Xiaomi Redmi Note 8 EDL Mod'da Yazılım Atınca Cihaz Açılmıyor

Xiaomi Redmi Note 8 EDL Mod'da Yazılım Atınca Cihaz Açılmıyor

R rapdarbe - #1
Merhaba arkadaslar edl moda aldıgım cıhaz sanırsam samsung chıplı veya board id 2.29.0 mış biraz araştirdım *#*#64663#*#* yapınca en altta boar id yazan yerde ki id 2.29.0 ve 2.9.0 olan micron veya hynix veya samsung chıplı cıhazlara eng rom atılmıyor normal yolla bl acılıp atılması lazımmıs bu cıhazlardan bilgisi olan var mıdır iki cihazımında yedegini almadan eng attım cıhazların efs uctu ımeı yok normal rom attıgımda hatta takamıyorum bl acmak ıcın ne yapmam lazım. benım cıhazlarımın hepsı 2.29.0 herhangı bır box ıle kredi verip bl klitlerini acabilir miyim uzaktan acacak yardımcı olacak bırısı varsa cok sevınırım..
Aydar Aydar - #2
Şu an Samsung işlemcili için bir gelişme yok!
R reformer65 - #3
Samsung Chip ile ilgili bir gelişme oldu mu?
Q quash - #4
hynix board id 2.29 sürümmüş aynı sorunu bende yaşıyorum
mohamadassani mohamadassani - #5
hynix board id 2.29 sürümmüş aynı sorunu bende yaşıyorum
MERHABALAR HOCAM SORUNUNUZ HALA DEVAM EDIYORSA YARDIMCI OLABILIRIM
Aydar Aydar - #6
MERHABALAR HOCAM SORUNUNUZ HALA DEVAM EDIYORSA YARDIMCI OLABILIRIM
Sorunu nasıl çözüldüğünü açıklar mısınız?
Belki başkasının işine yarar.
R rapdarbe - #7
Sorunu nasıl çözüldüğünü açıklar mısınız?
Belki başkasının işine yarar.
sorunu cozdum ıstersenız paylasım yapabılırım yazılım atıldı edl modda sonra repaır yapıldı yazılımıda paylasabılırım ıstersenız
gen_com gen_com - #8
Şu an Samsung işlemcili için bir gelişme yok!
2.29 samsung sağlam cihazdan efs yedek alınıp açılmaz mı ben normal qcn kulanıyorum her zaman bootloader açıklarda sorun olmadan şebeke geliyor. sorunu anlayamadım nedir bu 2.29 sorunu
ProGsm ProGsm - #9
2.29 samsung sağlam cihazdan efs yedek alınıp açılmaz mı ben normal qcn kulanıyorum her zaman bootloader açıklarda sorun olmadan şebeke geliyor. sorunu anlayamadım nedir bu 2.29 sorunu
samsung cıpli cıhazların cozumu mevcut arkadaslar bılgınız olsun
ProGsm ProGsm - #10
samsung cıpli cıhazların cozumu mevcut arkadaslar bılgınız olsun
chimera ve umt var ıse 25 dakıka suruyor ıslemler
1 18091986 - #11
chimera ve umt var ıse 25 dakıka suruyor ıslemler
usta kolay gelsin xiaomi not 8 samsung cipli xiaomi not 8 var bende eng rom yükledim cimeradan açılmadı sonra global yükledim oldu ama imei bölümü silik boot kilidide kırık değil yardımcı olurmusun
ProGsm ProGsm - #12
ustam oluruz ama yarın olayım bu satte baglantıyla cok ugrastırır senın ıcınde sorun sıkıntı olmazsa
1 18091986 - #13
balla usta şuan en çok müsait olduğum andır senden ricam bağlanamazmısın
ProGsm ProGsm - #14
buradan takıp edebılırsın kardesım
ProGsm ProGsm - #15
cozemedıgınız bırsey olursa ellımızden geldıgınce yardımcı oluruz kardesım
1 18091986 - #16
usta chimeradan yazılımı yükledim diag moda geçiremedim bu ara hatırlatayım boot kilidi kırık değil
1 18091986 - #17
usta chimeradan yazılımı yükledim yine chimeradan efs yi sildim ama diag moda geçiremedim bu ara hatırlatayım boot kilidi kırık değil
ProGsm ProGsm - #18
komutla acın arama ekranından
1 18091986 - #19
komutla acın arama ekranından
* # * # 717717 # * # * bu komutlada açamadım bide cmd ekranındanda komutları girerek diag açamadım

adb shell

su

setprop sys.usb.config diag,adb
ProGsm ProGsm - #20
Cihaza o komutlarla diag port açamazsınız arama ekranina*#*#*717717#*#*# bubkomutlarla acabilirsiniz acdikdan plaka yazip globala donebilirsiz
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-8-edl-modda-yazilim-atinca-cihaz-acilmiyor.10409/