Xiaomi Redmi Note 8 Board ID - 2.X.X IMEI Repair (Ücretsiz)

Xiaomi Redmi Note 8 Board ID - 2.X.X IMEI Repair (Ücretsiz)

Aydar Aydar - #1
Xiaomi Redmi Note 8 Board İD - 2.X.X IMEI Repair

Kurulum açıklaması içinde mevcuttur.

(Beklemek ve hız limiti yok.)

M metehan2763 - #2
indiremiyorum
R reformer65 - #3
Merhaba, Belirtilen aşamaları harfiyen yapmama rağmen "This MIUI version can't be installed on this device" hatası almaktayım.
B bagimsizadam - #4
Başarılı bir şekilde uygulayabilen var mı
M medleyman55 - #5
Başarılı bir şekilde uygulayabilen var mı
Evet ben umt tool ile yaptim sorunsuz oldu.
R reformer65 - #6
Yaptığınız cihazın board id 'si kaç idi
M medleyman55 - #7
Yaptığınız cihazın board id 'si kaç idi
2.29
S sboq13 - #8
umt ile crediylemi yaptınız chimerayla deneyen oldumu ?
M medleyman55 - #9
Umt ile kredisiz. Chimerayla yazilim yuklenebilir ama repair icin umt yada dft gerekiyor
B bagimsizadam - #10
Hocam uzaktan bağlantı ile yapabilirmisiniz. Ücreti neyse öderiz. Board id 2.9.0
kralgsm kralgsm - #11
deneme başarılı normal acılım yapar 717 ile diag acın islem yapın sonra yine edl de global yükleyn
ProGsm ProGsm - #12
deneme başarılı normal acılım yapar 717 ile diag acın islem yapın sonra yine edl de global yükleyn
bende nv data hatası verıyor global yukleyınce delı olacam :D:D:D
M metehan2763 - #13
ustalarım bende umt dft falan yok cihimera var nasıl yapabilirim
O __ozi__ - #14
ustalar selamlar bendeli board ıd 2.29.0 buna olurmu yazılım umt chimera eft var ddr vendora bakmadan eng rom yükledim samsung cıktı siyah ekran oluyor geriye chimera ile edlden ginko yukledim acıldı ama imei ler gitti geriye ginko yukledim acıldı ama imei yok bu yazılım kurtarırmı
ProGsm ProGsm - #15
ustalar selamlar bendeli board ıd 2.29.0 buna olurmu yazılım umt chimera eft var ddr vendora bakmadan eng rom yükledim samsung cıktı siyah ekran oluyor geriye chimera ile edlden ginko yukledim acıldı ama imei ler gitti geriye ginko yukledim acıldı ama imei yok bu yazılım kurtarırmı
3 ayrı ıslemden gecıyor ve null olan ımeılerınız gelıor bunun ıcın umt chimera tr tools gıbı profesyonel aracların bulunması lazım
cndmirr72 cndmirr72 - #16
Hocam uzaktan bağlantı ile yapabilirmisiniz. Ücreti neyse öderiz. Board id 2.9.0
HOCAM UZAKTAN BAĞLANTI İLE CHİMERA VARSA ÜCRETLİ YARDIMCI OLUNUR
ProGsm ProGsm - #17
kardesım uc ayrı yazılım yuklenıyor ve gerı globale donuyor ıslemden sonra
ProGsm ProGsm - #18
sıte admınlerımız ızın verırse uzaktan yardımcı olurum
Paradox Paradox - #19
sıte admınlerımız ızın verırse uzaktan yardımcı olurum

TeamViewer ID ve Şifre isteyebilirsiniz.
ProGsm ProGsm - #20
kardesım musaıt oldugun teamwiwer sıfre verırsen bı bakayım
ProGsm ProGsm - #21
TeamViewer ID ve Şifre isteyebilirsiniz.
tskler
ProGsm ProGsm - #22
arkadaslar ıstenırse team wiwer ıle yardımcı olurum elımden geldıgınce hıc bır karsılıkta beklemıyorum hersey para pul degil tskler sımdıden
Paradox Paradox - #23
T theflood - #24
hocam selamlar dft tool yerine umt le olur dimi bu işlem ? olursa dftdeki Cihazı test point ile EDL Moda al rawprogram0.xml ve patch0.xml Seçin Skip security partiton işaretini kaldırın aynı şekilmi yapmamız lazım birde bootloader kapalı cihaz.
