Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Account Yardım

Yazdır

feat55

Yeni üye
Yasaklı üye
17 Ara 2018
7
0
1
43
Boot Unlock değil kapalı, hesap kitli ne SP flash tool ile ne de miflash ile yazılım yükleyemiyorum,

feat55

Yeni üye
Yasaklı üye
17 Ara 2018
7
0
1
43
Uzaktan yardımcı olabilecek varmı? Ücret karşılığı

Mkeyy

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Nis 2020
5
0
1
30
Arkadaslar aynı durum bendede var team viewer ile yapabilecek varmı ücret karsılıgında

nokata

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Tem 2020
3
0
1
26
arkadaşlar yetkili hesabı olan var mı hayrına iletişime geçsin lütfen

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Sorunlarınız çözüldü mü?
Uzaktan UFİ aracıyla yardımcı olabilirim.

• Beğen
Tepkiler: feat55

feat55

Yeni üye
Yasaklı üye
17 Ara 2018
7
0
1
43
Soulfly ustam whatsapp verirmisiniz sorun devam ediyor yardımcı olursanız sevinirim

mottnr

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Tem 2020
7
0
1
25
herkese merhaba... bende clean all tuşuna basmayı unutanlardanım. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. ücretli ya da ücretsiz.

mottnr

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Tem 2020
7
0
1
25
Sorununuzu açıklar mısınız?
Ben forumdan imei repair işlemini bakarak yaparken clean all kısmına basmayı unuttum. cihazım locked oldu. cihazımı ilk aldığımda şebeke sorunu yaşıyordum. beni arayanlar ulaşamıyordu ya da telefon çekmediği için ben arama yapamıyordum. imei repair işleminden sonra sorunlarım düzeldi. fakat bu işlemden sonra cihazımı miui 12 versiyonuna yükselttim. bu sefer aynı sorunlarım yeniden ortaya çıktı. bende cihazımı tekrar unlocked haline çevirip tekrardan imei repair işlemi yaparım diye düşünüyordum ki, cihazımı artık unlocked yapamayacağımı burdan öğrenmiş oldum. bu konuda yardımınızı rica edecektim @Soulfly hocam

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Ben forumdan imei repair işlemini bakarak yaparken clean all kısmına basmayı unuttum. cihazım locked oldu. cihazımı ilk aldığımda şebeke sorunu yaşıyordum. beni arayanlar ulaşamıyordu ya da telefon çekmediği için ben arama yapamıyordum. imei repair işleminden sonra sorunlarım düzeldi. fakat bu işlemden sonra cihazımı miui 12 versiyonuna yükselttim. bu sefer aynı sorunlarım yeniden ortaya çıktı. bende cihazımı tekrar unlocked haline çevirip tekrardan imei repair işlemi yaparım diye düşünüyordum ki, cihazımı artık unlocked yapamayacağımı burdan öğrenmiş oldum. bu konuda yardımınızı rica edecektim @Soulfly hocam
Sizin bootloader kilidi açık mıydı daha önceden?
Mi hesap ile siz mi açtınız bootloader kilidini?

mottnr

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Tem 2020
7
0
1
25
Sizin bootloader kilidi açık mıydı daha önceden?
Mi hesap ile siz mi açtınız bootloader kilidini?
Bootloader kilidi açıktı. Cihazı başkasından aldım. IMEI repair işlemi yapınca clean all butonuna basmayı unutunca kapandı. Elimde yetkili hesap olmayınca cihaz locked kaldı.