıl olacak peki ? yeni bir cihaz boxlarla zannetmiyorum olacagini. en azindan silinen bölümleri tekrar atabilirsem acilma ihtimali cok yuksek. modemst1 modemst2 ve fsg veya efs yedegi dedigim gibi acildiktan sonrada aldigim qcn leri yazarsam kendine gelecektir. qcn xqcn iki formatta yedekledim
samikaraca samikaraca - #6
Poco X3 Pro imei repair işlemi yapılabiliyormu
WhyLeR WhyLeR - #7
Poco X3 Pro imei repair işlemi yapılabiliyormu

zor gibi
samikaraca samikaraca - #8
siz yapmaya çalışıyorsunuz galiba
samikaraca samikaraca - #9
bir çok forumlarda okuduğum kadarıyla olmuyormuş sim 2 ye de koruma koymuşlar
WhyLeR WhyLeR - #10
bir çok forumlarda okuduğum kadarıyla olmuyormuş sim 2 ye de koruma koymuşlar

efs yedegi bulabilirsem calismalara devam edecem. bir cozum bulabiliriz belki
samikaraca samikaraca - #11
efs yedegi bulabilirsem calismalara devam edecem. bir cozum bulabiliriz belki
telefon çıkalı daha 10 gün oldu hocam daha imei işlemini başaran kimse olmadı efs yedeğini nerden bulacaksınız ki
WhyLeR WhyLeR - #12
telefon çıkalı daha 10 gün oldu hocam daha imei işlemini başaran kimse olmadı efs yedeğini nerden bulacaksınız ki

ugrasan arkadaslar vardir mutlaka benim gibi. yedek bulunabilir. o modeli kullanan arkadaslarim var cagirip hesap acip 1 hafta sonra yedeklerini alabilirim. belki birilerinde vardir diye zaman kaybi olmasin diye mesaj attim.
smart1214 smart1214 - #13
Efs yedekleriyle çözülecek bir işlem değil farklı şekilde halledeceğiz.
Nasıl yapacağız telefonun brick olma ihtimali var mı? Elimde cihaz var
U Untouchablee - #14
Nasıl yapacağız telefonun brick olma ihtimali var mı? Elimde cihaz var
hiç işlem yapılmamış bir cihaz bulmak gerekiyor bootloader kilidi açık twrp yüklenmiş bir cihaz bu şekilde ancak diğer cihazlarda wifi ve bluetooth çalıştırabilirim ama şebeke gelmez çünkü her cihazın EFS yedeği kendine özgüdür farklı cihazda çalışmıycaktır.
WhyLeR WhyLeR - #15
hiç işlem yapılmamış bir cihaz bulmak gerekiyor bootloader kilidi açık twrp yüklenmiş bir cihaz bu şekilde ancak diğer cihazlarda wifi ve bluetooth çalıştırabilirim ama şebeke gelmez çünkü her cihazın EFS yedeği kendine özgüdür farklı cihazda çalışmıycaktır.

denendi olumsuz. modemler ve fsg baska cıhazdan cekilip atildi. efs yedek modem alani bos diye yuklemiyor. costum rom yukledim aciliyor. baska costum ler denemek lazim.
U Untouchablee - #16
denendi olumsuz. modemler ve fsg baska cıhazdan cekilip atildi. efs yedek modem alani bos diye yuklemiyor. costum rom yukledim aciliyor. baska costum ler denemek lazim.
hocam sağlam cihaza bağlantı kurabilirsek ben hallederim
WhyLeR WhyLeR - #17
saglam cihazdan cektik yedekleri olmuyor denedim ben. farkli costum rom lar üzerinde xqcn yazabilirsek bir ihtimal düzelebilir. zaten bu sekilde olursa imei de atilabilir costum rom üzerine.
U Untouchablee - #18
saglam cihazdan cektik yedekleri olmuyor denedim ben. farkli costum rom lar üzerinde xqcn yazabilirsek bir ihtimal düzelebilir. zaten bu sekilde olursa imei de atilabilir costum rom üzerine.
Hocam nasıl biliyorsanız öyle yapın size anlattığım şeyleri ya ben anlatamıyorum ya da siz anlamıyorsunuz efs yedeğiyle ilgili bir durum değil stock rom üzerinde wifi bluetooth çalışır hale getiririm ama şebeke hiç bir şekilde alamazsınız.
smart1214 smart1214 - #19
Yedekleri aldığınız kişi Türkiye'de mi yaşıyor?
WhyLeR WhyLeR - #20
Hocam nasıl biliyorsanız öyle yapın size anlattığım şeyleri ya ben anlatamıyorum ya da siz anlamıyorsunuz efs yedeğiyle ilgili bir durum değil stock rom üzerinde wifi bluetooth çalışır hale getiririm ama şebeke hiç bir şekilde alamazsınız.

