Xiaomi Redmi 9A IMEI Repair ENG Firmware

Xiaomi Redmi 9A IMEI Repair ENG Firmware

M mahsunk - #1
Aydar Aydar - #2
:tsk:
S Skywalker - #3
Merhaba Türkiye Cihazı mi note 2 mi hesabı açıldı ama imei gitti nasıl yapabilirim acaba ?
Aydar Aydar - #4
Merhaba Türkiye Cihazı mi note 2 mi hesabı açıldı ama imei gitti nasıl yapabilirim acaba ?
Konu açarsanız yardımcı olmaya çalışırız?
Bu konu sizin sorununuzla bir ilgisi bulunmuyor!
W wmustiks - #5
tşkkrler ustam...
servlet servlet - #6
flash tool ilemi yüklenicek hocam
Aydar Aydar - #7
flash tool ilemi yüklenicek hocam
Dosyasının içeriğini kontrol ettim. Evet Fastboot Modunda ve Flash Tool üzerinden yükleyebilirsiniz.
"flash_all.bat"
A abraham3342 - #8
Emeğinize sağlık hocam
zipten çıkartıp
Miflas ile yüklemeğe çalıştım eror verdi
Dosya içeriğine baktığımızda image dosyası yok başka yollu varmı yoksa dosya mı eksik ilgilenebilirsiniz sevinirim
S samazung - #9
Mi hesabı açılınca imei gitmez.
A abraham3342 - #10
S suat02 - #11
mi flash tool ile yüklenen yazılımı yokmu eng romda ustalarım
WhyLeR WhyLeR - #12
redmi 9c ye olur mu ? deneyen var mı ?
Aydar Aydar - #13
redmi 9c ye olur mu ? deneyen var mı ?
Redmi 9C Denemedim ama Redmi 9A Denedim.
Sanırım C-A Aynısıdır.
Aydar Aydar - #14
mi flash tool ile yüklenen yazılımı yokmu eng romda ustalarım
Cihaz bana gelirse hazırlarım nasipse Fastboot üzerinden yükleme işlemini.
ergani.21 ergani.21 - #15
Şu Eng yi attım cihaz sustu fastbootan yükledim. Cihaz siyah ekranda kaldı sp flash ile yazılım atılmıyor jtaga düştü jtag ile ayağa kaldırdım zor bela. verdiğiniz eng yi kontrol edin paylaşmadan önce flash.all içinde oem lock var kilitledi cihaz + olarak.
servlet servlet - #16
Dosyasının içeriğini kontrol ettim. Evet Fastboot Modunda ve Flash Tool üzerinden yükleyebilirsiniz.
"flash_all.bat"
var olun hocam sayenizde başarılı şekilde işlemleri hallettim birtek angelica modeline ait 9c eng firmware olursa birçok problem ortadan kalkar
U Untouchablee - #17
var olun hocam sayenizde başarılı şekilde işlemleri hallettim birtek angelica modeline ait 9c eng firmware olursa birçok problem ortadan kalkar
var zaten 9c modelinin de eng si daha önce test ettim başarılı sonuç aldım
Aydar Aydar - #18
Konudaki ENG Firmware dosyasını Redmi 9C de atabilirsiniz.
servlet servlet - #19
Konudaki ENG Firmware dosyasını Redmi 9C de atabilirsiniz.
büyük dertten kurtardınız hocam sağolun
servlet servlet - #20
var zaten 9c modelinin de eng si daha önce test ettim başarılı sonuç aldım
bu konudaki eng firmware ile aynımı
R rapayblocked - #21
Bir sorum var ben bunu 9a made in china ya sorunsuz yazdım ama made in India olana yazarken sustu cihaz bir fikri olan varmı India sürümüne yazmiyor
F fast06 - #22
Şu Eng yi attım cihaz sustu fastbootan yükledim. Cihaz siyah ekranda kaldı sp flash ile yazılım atılmıyor jtaga düştü jtag ile ayağa kaldırdım zor bela. verdiğiniz eng yi kontrol edin paylaşmadan önce flash.all içinde oem lock var kilitledi cihaz + olarak.

jtag harici kurtulma şansı yokmu üstadım . ufi vs var ama yazılım almıyor. global cihaz
servlet servlet - #23
yanlış bir işlem yapmışsınızdır ben kontrol ettim hiçibir sıkıntı yok
servlet servlet - #24
eğer bu eng firmwareden sonra çökmüş yahut bootlopa düşmüşse yardımcı olabilirim
ergani.21 ergani.21 - #25
jtag harici kurtulma şansı yokmu üstadım . ufi vs var ama yazılım almıyor. global cihaz
Hocam DFT varsa Global veya hindistan rom atın Son sürüm Yüklenmesi lazım yemezse mecbur jtag olması lazım.
ergani.21 ergani.21 - #26
yanlış bir işlem yapmışsınızdır ben kontrol ettim hiçibir sıkıntı yok
Yanlış işlemden kastınız nedir ? Fastboot moduna alıp flash.all yazdırdım Cust.img yüklendi büyük ihtimalle ondan siyah ekranda kaldı. Sp Flash tan yazılım atmaya çalıştım DA yüklenmiyordu kırmızıda kalıyordu.
servlet servlet - #27
Yanlış işlemden kastınız nedir ? Fastboot moduna alıp flash.all yazdırdım Cust.img yüklendi büyük ihtimalle ondan siyah ekranda kaldı. Sp Flash tan yazılım atmaya çalıştım DA yüklenmiyordu kırmızıda kalıyordu.
miflash pro yükle ordan da dosyasını al ozaman yükler kıral
D DfFd - #28
miflash pro ile nasıl atabilirim detaylı anlatabilirmisin
S steel19 - #29
şifre nedir
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-9a-imei-repair-eng-firmware.11225/