Xiaomi Redmi Note 10 IMEI Repair

Xiaomi Redmi Note 10 IMEI Repair

T tertogilme - #1
İmei repair işlemi arka kapak açılıp direnç değiştirilerek çift sim repair yapılıyormuş.
Kapak açılmadan imei repair işlemi yapılması mümkünmü box dongle filanla çözümü çıkarmı?
P Poyraz0712 - #2
28gün sonra içi açılmadan boxla olacak duyumu aldım doğruysa az daha sabır
werewolf werewolf - #3
hangi direnci değiştirdin
zuydicigni zuydicigni - #4
hangi direnci değiştirdin
ustam biraz daha bekle eng rom çıkmış bugün belki onunla yazılımsal imei onarılır en son çare direnç değiştirmek olur o yöntem olmazsa
zuydicigni zuydicigni - #5

varmı gelişme
U usamaarshad22 - #6
Hello need eng rom redmi note 10 mojito
P Poyraz0712 - #7
Ustalar rom port yapanlar android 10 rom yapsa ligenaos tabanlı veya saf android tabanlı veya başka uygun ne olursa o şekilde imei atılmaz mı acaba
memoozbay memoozbay - #8
Ustalar rom port yapanlar android 10 rom yapsa ligenaos tabanlı veya saf android tabanlı veya başka uygun ne olursa o şekilde imei atılmaz mı acaba
Mantık Olarak RSA Denilen Kilit İşlemci Olarak Konulan Kilit Ama Yazılımlada Çözümü Olabilir Ama Rom Değişimiyle Kilidin Pek Bi Değişkeni Olacağını Düşünmüyorum...
T trsalgado - #9
28 gün geçeli 28 gün oldu?
Söz vermiştin bana, kaç hafta oldu
Çok cumalar geçti, ne görüşler bitti
Senden başka kimsem var mıydı benim, bana dağlar, taşlar bile ağladı
Gardiyana sordum, daha gelen olmadı
Sen gittin gideli güneşim hiç doğmadı
P Poyraz0712 - #10
28 gün geçeli 28 gün oldu?
Söz vermiştin bana, kaç hafta oldu
Çok cumalar geçti, ne görüşler bitti
Senden başka kimsem var mıydı benim, bana dağlar, taşlar bile ağladı
Gardiyana sordum, daha gelen olmadı
Sen gittin gideli güneşim hiç doğmadı
Bende bana diyene dedim aynısını
P Poyraz0712 - #11
Ataşehir esatpaşa da bir yer buldum 150tl karşılığı atan tek hatta atılıyor bilginize denendi
Casvera Casvera - #12
Ataşehir esatpaşa da bir yer buldum 150tl karşılığı atan tek hatta atılıyor bilginize denendi
direnç ile alakası varmı yoksa yazılımsalmı​
memoozbay memoozbay - #13
Cİhazmı Gidicek Yoksa Uzaktanmı?
P Poyraz0712 - #14
direnç ile alakası varmı yoksa yazılımsalmı​
Yazılımla
P Poyraz0712 - #15
Cİhazmı Gidicek Yoksa Uzaktanmı?
Cihaz gidecek şuanda uzaktan bağlantı olmuyor 1sene içinde kayıttan düşme durumuda var ama hiç olmamasından iyidir. İlerleyen zamanda kayıt düşmedende olacak elbet ama dediğim gibi 2aylık imei uzatmaya 150 verene kadar 6ay ile 1sene arası rahat kullanırsınız twrp orjinal efs yedeğinizi aldığınızda her yeni yılda bi kez geri yükleseniz zaten 4+4 ay kullanım hakkı tekrar devam eder sonra yine attırırsınız en kötü ihtimal redmi note 10 modelleri diğer qcn ile imei atılan modeller gibi olmadığının zaten herkes farkındadır
memoozbay memoozbay - #16
Ustam şimi kafama takılan kayıttan düşme olayını biraz açarmısın mp3 atıldıktan sonra sağlamsa neden düşsün cihazın gitmesi sıkıntıymış
P Poyraz0712 - #17
Ustam şimi kafama takılan kayıttan düşme olayını biraz açarmısın mp3 atıldıktan sonra sağlamsa neden düşsün cihazın gitmesi sıkıntıymış
Keşke dm bölümü olsada yazabilsek mesajlaşmadan nası irtibat kurcaz
memoozbay memoozbay - #18
Keşke dm bölümü olsada yazabilsek mesajlaşmadan nası irtibat kurcaz
Aynı dertten muzdaribim bende :S
Paradox Paradox - #19
Aynı dertten muzdaribim bende :S

Sizi irtibatlandırdım.
Özelden görüşebilirsiniz.
P Poyraz0712 - #20
Sizi irtibatlandırdım.
Özel mesaj Yetkin yok yönetici ile görüş diyor

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
memoozbay memoozbay - #21
Sizi irtibatlandırdım.
Adam gibi ADAM...
P Poyraz0712 - #22
Sizi irtibatlandırdım.
teşekkürler
memoozbay memoozbay - #23
Bildiğimiz usul saçmalayan şebeke ile yöntem o yüzden heycan yapanlar varsa beklemeye dewam :D
gen_com gen_com - #24
bunun için yontem var mı modemden başka dosya gereklimidir. ben 12.5.5 de olan romu güncellendiği için nvram hatası veren sunny cihazı formatladım sonra efs sildim modem yukleidm açılmıştı sonra çift sim repair yapıldı tekrar nvram hatasına düştü. bende sürüm düşürüp yapayım dedim. sürüm düşürdüm fastboot da kaldı sonra tekrar aynı sürüme döneyim dedim yine fastboot da baska dosya da gerekli olabilirmi?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-10-imei-repair.11623/