Xiaomi Redmi Note 8 Pro Hard Brick

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Hard Brick

ahmetuluoz ahmetuluoz - #1
Merhaba arkadaşlar cihazım iki defa bu duruma düştü birincisinde sadece ışık yanıyordu şarjının bitemesini bekledim bir şekilde fastboota girdim ikincisi yine bootloopa girdi ama bu sefer logo gelip kapanıyor şarj bitmesini bekledim yinede fastboota giremedim hangi tuş konbinasyonunu denediysem olmadı yetkili hesap şart oda bende yok teknik servis 150tl falan istiyor öğrenci olduğum için veremiyorum araştırma yaparken bu siteyi buldum halabtech bu sitede bu dosyayı indirmek isteyince ücretli bir site olduğu için indirme yapamıyorum şimdi sizden isteğim bu sitede üyeliği olan indirip bana başka siteye upload edip atabilirmi bu dosya yetkili hesap olmadan cihazı açıyor yardımcı olursanız sevinirim
Aslankim Aslankim - #2
bu dosya cihazı açtığından eminmisiniz ??
ahmetuluoz ahmetuluoz - #3
Hocam bilmiyorum ama site güvenilir sitelerden biri başlığa bakınca işe yarıyor bence ölü bot repair diyiyor başka kaynaklarda buldum
Aslankim Aslankim - #4
soulfly ustamdan rica ettim indirsin diye bakalım ne cevap verecek
ahmetuluoz ahmetuluoz - #5
soulfly ustamdan rica ettim indirsin diye bakalım ne cevap verecek
Teşekürler hocam indirdiğin zaman dosyayı yollarsan deniyip bilgi veririm beklemedeyim hocam
Aydar Aydar - #6
, Videolu anlatım.
ahmetuluoz ahmetuluoz - #7
, Videolu anlatım.
Hocam teşekürlerde cihaz fastbota girmiyor sorun o pcde 10 snaiye okuyo sonra gidiyo sp flash ile yazılım atmayı deniyom ma yetkili hesap istiyor
Aslankim Aslankim - #8
Hocam teşekürlerde cihaz fastbota girmiyor sorun o pcde 10 snaiye okuyo sonra gidiyo sp flash ile yazılım atmayı deniyom ma yetkili hesap istiyor
cihaz hangi moda giriyor
Aslankim Aslankim - #9
, Videolu anlatım.
ustam bu yazılım linkini ve videoyu bi başlık altında forumda yayınlarmısınız
çünkü çok önemli bi konu mi not8 pro unbrick bende 2cihaz vardı yaptırdım yoksa denerdim
Aslankim Aslankim - #10
, Videolu anlatım.
ayrıca beni kırmadığınız ve yazılımı indirdiğiniz için çok teşekkür ederim ustam
M mehmet6845 - #11
ayrıca beni kırmadığınız ve yazılımı indirdiğiniz için çok teşekkür ederim ustam
Hocam yemiyor bootloader hatası veriyor unlock olması lazım
Aslankim Aslankim - #12
Hocam yemiyor bootloader hatası veriyor unlock olması lazım
(miui türkiye) arama butonuna mi9t pro çöktü yaz orda bi yöntem var orada (baturg)denen kişi paylaşmış oda olmazsa
bizim sitede bi arkadaş var uzaktan bağlanarak yapabilir ücretli senin ile onun arasında
Aslankim Aslankim - #13
google ye
yaz görürsün inşaallah
Aslankim Aslankim - #14
(miui türkiye) arama butonuna mi9t pro çöktü yaz orda bi yöntem var orada (baturg)denen kişi paylaşmış oda olmazsa
bizim sitede bi arkadaş var uzaktan bağlanarak yapabilir ücretli senin ile onun arasında
sonuç bildir daha ne yapalım :D
M mehmet6845 - #15
google ye
yaz görürsün inşaallah
Bunu denedim ya olmadı
Aslankim Aslankim - #16
Bunu denedim ya olmadı
video yu denedinmi aynısını
M mehmet6845 - #17
video yu denedinmi aynısını
yaptım hocam yazılımı yükledi yorumlarda belirtmişti zatende bl lock için olmadığını yine de denedim ama maalesef
M mehmet6845 - #18
, Videolu anlatım.

