Xiaomi Redmi Note 8 (Global_V11.0.4.0.PCOMIXM) Android 9.0 (Ginkgo) Stock Rom

Aydar Aydar - #1

01.png

(Beklemek ve hız limiti yok.)

Yazılım çıkış tarihi:
(2020-01-13 16:15:18)
cessitr cessitr - #2
Elinize sağlık hocam sağolun rica etsem pm atabilir misiniz size birkac sorum olacakti da tabi eğer musaitseniz
Aydar Aydar - #3
Elinize sağlık hocam sağolun rica etsem pm atabilir misiniz size birkac sorum olacakti da tabi eğer musaitseniz
Burdan yazabilirsiniz.
cessitr cessitr - #4
Burdan yazabilirsiniz.
Bu konunun dışında olduğu için konuyu bölmemek adına böyle dedim hocam siz nasıl isterseniz. Forumda yok galiba xiaomi yeni cihazlarda google arama ve mesajlar servisini kullaniyor bunu miui olaniyla degistirmekle ilgili bir fikriniz var mıdır diye soracaktım
EliteMan EliteMan - #5
Bu konunun dışında olduğu için konuyu bölmemek adına böyle dedim hocam siz nasıl isterseniz. Forumda yok galiba xiaomi yeni cihazlarda google arama ve mesajlar servisini kullaniyor bunu miui olaniyla degistirmekle ilgili bir fikriniz var mıdır diye soracaktım
Model Ne​
cessitr cessitr - #6
EliteMan EliteMan - #7
Eski Sürümü Yüklersiniz Yani MİUİ 10 U​
Aydar Aydar - #8
EU Rom yüklemeyi denediniz mi?
cessitr cessitr - #9
EU Rom yüklemeyi denediniz mi?
Şebeke sorununu çözdükten sonra xiaomi.eu romu yükledim hocam orjinal romunda olmayan özellikler de var tavsiye ederim kullanici arkadaslara
EliteMan EliteMan - #10
Şebeke sorununu çözdükten sonra xiaomi.eu romu yükledim hocam orjinal romunda olmayan özellikler de var tavsiye ederim kullanici arkadaslara
:tsk:
M Machine - #11
@Soulfly
Bootloader açık ( unlock ) cihaz samsung chip ginkgo note 8 bu yazılımı fastbootdan yükleyince brick olma durumu olur mu?
ProGsm ProGsm - #12
@Soulfly
Bootloader açık ( unlock ) cihaz samsung chip ginkgo note 8 bu yazılımı fastbootdan yükleyince brick olma durumu olur mu?
sorun yasamazsın ustam
M Machine - #13
sorun yasamazsın ustam

edl moddan china rom atmanız gerek diye okudum bikaç yerden elimde box veya dongle mevcut değil.
ProGsm ProGsm - #14
edl moddan china rom atmanız gerek diye okudum bikaç yerden elimde box veya dongle mevcut değil.
blnız acıkmı ustam
ProGsm ProGsm - #15
clean all secenegını muhakak ısaretleyın bl kapatmasın cıhaz sorunsuzca kullanabılırsın
M Machine - #16
blnız acıkmı ustam

BL açık hocam fastboot'dan kuruyorum o halde.
ProGsm ProGsm - #17
BL açık hocam fastboot'dan kuruyorum o halde.
evet
M Machine - #18

Cihaz siyah ekran açılıp kapanıyor titriyor telefon.
ProGsm ProGsm - #19
Global rom atmadinmi ustam eng değil demi
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-8-global_v11-0-4-0-pcomixm-android-9-0-ginkgo-stock-rom.9313/