ProGsm ProGsm - #25
hocam selamlar dft tool yerine umt le olur dimi bu işlem ? olursa dftdeki Cihazı test point ile EDL Moda al rawprogram0.xml ve patch0.xml Seçin Skip security partiton işaretini kaldırın aynı şekilmi yapmamız lazım birde bootloader kapalı cihaz.
aynen umt ve chimera varsa elınde olur sorunsuz bır sekıde yanlız ıslemler bıtınce qcn dsyasını dogru yazman lazım globala dondugunde nvram data hatası alıyorsun
T theflood - #26
aynen umt ve chimera varsa elınde olur sorunsuz bır sekıde yanlız ıslemler bıtınce qcn dsyasını dogru yazman lazım globala dondugunde nvram data hatası alıyorsun
qcn doyası birtane indirmiştim eng qcn diye ama inşallah doğrudur birde global hangi romu indirip nerden kurabilirim
ProGsm ProGsm - #27
ed
edl modda yukleme yapman lazım unlock degıl ıse
T theflood - #28
ed

edl modda yukleme yapman lazım unlock degıl ıse
unlock değil edl modda chimradan yapıcam ozaman cihranın kendi içinde her hangi 1 global romu seçsem olurmu ?
ProGsm ProGsm - #29
qcn doyası birtane indirmiştim eng qcn diye ama inşallah doğrudur birde global hangi romu indirip nerden kurabilirim
bord id 2.2.9 ise eng yukleme nul ng olur cıhazın ona dıkkat et edl modda muhakak efs yedeklerını a
ProGsm ProGsm - #30
unlock değil edl modda chimradan yapıcam ozaman cihranın kendi içinde her hangi 1 global romu seçsem olurmu ?
formda var kardesım ındır
T theflood - #31
bord id 2.2.9 ise eng yukleme nul ng olur cıhazın ona dıkkat et edl modda muhakak efs yedeklerını a
2.29 yazıyor
ProGsm ProGsm - #32
eng yukleme ustam nul edersın cıhazı yardımcı olurum ama sana arka kapak sokulmusmu
T theflood - #33
eng yuk

eng yukleme ustam nul edersın cıhazı yardımcı olurum ama sana arka kapak sokulmusmu
daha yeni yapıcam sabah 2 tane var cihazdan 2.xxx görünce sevindim bende ama botloaderi açılıyor yarın 5 den sonra direk yapıcaz ozaman
T theflood - #34
daha yeni yapıcam sabah 2 tane var cihazdan 2.xxx görünce sevindim bende ama botloaderi açılıyor yarın 5 den sonra direk yapıcaz ozaman
halebtecden aldım bende aynı bu rom ama birtane daha verdiler siyah ekrana düşerse onu yüklersin diye oda 900 mb lık A_T_K_DONT_PAY_FREE_FACTORY_LLDLM053_T515_0905_eraseNV böyle bi yazılım
ProGsm ProGsm - #35
uc farklı programdan gecıyor cıhaz ustam anydesk varmı varsa ver
ProGsm ProGsm - #36
halebtecden aldım bende aynı bu rom ama birtane daha verdiler siyah ekrana düşerse onu yüklersin diye oda 900 mb lık A_T_K_DONT_PAY_FREE_FACTORY_LLDLM053_T515_0905_eraseNV böyle bi yazılım
bu dosyayı denedım gene acmadı bende any desk verırmısın varsa
T theflood - #37
hocam dükkanda sabah olucam cihazalr yanımda değil evdeyim sabah müsayit olursanız yazayım
T theflood - #38
dft tolla nasıl yapmışlar resimlerinde var 2.29xxxx diye anlamadım gitti
ProGsm ProGsm - #39
umt ve chımera lazım sana verecegım dosyalarla rahatca yaparsın tamam sbah haberleslım ustacım basıt cozersın zaten
T theflood - #40
umt ve chımera lazım sana verecegım dosyalarla rahatca yaparsın tamam sbah haberleslım ustacım basıt cozersın zaten
allah razı olsun ustam daha hiç işlem yapmadım onun için araştırark gidiyorum iyiki yapmamışım:)
ProGsm ProGsm - #41