Hocam Telefona miflashprodan yazılım atarken, yanlışıkla clean all and lock seçeneğini seçtim.. bi çözümü yok mudur?
Aydar Aydar - #19
ustam bu yazılım linkini ve videoyu bi başlık altında forumda yayınlarmısınız
çünkü çok önemli bi konu mi not8 pro unbrick bende 2cihaz vardı yaptırdım yoksa denerdim
Sizlerde paylaşım yapabilirsiniz.
Aydar Aydar - #20
Hocam Telefona miflashprodan yazılım atarken, yanlışıkla clean all and lock seçeneğini seçtim.. bi çözümü yok mudur?
Cihaz şu an ne durumda.
M mehmet6845 - #21
Cihaz şu an ne durumda.
Abi Fastboot moduna giriyor, bir şekil cmd ile .zip romda yükledim mi asisstan modında nafile açılmıyor recovery moddan bir türlü çıkmıyor açılıp kapanıp recoverye giriyor
Aydar Aydar - #22
Abi Fastboot moduna giriyor, bir şekil cmd ile .zip romda yükledim mi asisstan modında nafile açılmıyor recovery moddan bir türlü çıkmıyor açılıp kapanıp recoverye giriyor
Tek çare yetkili hesap veya UFİ İle ENG Firmware yüklenmesi lazım.
M mehmet6845 - #23
Nasıl halledebiliriz peki hocam ikiside yok
Aydar Aydar - #24
Nasıl halledebiliriz peki hocam ikiside yok
Yetkili hesap ile olur uzaktan işlem yapılıyor, 200-250₺ ücret gider.
M mehmet6845 - #25
Peki abi ben sana yarın haber veririm
Aslankim Aslankim - #26
ustam siz bağlanarak uzaktan işlem yapabiliyormusunuz yetkili hesap ile
Aydar Aydar - #27
ustam siz bağlanarak uzaktan işlem yapabiliyormusunuz yetkili hesap ile
Biz her şey hazılıyoruz sonra ID Ve şifre Çin'e gönderiyoruz onlar orda bağlantı kuruluyor.
Aslankim Aslankim - #28
Biz her şey hazılıyoruz sonra ID Ve şifre Çin'e gönderiyoruz onlar orda bağlantı kuruluyor.
yetkili hesap dedikleri bumu yani?? :unsure:
ilyasilyas ilyasilyas - #29
arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.
Aslankim Aslankim - #30
arkadaşlar redmi note 8 pro cihazınız brick oldu ise hiç görüntü yok (fastboot ve recoverye girmiyor) sadece titreme hissi oluyor ve şarj ışığı yanıyor ise size yardımcı olabilirim tamamen kendim deneyerek yaptığım ve sıfırdan yazılımı kurarak kendi cihazımı kurtardım dışarıda bu işlem için 200 ile 300 arasında fiyat çekiyorlar bilginize isteyene yardımcı olurum cihazı böyle olanlara saygılar.
ustam yazılımı kendim yaptım diyorsunuz bu yazılımı bizede verebilirmisiniz
bide baştan sona nasıl hangi programlar ile yaptığınızı anlatırsanız seviniriz
M mehmet6845 - #31
Bugün böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldım hallettim, factory eng rom dosyasını mi flash pro ile sp flash tool kısmından yükleyerek sorunu çözdüm factory eng modem dosyası da forumda var redmi note 8 pro imei repair kısmında. (telefonum uncloktu)
Aslankim Aslankim - #32
spflash tool her cihaza işlem yapmıyor hata veriyor
cihazların sorunları farklı olduğu için bazen oluyor bazen olmuyor
soulfly ustamda denemişti olmamıştı ben de denedim olmamıştı
ama biz yinede nasıl yapıldı diye taktik alıyoruz ki aynı sorunu yaşayan arkadaşlar mağdur olmasın
O ozcannyasin - #33
cihaz birick oldu görüntü yok kablo takınca sarj ısıgı yanıyor çözümü nedir acil
Aslankim Aslankim - #34
Xiaomi Redmi Note 8 Pro unbrick

