Xiaomi Redmi Note 8 Pro Brick

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Brick

slowles slowles - #1
s.a telefonum sürekli recovery moda atıyor telefon BL kapalı çin model ve imeil atılmış bunu nasıl ayağa kaldırabiliriz herkese sordum telefon çöp olmuş dediler sizce de öyle mi çözümü varsa nedir
Aydar Aydar - #2
Cihaz sadece çin yazılımda çalışır.
telliogullarI telliogullarI - #3
@Soulfly s.a Hocam benim cihazda bl kapalı global yüklendi sürekli recoveryde kalıyor, çin model imei atılmadı. önce çin rom attı telefoncu yetkili hesap ile sonra dedi ben türkçe yapacağm globali kast etti bende dedimki kilit kapalı falan, adam unutmuş ve global yüklemiş sonra bu hale geldi düzeltebilir misin uzaktan. Geri dönüş yaparsan sevinirim teşekkürler
Aydar Aydar - #4
@Soulfly s.a Hocam benim cihazda bl kapalı global yüklendi sürekli recoveryde kalıyor, çin model imei atılmadı. önce çin rom attı telefoncu yetkili hesap ile sonra dedi ben türkçe yapacağm globali kast etti bende dedimki kilit kapalı falan, adam unutmuş ve global yüklemiş sonra bu hale geldi düzeltebilir misin uzaktan. Geri dönüş yaparsan sevinirim teşekkürler
Cihazınız bootloader kilidi daha önce siz mi açtınız yoksa açık mıydı?
Z zaferbas00 - #5
Cihaz sadece çin yazılımda çalışır.
hocam note 8 pro Çin modeli cihazımın imei değiştirilmişti, global rom yüklerken bilmeden bootloader kilidini kapattım ve rom yüklenmedi. Cihazın hiçbir yedeği vs yok bende. Şuan çin romu ile telefonu yeniden açtım. Bootloader kilidini açmanın veya global rom yüklemenin yolu var mı? yetkili mi hesabı ile bootloader açılabiliyor mu?
ProGsm ProGsm - #6
hocam note 8 pro Çin modeli cihazımın imei değiştirilmişti, global rom yüklerken bilmeden bootloader kilidini kapattım ve rom yüklenmedi. Cihazın hiçbir yedeği vs yok bende. Şuan çin romu ile telefonu yeniden açtım. Bootloader kilidini açmanın veya global rom yüklemenin yolu var mı? yetkili mi hesabı ile bootloader açılabiliyor mu?
gecmıs olsun ustat ama zor nv data yedeklerınız varsa bır ıhtımal
Z zaferbas00 - #7
gecmıs olsun ustat ama zor nv data yedeklerınız varsa bır ıhtımal
yedeğim yok çünkü imei değişimini telefoncu yapmıştı, bende acemice rom atmaya çalıştım. bazıları bl kilidinin yetkili mi hesabı ile açılabileceğini söylüyor.
ProGsm ProGsm - #8
yedeğim yok çünkü imei değişimini telefoncu yapmıştı, bende acemice rom atmaya çalıştım. bazıları bl kilidinin yetkili mi hesabı ile açılabileceğini söylüyor.
bl acabılmenız ıcın o yedeklerın olması lazım cıhaz gerı kendı orjınal ımelıne gecmesı lazımkı yapılabılsın
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-8-pro-brick.10490/