allah razı olsun ustam daha hiç işlem yapmadım onun için araştırark gidiyorum iyiki yapmamışım:)
aynen nul olması dert zaten gobaı yukledıgınde 0 null ddırek bende qcn dosyaları mevcut yarın verırım onlarıda
T theflood - #42
aynen nul olması dert zaten gobaı yukledıgınde 0 null ddırek bende qcn dosyaları mevcut yarın verırım onlarıda
tamam sabah yazıcam size inşallah
ProGsm ProGsm - #43
tamam sabah yazıcam size inşallah
okey kardesım hayırlı geceler
T theflood - #44
hayırlı geceler ilgin alakan için allah binkere razı olsun şu zamanı geçirmen bile yetti:)
T theflood - #45
Dostum günaydın bu gun 14.00 gibi normal unlock oluyor direk normal yapıcam hic uğraşmıyalım sağolasın çok teşekkürler
ProGsm ProGsm - #46
Dostum günaydın bu gun 14.00 gibi normal unlock oluyor direk normal yapıcam hic uğraşmıyalım sağolasın çok teşekkürler
nasıl ıstersen kardesım sorun yok benım ıcın kolay gelsın
T theflood - #47
nasıl ıstersen kardesım sorun yok benım ıcın kolay gelsın
sağol sanada dostum
ProGsm ProGsm - #48
sağol sanada dostum
sure uzatma yapıyormusun bu arada kardesım
T theflood - #49
sure uzatma yapıyormusun bu arada kardesım
süre uzatmamı ? onu bilmiyorum 4 ssati kaldı açılmaya
T theflood - #50
süre uzatmamı ? onu bilmiyorum 4 ssati kaldı açılmaya
tr toolLA YAPICAM
ProGsm ProGsm - #51
tr toolLA YAPICAM
tamamdır varsa yapar oda sorun olmaz bl acık oldukdan sonra sorun yasamazsın
T theflood - #52
tamamdır varsa yapar oda sorun olmaz bl acık oldukdan sonra sorun yasamazsın
valla bugun aldım yeni baktım daha kolay yapıyor :)
ProGsm ProGsm - #53
valla bugun aldım yeni baktım daha kolay yapıyor :)
evet tr tool ıle daha basıtlesıyor qcn onarımı sıraında sana qcnlerı soracak en altdakı smsung olabı sec sana bı tıyo
T theflood - #54
evet tr tool ıle daha basıtlesıyor qcn onarımı sıraında sana qcnlerı soracak en altdakı smsung olabı sec sana bı tıyo
hehe eyvallah :)
T theflood - #55
bu tr toolda redmi 7 de bl kapalı edl modda tr tool açıp direk yapıyormu denedinmi?:)
ProGsm ProGsm - #56
bu tr toolda redmi 7 de bl kapalı edl modda tr tool açıp direk yapıyormu denedinmi?:)
evet edl modda bl dırek acabılırsın
T theflood - #57
dostum son birşey daha sorcam valla mi hesabı girip unlock başlattığımız cihan birazdan açılcak zamanı doluyor repair yaparken mi hesabından çıkmak lazımmı kalsınmı ?
ProGsm ProGsm - #58
dostum son birşey daha sorcam valla mi hesabı girip unlock başlattığımız cihan birazdan açılcak zamanı doluyor repair yaparken mi hesabından çıkmak lazımmı kalsınmı ?
siresını bılıyorsan kalsın zaten o hesabsız acamazsın unlock ederken o hesap kalıcak uzerınde telın
T theflood - #59
siresını bılıyorsan kalsın zaten o hesabsız acamazsın unlock ederken o hesap kalıcak uzerınde telın
tamam ben kurdum zaten öyle başlatmıştım çok teşekkürler dostum dünden berli uğraştın benle :)
ProGsm ProGsm - #60
unlock yaptıksan sonra cıkıs yapabıırsın
ProGsm ProGsm - #61
tamam ben kurdum zaten öyle başlatmıştım çok teşekkürler dostum dünden berli uğraştın benle :)
hıc sorun degıl kardesım kolay gele
T theflood - #62
dostum yaptım birtane acıldı bl dediğin gibi samsung sectim qcn hat taktım ama bi geliyor bi gidiyor şebeke acab nerde sorun var?
