Xiaomi Redmi Note 8 Pro Cihaz Unlock Olmuyor, IMEI Sonrası Unlock Yapılmıyor

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Cihaz Unlock Olmuyor, IMEI Sonrası Unlock Yapılmıyor

urnekm urnekm - #1
Arkadaşlar telefona imei atıldıktan sonra ben rom flashlarken yanlışlıkla clean and tool seçtim telefon lock oldu.Şimdi unlock yapmaya çalışıyorum
OEM kilit açma altında Mi kilit açmada hesap ve cihaz eklemede hata alıyorum (hata:10000)

Bunu düzelmenin bir yolu varmı.?

Cihaz redmi note 8 pro konuyu yanlış yere actım kusura bakmayın.
Aslankim Aslankim - #2
cihaz şu an aktifmi?
cihaz aktif ise reset atın sonradan tekrar deneyin
Aydar Aydar - #3
IMEI Repair yapıldı olmaz.
Fakat daha önce hangi mi hesap ile kırmıştınız.
Onun ile tekrar unlock yapınız çözülür.
Genelde ben öyle yapıyorum.
urnekm urnekm - #4
cihaz şu an aktifmi?
cihaz aktif ise reset atın sonradan tekrar deneyin
defalarca denedim olmadı.
urnekm urnekm - #5
IMEI Repair yapıldı olmaz.
Fakat daha önce hangi mi hesap ile kırmıştınız.
Onun ile tekrar unlock yapınız çözülür.
Genelde ben öyle yapıyorum.
Hocam onunla deniyorum olmuyor.Sim 1 görmüyor sim 1 de imei yok ya ondan olabilir mi diye düşünüyorum çıkamadım içinden .Defalarca reset attım gene olmadı.
Aslankim Aslankim - #6
Hocam onunla deniyorum olmuyor.Sim 1 görmüyor sim 1 de imei yok ya ondan olabilir mi diye düşünüyorum çıkamadım içinden .Defalarca reset attım gene olmadı.
yetkil hesap yada kredili sistem ile olur başkada olmaz imei
yoksa başkada atılmaz
urnekm urnekm - #7
yetkil hesap yada kredili sistem ile olur başkada olmaz imei
yoksa başkada atılmaz
forumda bu işi yapan var mı acaba dediğim gibi sadece sim 2 var
Aslankim Aslankim - #8
beğeniler için teşekkürler :D
Aslankim Aslankim - #9
forumda bu işi yapan var mı acaba dediğim gibi sadece sim 2 var
sim 2 çalışıyor ise
yazılım atıp işlemleri baştan yapın
urnekm urnekm - #10
sim 2 çalışıyor ise
yazılım atıp işlemleri baştan yapın
Hocam 2. sim çalısıyor ama unlock olmadığı için yazılımı nasıl atacağım bilmiyorum açıkçası bir fikir verseniz.
Aslankim Aslankim - #11
Hocam 2. sim çalısıyor ama unlock olmadığı için yazılımı nasıl atacağım bilmiyorum açıkçası bir fikir verseniz.
unlock olmadan olmaz
yazılım root yapamazsınız​
urnekm urnekm - #12
unlock olmadan olmaz
yazılım root yapamazsınız​
bu şekilde unlock olmadan yeni bir room yüklem imkanım var mı fark etmez global yada herhangi bir rom .
Aslankim Aslankim - #13
bu şekilde unlock olmadan yeni bir room yüklem imkanım var mı fark etmez global yada herhangi bir rom .
ixaomi tool var
programı indirin
sizi yonlendiriyor olmadı nasıl kullanacağınız video larda var nette bakın
urnekm urnekm - #14
ixaomi tool var
programı indirin
sizi yonlendiriyor olmadı nasıl kullanacağınız video larda var nette bakın
hocam sizin bahsettiğiniz program galiba ?
ve gerçekten çok sağ olun Ellerin dert görmesin hocam deniyorum.
Aslankim Aslankim - #15
hocam sizin bahsettiğiniz program galiba ?
ve gerçekten çok sağ olun Ellerin dert görmesin hocam deniyorum.
:rica:
bazen söylüyorun forunda yetkili kişilerden yardım alırsanız işiniz daha sağlıklı olur
bide acele etmeyin yazılanları dikkatli okuyun videoları dikkatli izleyin
H hattaboglu41 - #16
:rica:
bazen söylüyorun forunda yetkili kişilerden yardım alırsanız işiniz daha sağlıklı olur
bide acele etmeyin yazılanları dikkatli okuyun videoları dikkatli izleyin
Hocam arkadaş devemını getirmemiş konunun ama aynı sıkıntıya sahiptim ve program benim telefonu da unlock yaptı. Konunun başına ÇÖZÜLDÜ falan eklerseniz başkalarının da işine yarayabilir. Ayrıca size çok teşekkür ederim.