saglam derken. cihaz su an costum rom yuklu aciliyor. twrp yuklu. siz stock rom uzerinden xqcn atip denediniz mi hic ? ornegin mi 8 se imei null xqcn atiyosun direk duzeliyor cihaz..whatsptan gorusebilirmiyiz.
Y yivbu - #21
qcn yedekleri var yalniz cihaz tam acilmiyor atamiyorsun. efs yedekleri olsa büyük ihtimal en azından açılır diyer düşünüyorum
bendede aynı cihaz var bl açtım bugün. repairiçin uğraşıyorum. bütün yedekler bende mevcut. istersen benimle temas kur
U Untouchablee - #22
bendede aynı cihaz var bl açtım bugün. repairiçin uğraşıyorum. bütün yedekler bende mevcut. istersen benimle temas kur
Hocam şöyle 1 saate team atsanız bi yedek gerekli onu alsam olur mu ?
Y yivbu - #23
saglam derken. cihaz su an costum rom yuklu aciliyor. twrp yuklu. siz stock rom uzerinden xqcn atip denediniz mi hic ? ornegin mi 8 se imei null xqcn atiyosun direk duzeliyor cihaz..whatsptan gorusebilirmiyiz.
görüşelim sana numaramı vereyim
Y yivbu - #24
arkadaşlar ben cihazın partitionları okuttum ve rsa koruması altında olanları yedekledim. sizede kodlarını verebilirim. efs ye ait 4 parititon sildiğinizde cihaz menü açmadan reset atıyor yada twrp ekranına dönüyor nedeni o partitionların silinince 0 değerinden dolayı korumaya düşmesi. şuan uğraşlarım rsa yı nasıl atlatabilirim. ortak bir çalışma ile çözüme ulaşabiliriz. custom rom yüklü olan arkadaş senin cihazında bir çalışma yapalım istersen
U Untouchablee - #25
arkadaşlar ben cihazın partitionları okuttum ve rsa koruması altında olanları yedekledim. sizede kodlarını verebilirim. efs ye ait 4 parititon sildiğinizde cihaz menü açmadan reset atıyor yada twrp ekranına dönüyor nedeni o partitionların silinince 0 değerinden dolayı korumaya düşmesi. şuan uğraşlarım rsa yı nasıl atlatabilirim. ortak bir çalışma ile çözüme ulaşabiliriz. custom rom yüklü olan arkadaş senin cihazında bir çalışma yapalım istersen
Özelden yazıyorum hocam size
A afmbilgisayar57 - #26

Tek sorun rsa korumasını nasıl alt edecegimiz aynı cihaz bende de mevcut şuan uğraşıyorum gelişmelri yazacagım
A afmbilgisayar57 - #27

ustam efs yedegini bana da gönderebilir misiniz elimde kaldi cihaz
U Untouchablee - #28
ustam efs yedegini bana da gönderebilir misiniz elimde kaldi cihaz
Başka cihazın efs yedeği işinize yaramaz ancak tablet niyetine kullanırsınız şu anlık
S ShadowSniper - #29
hocam bende ugrasıyorum aynı cihaz ile bir gelişme varmı acaba sizdeki yedekleri nasıl ala biliriz
M montes - #30
According to the reports, this team has RSA security in the two sim cards. Do not let put the copy of it, it will look like a tablet
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-poco-x3-pro-vayu-efs-yedegi-olan-var-mi.11581/