T theflood - #63
hıc sorun degıl kardesım kolay gele
bl den sonra tr toolsdan qcn fix nasıl yapılıyor imeil yeri boş qcn düzenleyı tıklayıp onarmı dicem ..........*
T theflood - #64
bl den sonra tr toolsdan qcn fix nasıl yapılıyor imeil yeri boş qcn düzenleyı tıklayıp onarmı dicem ..........*
çözdüm ya birdaha dönüp fix qcn yapmam lazımmış geç anladım ::)
ProGsm ProGsm - #65
çözdüm ya birdaha dönüp fix qcn yapmam lazımmış geç anladım ::)
umt yokmu elınde
T theflood - #66
umt yokmu elınde
var da sorunu sonradan anladım birdaha yazıp qcn fixi sectim oldu
T theflood - #67
umt gecen hafta aldım ama satıcam o kafamı karıstırıyo :)
ProGsm ProGsm - #68
umt gecen hafta aldım ama satıcam o kafamı karıstırıyo :)
satma derım sana
T theflood - #69
satma derım sana
tamam hocam kalsın bu senın yöntemde umt lazım olucak :)
T theflood - #70
şimdi 2 tane yaptım bl ler bu gun açıldı 1 tane daha var belki senin sistemi deneye bilirim kısmetse 2.29 buda
T theflood - #71
1 haftası var sonuncusunun
ProGsm ProGsm - #72
1 haftası var sonuncusunun
ben buradayım yardım lazım olursa umt varmıs zaten onu umt ıle yapıcaz
T theflood - #73
tamam olmadı akşam eve giderken alımı yanıma müsayit olurmusun akşam felam ark akapagıda sökerim burdayken
ProGsm ProGsm - #74
olurum sorun yok bende umt yanında olsun
T theflood - #75
olurum sorun yok bende umt yanında olsun
Tamam benim sistemelr hep yanımda dolaşıyorum zaten :)
ProGsm ProGsm - #76
Tamam benim sistemelr hep yanımda dolaşıyorum zaten :)
hehehehehe
T theflood - #77
mi hesabından çıkımı hat yanımda olmucak actığım ondan
ProGsm ProGsm - #78
mi hesabından çıkımı hat yanımda olmucak actığım ondan
unlock degılse mı hesabından cık sormasın
T theflood - #79
unlock degılse mı hesabından cık sormasın
unlock değil zaten bl kapalı onun için bu gun basvurdum bl açmak için :)
ProGsm ProGsm - #80
okey cık gerek kalmaz arka kapak sok
T theflood - #81
okey cık gerek kalmaz arka kapak sok
söktüm geldim müsayitsen yada nezaman olursan evdeyim artık
ProGsm ProGsm - #82
söktüm geldim müsayitsen yada nezaman olursan evdeyim artık
Ustam evde değilim az sonra geçiyorum haber vericem
T theflood - #83
Ustam evde değilim az sonra geçiyorum haber vericem
tamam dostum bak keyfine :)
ProGsm ProGsm - #84
tamam dostum bak keyfine :)
kardesım team indir
T theflood - #85
453 763 808
zq1k28
T theflood - #86
kardesım team indir
Değerli dostum senin vesinlenle yapmış olduğun yardım öz veri bir telefon olayından çok maneviyatı yuksek bir olaydı Allah gönlüne göre versin yaptığın onca işlem sonucunda başarılı olduk.Herşey için bir kez daha çok teşekkür ederim.Muhteşem insan.
T theflood - #87
arkadaslar ıstenırse team wiwer ıle yardımcı olurum elımden geldıgınce hıc bır karsılıkta beklemıyorum hersey para pul degil tskler sımdıden
Benim cihazımda 2..29 du sağolsun bağlanıp halletti;) Emeklere tesekkurler.
