Xiaomi Redmi Note 8 Pro Bootloader Kapatmayan ENG Firmware

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Bootloader Kapatmayan ENG Firmware

Aydar Aydar - #1
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Bootloader Kapatmıyan ENG Firmware

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ENG Firmware linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)
T tlgssk - #2
Hocam diğer ENG Romlardan farkı nedir? Bootloader kilidi kapatmaması olayı nedir? "Clean All" seçeneğini seçmeye gerek kalmıyor mu?

Bootloader kilidi kapanmasın diye batch file'da düzenleme yapılmış kontrol etmeden yazmıştım. Elinize sağlık kolay gelsin.
M metehan2763 - #3
ustam biz bunu nasıl yüklücez
Aydar Aydar - #4
Hocam diğer ENG Romlardan farkı nedir? Bootloader kilidi kapatmaması olayı nedir? "Clean All" seçeneğini seçmeye gerek kalmıyor mu?

Bootloader kilidi kapanmasın diye batch file'da düzenleme yapılmış kontrol etmeden yazmıştım. Elinize sağlık kolay gelsin.
Evet kısa bir düzenleme yaptım genelde insanlarr "Clean All" tıklamayı unutuyorlar.
Aydar Aydar - #5
ustam biz bunu nasıl yüklücez
Cihazınız bootloader kilidi açık olacak şekilde Mi Flash Tool ile yüklenir.
bbarak bbarak - #6
yüklemeye çalıştıgımda antirolback check error hatası alıyorum
Aydar Aydar - #7
yüklemeye çalıştıgımda antirolback check error hatası alıyorum
Cihazınızın bootloader kilidi açık değil demek istiyor.
M muhacir07 - #8
hocam aynı hatayı bende alıyorum cihazın boot loder açık bugun açıldı oem açık ama bu hatayı veriyor
akaybilisim33 akaybilisim33 - #9
HOCAM KİLİT KAPALI NOTE 8 PRO YA UFİ İLE BU ENG KURUP REPAIR YAPABILIR MIYIM ? SONRASINDA NORMAL GLOBAL ROM YUKLENIR MI ?
M Mervem1111 - #10
HOCAM KİLİT KAPALI NOTE 8 PRO YA UFİ İLE BU ENG KURUP REPAIR YAPABILIR MIYIM ? SONRASINDA NORMAL GLOBAL ROM YUKLENIR MI ?
Ben 20 gündür uğraşıyorum olmadı
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-8-pro-bootloader-kapatmayan-eng-firmware.10259/