Aydar Aydar - #17
Hocam arkadaş devemını getirmemiş konunun ama aynı sıkıntıya sahiptim ve program benim telefonu da unlock yaptı. Konunun başına ÇÖZÜLDÜ falan eklerseniz başkalarının da işine yarayabilir. Ayrıca size çok teşekkür ederim.
:tsk:
urnekm urnekm - #18
Arkadaşlar sorun çözülmedi devam ediyor mecburen böyle kullanıyorum.
Aydar Aydar - #19
Arkadaşlar sorun çözülmedi devam ediyor mecburen böyle kullanıyorum.
Daha önce cihazınız IMEI Repair yapıldı mı?
urnekm urnekm - #20
Daha önce cihazınız IMEI Repair yapıldı mı?
Evet hocam zaten imei repairden sonra olmaz oldu. Imeı repair yaptım telefon çok güzel çalışıyor ama bana en çok lazım olan root yok telefonu satışa çıkardım talip bekliyorum bu sürede çözersem satmam yoksa mecbur satacam
S sakar0434 - #21
cihaz unlock olmadan repair yapmanın bir yolu varmı
gen_com gen_com - #22
evet yeni bir yol cihimera
Aydar Aydar - #23
cihaz unlock olmadan repair yapmanın bir yolu varmı
Var UFİ Dongle ile.
Kredili yükler.
M metehan2763 - #24
evet yeni bir yol cihimera
yöntemi anlatırmısınız size zahmet
gen_com gen_com - #25
edl modda eng fw yuklemen gerekiyor bootloader açılacak chimera dosya halabtech de mevcut
M metehan2763 - #26
edl modda eng fw yuklemen gerekiyor bootloader açılacak chimera dosya halabtech de mevcut
hocam nasıl ücretsiz alabiliriz
gen_com gen_com - #27
üyeliği olan birinden yardım alabilirsiniz
M metehan2763 - #28
üyeliği olan birinden yardım alabilirsiniz
Konu Açayımmı
gen_com gen_com - #29
bende senin gibi üyeyim bulabilirsen paylaş.
M metehan2763 - #30
bende senin gibi üyeyim bulabilirsen paylaş.
halabtechdeki dosyanın linkini atarmısın
gen_com gen_com - #31
halabtechdeki dosyanın linkini atarmısın
bende dosya mevcut upload için paylaşacaktım lakin link mevcut değil olsa zaten paylaşırdım. chimera olmadığından denemedim. eng fwnin bildiğimiz no_auth preloader dosyası var. bu dosya ekstra neyleri flaşlar config(frp) ve persist(mi acc) ve nv_data nv_ram(boş nv) yazar ayrıca boot flag ı unlock yapar tek seferde işleme hazır hale getirir.
M metehan2763 - #32
bende dosya mevcut upload için paylaşacaktım lakin link mevcut değil olsa zaten paylaşırdım. chimera olmadığından denemedim. eng fwnin bildiğimiz no_auth preloader dosyası var. bu dosya ekstra neyleri flaşlar config(frp) ve persist(mi acc) ve nv_data nv_ram(boş nv) yazar ayrıca boot flag ı unlock yapar tek seferde işleme hazır hale getirir.
dosya sizde varsa upload edermisiniz
gen_com gen_com - #33
Aydar Aydar - #34
Bu dosya Note 8 için değil mi?
M metehan2763 - #35
bu dosya note 8 prolar için fw mı
M metehan2763 - #36
hangisini indiricez
gen_com gen_com - #37
aynen dosya note 8 için başlık pro yazdığından benimde kafam karıştı pronun eng fw forumda mevcut zaten onda da eng fw perist ve frp dposyalarıyla flaşlamayı denemeniz gerekiyor.
M metehan2763 - #38
aynen dosya note 8 için başlık pro yazdığından benimde kafam karıştı pronun eng fw forumda mevcut zaten onda da eng fw perist ve frp dposyalarıyla flaşlamayı denemeniz gerekiyor.
ben bootloeaderını kırmak istiyorum cihazın halabtechde varmış ama ücretli biz bo dosyayı note 8 lere atınca bootloader kalkıyormu
Aydar Aydar - #39
ben bootloeaderını kırmak istiyorum cihazın halabtechde varmış ama ücretli biz bo dosyayı note 8 lere atınca bootloader kalkıyormu
Dosyasının linkini paylaşır mısınız?
Size yardımcı olmaya çalışalım.
M metehan2763 - #40
Dosyasının linkini paylaşır mısınız?
Size yardımcı olmaya çalışalım.
hocam burdaki linkte