ProGsm ProGsm - #88
Değerli dostum senin vesinlenle yapmış olduğun yardım öz veri bir telefon olayından çok maneviyatı yuksek bir olaydı Allah gönlüne göre versin yaptığın onca işlem sonucunda başarılı olduk.Herşey için bir kez daha çok teşekkür ederim.Muhteşem insan.
eyw kardesım egerkı yardımcı olabıldıysem ne mutlu guzel sozlerın ıcın tskler
M metehan2763 - #89
3 ayrı ıslemden gecıyor ve null olan ımeılerınız gelıor bunun ıcın umt chimera tr tools gıbı profesyonel aracların bulunması lazım
bende tr tools var ama umt yok ne yapmam lazım
ProGsm ProGsm - #90
bende tr tools var ama umt yok ne yapmam lazım
Hangi işlemde takıldınız hocam
M metehan2763 - #91
Hangi işlemde takıldınız hocam
daha denemedim araştırıyorum ama bende umt yok cihimera tr tools var bu işlemi yapamammı
ProGsm ProGsm - #92
daha denemedim araştırıyorum ama bende umt yok cihimera tr tools var bu işlemi yapamammı
hocam nasıl yapılacagını paylastım umt yerıne qfil kullanabılırsın
Aydar Aydar - #93
TR Tools ile yapabilirsiniz.
M metehan2763 - #94
TR Tools ile yapabilirsiniz.
ustaö biraz açın
ProGsm ProGsm - #95
ustaö biraz açın
kardesım bu konudan devam edebılırsın
ProGsm ProGsm - #96
umt yerıne tr tools kullanabılırsın sorun vermez
M mico6969 - #97
dosya yı attım fakat açılırken donuyor reset atıyor nedendir
ProGsm ProGsm - #98
Reset efs yapmanız lazim
ProGsm ProGsm - #99
Chimeradan edl modda dosyayı backup restore kısmından attin
T telefon3434 - #100
Sa ustalarim redmi note 8 bl kapali herzamanki yaptigim islem imei repair icin eng rom attim cihaz acilmiyo acmaya calisiyorum titiyo kapaniyor.Fastboota almaya calisiyorum fastboot logosu gelip kapaniyo.Cihazin board surumune bakmadim acaba benim board surumu 2.29 muydu?
ProGsm ProGsm - #101
Sa ustalarim redmi note 8 bl kapali herzamanki yaptigim islem imei repair icin eng rom attim cihaz acilmiyo acmaya calisiyorum titiyo kapaniyor.Fastboota almaya calisiyorum fastboot logosu gelip kapaniyo.Cihazin board surumune bakmadim acaba benim board surumu 2.29 muydu?
evet ustacım
null olacak buyuk ıhtımalle
T telefon3434 - #102
evet ustacım
null olacak buyuk ıhtımalle
Ne yapmam gerekiyo ustam cihaz acilmiyor? Eski haline geri donduremezmiyim bu rom ile ?
Ustam birde normal global yazilim atiyorum chimeradan yine ayni sekilde acilmiyor?
