Xiaomi Redmi Note 8 BL Kapalı, Nasıl FW Yüklerim?

Xiaomi Redmi Note 8 BL Kapalı, Nasıl FW Yüklerim?

A akarcay.ps - #1
Başlıkta da belrittiğim gibi arkdaşlar Bu Şekilde imei başarılı bir şekilde yazdım fakat ENG Rom da kaldım BL Kapalı diye geri dönüş yapamıyorum yardımcı olabilcek birisi var mı :) Chimera ve UMT var şimdiden teşekkürler
gen_com gen_com - #2
bl açıp bir hafta sonra yükle. veya zipli dosya yüklemeyi dene ama eng fw ise yükseltmeye izin vermeyecektir. base romun devamını günceller sadece
A akarcay.ps - #3
şuan başvuru yapılamıyor ki aradım eng de de mi başvurusu yapabilceğim bi yer yok :) konuyu yarım okumamak lazım bi hevesle eng kurdum da sanırsam yetkili hesabı gerekicek :D
ProGsm ProGsm - #4
şuan başvuru yapılamıyor ki aradım eng de de mi başvurusu yapabilceğim bi yer yok :) konuyu yarım okumamak lazım bi hevesle eng kurdum da sanırsam yetkili hesabı gerekicek :D
team verırmısın kardesım
ProGsm ProGsm - #5
chımera varsa yetkılıye ıhtıyac yok ustacım team verırsen yardımcı olayım
A akarcay.ps - #6
reis kusura bakma yemek arasına çıktık da cihazı gönderdim nasıl yapıldığını izah etmen mümkün mü yinede :D
ProGsm ProGsm - #7
reis kusura bakma yemek arasına çıktık da cihazı gönderdim nasıl yapıldığını izah etmen mümkün mü yinede :D
test poınt noktaları ıle edl modda yetkılı hesaba ıhtıyacın kalmadan global atabılırsın gecmıs olsun
ProGsm ProGsm - #8
test poınt noktaları ıle edl modda yetkılı hesaba ıhtıyacın kalmadan global atabılırsın gecmıs olsun
suda var her not 8e eng atma 2.29 olursa bord ıd cıhazın null olur
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-8-bl-kapali-nasil-fw-yuklerim.10759/