Aydar Aydar - #41
hocam burdaki linkte

Bunlar eski cihazların dosyalarıdır.
Note 8 Pro içinde yok bile.
M metehan2763 - #42
Bunlar eski cihazların dosyalarıdır.
Note 8 Pro içinde yok bile.
peki note 7 ve note 7 pro lar n için varmı
Aydar Aydar - #43
peki note 7 ve note 7 pro lar n için varmı
M metehan2763 - #44
ek kurulumu yapayımmı
Aydar Aydar - #45
ek kurulumu yapayımmı
Ek kurulum derken?
M metehan2763 - #46
Ek kurulum derken?
hocam çok sağolun yedi imeili fakat biz buna yazılım atsak yada magiski silsek imeil sıfırlanırmı
Aydar Aydar - #47
hocam çok sağolun yedi imeili fakat biz buna yazılım atsak yada magiski silsek imeil sıfırlanırmı
Hayır silinmez.
M metehan2763 - #48
Hayır silinmez.
hocam elimde bir note 8 pro vardı bootloader unlock yaptım sonra mi flash prodan eng rom yüklicektim neyse flash dedim sonra clean all seçeneğini işaretlememişim hemen kabloyu çektim sonra fastboot moddan çıktım sonra cihaz bir daha fastboot moda girmedi usb takıyorum algılamıyo test point moda aldım gene algılamıyor şarza taktım 2 3 saat tekrar denedim sadece pc den ses geliyor ama görmüyor ne yapıcam acaba yardımcı olabilirmisiniz @Soulfly
Aydar Aydar - #49
hocam elimde bir note 8 pro vardı bootloader unlock yaptım sonra mi flash prodan eng rom yüklicektim neyse flash dedim sonra clean all seçeneğini işaretlememişim hemen kabloyu çektim sonra fastboot moddan çıktım sonra cihaz bir daha fastboot moda girmedi usb takıyorum algılamıyo test point moda aldım gene algılamıyor şarza taktım 2 3 saat tekrar denedim sadece pc den ses geliyor ama görmüyor ne yapıcam acaba yardımcı olabilirmisiniz @Soulfly
Keşke hiç çıkmasaydın, fastboot modunda.
UFİ Dongle tekrar yazılım yüklenir sorununuz çözülür.
mhmtkfdr mhmtkfdr - #50
Rica etsem halabtech üyeliği olan bir arkadaş redmi note 8 pro'nunkini de uploadlayabilir mi?
fdman fdman - #51
Merhabalar,yaklaşık 1 ay önce imei atılmış bir redmi note 8 pro aldım.MiFlash ile clean and lock seçeneğini seçili unutarak rom atmaya çalıştım fakat hard brick durumda açıldı.Aldığım yere verdim.Önce eu rom sonra china rom atıldı.Şu an telefon Çin romunda ve ben eski haline,Global roma dönmek istiyorum.Bu mümkün mü?Benim için çok önemli çünkü telefonda google bile yok şu anda.Yardım edebilirseniz çok sevinirim..
D dojo34 - #52
cihaz mtk edl mode yok diye biliyorum note8 proda
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-8-pro-cihaz-unlock-olmuyor-imei-sonrasi-unlock-yapilmiyor.9690/