ProGsm ProGsm - #103
chımera umt gıbı toollar varmı elınızde
T telefon3434 - #104
chımera umt gıbı toollar varmı elınızde
Ikiside var ustam
ProGsm ProGsm - #105
Ikiside var ustam
ozele bak ustacım
aydn49__ aydn49__ - #106
ustam yapabildinzmi
ProGsm ProGsm - #107
ustam yapabildinzmi
ustacım .2.29.cozumu formumuzda mevcut
king /GSM/ king /GSM/ - #108
ozele bak ustacım

ustam banada yardm edermisiniz board id 2.29 ddaha cihaza mudahale etmedim imei nul değil elimde umt ve chimera var
ProGsm ProGsm - #109
ustam banada yardm edermisiniz board id 2.29 ddaha cihaza mudahale etmedim imei nul değil elimde umt ve chimera var
oluruz ustam
king /GSM/ king /GSM/ - #110
özelden yazabilirmisiniz
P pieer56 - #111
kardesım team indir
eyw kardesım egerkı yardımcı olabıldıysem ne mutlu guzel sozlerın ıcın tskler
s.a kardesim sana nasil msj atcem bulamadim benim sorunumda buyuk benim crime uft fln hic bisey yok bana care burdan bi telefoncuya goturdum uc haftadir sure veriyo beklemen lazim dio redmi note 8 128 6 ra
ProGsm ProGsm - #112
s.a kardesim sana nasil msj atcem bulamadim benim sorunumda buyuk benim crime uft fln hic bisey yok bana care burdan bi telefoncuya goturdum uc haftadir sure veriyo beklemen lazim dio redmi note 8 128 6 ra
ozelıne bak
xberatx12121212 xberatx12121212 - #113
selam aleyküm abim yanlışlıkla eng rom yazadım board id 2.29 a ve şuan cihaz siyah ekrana düştü chimerdan india ve bir çok global yazılm denedim hayla açılmadı varmı bir çözümü
ProGsm ProGsm - #114
selam aleyküm abim yanlışlıkla eng rom yazadım board id 2.29 a ve şuan cihaz siyah ekrana düştü chimerdan india ve bir çok global yazılm denedim hayla açılmadı varmı bir çözümü
global atsanda ımeıller nulla dusmustur ustam
xberatx12121212 xberatx12121212 - #115
global atsanda ımeıller nulla dusmustur ustam
hayır hocam efs yedeği aldım chimera ile ve modem dosyalarının tikini kaldırdım şuan modem dosyaları sağlam lütfen yardım edebilrmsnz kafayı yiyicm müşteri sabahtan akşama kadar arıyor bir türlü çözemdim ilk defa başıma böyle bişey geldi hep kullandğm dosyalardı 2.29 a global mui 11 atım açılmadı india atım açılmadı şimdi mui 12 global denicm varmı bir çözümü
ProGsm ProGsm - #116
ozelıne bak kardesım yardımcı olyım
gen_com gen_com - #117
selamlar 1.29 cihaz var orj efs qcn yüklüyorum gelmiyor kendi yedeği. repair efs yüklüyorum geliyor. yada repair yapıyorum geliyor. çözümü var mı orjinale dönmenin. sorun ney anlamadım enson farklı yazılım deneyeceğim
ProGsm ProGsm - #118
selamlar 1.29 cihaz var orj efs qcn yüklüyorum gelmiyor kendi yedeği. repair efs yüklüyorum geliyor. yada repair yapıyorum geliyor. çözümü var mı orjinale dönmenin. sorun ney anlamadım enson farklı yazılım deneyeceğim
1.29 larda sureklı bu sorun cıkıyor bendede var suan bırtane aynı sorunla bogusuyorum delırttı benı ustam
gen_com gen_com - #119
yedek alınması gereken başka partition vardır mutlaka beyler ben bi tool yazacağım sonunda yedekleme ve geri yüklemeyle alakalı yaptım ama şuan sadece deneyimli kişiler kullanabilir. daha profesyonel yazmam lazım kodlamayı
ProGsm ProGsm - #120
yedek alınması gereken başka partition vardır mutlaka beyler ben bi tool yazacağım sonunda yedekleme ve geri yüklemeyle alakalı yaptım ama şuan sadece deneyimli kişiler kullanabilir. daha profesyonel yazmam lazım kodlamayı
elıne emegıne saglık kardesım
C canerteknik06 - #121
umt tool ile yaparken kredi kullandınız sanırsam server saat kaç arası açık oluyor bilgi verirmisiniz ?
Aydar Aydar - #122
umt tool ile yaparken kredi kullandınız sanırsam server saat kaç arası açık oluyor bilgi verirmisiniz ?
UMT son sürüm kredisiz yükleme yapmaktadır.
O orhanbey - #123
link bozuk yardımcı olursanız sevinirim
telekomkcmz telekomkcmz - #124
yazılımı umt ile yüklemek istediğimde kredi istiyor. board id 2.29 yardımcı olabilecek var mı ? teşekkürler
K kasbas33 - #125
bende nv data hatası verıyor global yukleyınce delı olacam :D:D:D
hocam bana progrm lazım size nasıl ulaşabilirim
gen_com gen_com - #126
eng at(efs silmeden)
yedek al
12.04 at
eng at (efs silerek)
işlem yap
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-8-board-id-2-x-x-imei-repair-ucretsiz.10656/