Xiaomi Redmi Note 8 Pro çöktu bölümlerine bakabilirsiniz

2 tane yapılış şekli var videoyu izleyin anlatıma bakın sizin
cihazınızın sıkıntısı hangisine yakınsa ona göre yapın
Aydar Aydar - #35
yetkili hesap dedikleri bumu yani?? :unsure:
Evet.
crazyboy87 crazyboy87 - #36
Bugün böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldım hallettim, factory eng rom dosyasını mi flash pro ile sp flash tool kısmından yükleyerek sorunu çözdüm factory eng modem dosyası da forumda var redmi note 8 pro imei repair kısmında. (telefonum uncloktu)
yetkili hesap olmadan sptool ile nasil yukleme yapabildiniz?
M mehmet6845 - #38
yetkili hesap olmadan sptool ile nasil yukleme yapabildiniz?
Hesabı Siz açmışsanız yetkili hesabına gerek yok
Aslankim Aslankim - #39
Hesabı Siz açmışsanız yetkili hesabına gerek yok
yetkili hesap sadece xiaomi de çalışanlara verilen hesap
bununla çökmüş ve box olmadan yapılamayan cihazlar içindir
sizin anladığınız hesap gibi değil
bunuda el altından kiraya veriyorlar 5000 6000 tl
Aslankim Aslankim - #40
sizin sorununuz box olmadan olmaz ufi box kredili
sistem ile olur kendinizi boşa yormayın

aefyzyilmaz80 aefyzyilmaz80 - #41
indirmismi ustam
aefyzyilmaz80 aefyzyilmaz80 - #42
sa arkadasım bana yardımcı olurmusun
asi10 asi10 - #43

peki bunu resmi servisegötürelim mi yoksa dişarda bazıları aşırı ucuyor veya yardımcı olacak birini biliyomusunuz
Aslankim Aslankim - #44
peki bunu resmi servisegötürelim mi yoksa dişarda bazıları aşırı ucuyor veya yardımcı olacak birini biliyomusunuz
garantili cihaz ise garantiye gönder
spot yani yurt dışı ise
sorup işten anlayan ufi & umt olan ustalar anca yapar
başkada olmaz nerde oturuyorsunuz
asi10 asi10 - #45
garantili cihaz ise garantiye gönder
spot yani yurt dışı ise
sorup işten anlayan ufi & umt olan ustalar anca yapar
başkada olmaz nerde oturuyorsunuz
balıkesir
Aslankim Aslankim - #46
sorman lazım oralara
istanbul olsaydı yardımcı olurduk
götürdüğün yere sor çünkü anlayan anlamayan herkes cihazı açıp kurcalıyor
ufi & umt varsa zaten işten anlıyordur
aefyzyilmaz80 aefyzyilmaz80 - #47
arkadasım yardımcı olurmusun allah razı olsun
D detay67 - #48

Ufi ile nasıl yapacaz bendeki kredileri yedi hiçbir işe yaramadı.yapilisini anlatırsanız sevinirim
Aslankim Aslankim - #49
Ufi ile nasıl yapacaz bendeki kredileri yedi hiçbir işe yaramadı.yapilisini anlatırsanız sevinirim
Özelden yazıyorum​
C ckara1989 - #50
Hocam bende de aynı sorun var. 200 e razıyım çözen arkadaşa nasıl ulaşırız.
Aydar Aydar - #51
Hocam bende de aynı sorun var. 200 e razıyım çözen arkadaşa nasıl ulaşırız.
Server kapalı şuan.
C ckara1989 - #52
Server kapalı şuan.
Başka çözümü yokmudur?
Aydar Aydar - #53
Başka çözümü yokmudur?
Bootloader kilidi açık mı?
C ckara1989 - #54
Bootloader kilidi açık mı?
Cihaz unlocked.
Aydar Aydar - #55
Flash Tool ile denemediniz mi?
C ckara1989 - #56
Flash Tool ile denemediniz mi?
Denedim ama auth uyarısı ve bros uyarısı veriyor
Aydar Aydar - #57
Denedim ama auth uyarısı ve bros uyarısı veriyor
Buradaki konuya baktınız mı?
C ckara1989 - #58
Buradaki konuya baktınız mı?
Baktım denedim hocam mesela sp flash toolda chip info yazan yer varya o bende çıkmıyor mesela ve download diyince hiçbir işlem yapmıyor.
Aydar Aydar - #59
Baktım denedim hocam mesela sp flash toolda chip info yazan yer varya o bende çıkmıyor mesela ve download diyince hiçbir işlem yapmıyor.
Flash Tool'u deneyiniz.
C ckara1989 - #60
Flash Tool'u deneyiniz.
Bu flash toolda scatter dosyasını kabul etmiyor hocam
Aydar Aydar - #61
Bu flash toolda scatter dosyasını kabul etmiyor hocam
TeamViewer paylaşır mısınız?
C ckara1989 - #62
TeamViewer paylaşır mısınız?
ID:1 830 069 060
Şifre: xxxxx
C ckara1989 - #63
Başka bir yolu yokmudur malesef yetkili hesap istiyor bulamazmıyız?
Aslankim Aslankim - #64
Başka bir yolu yokmudur malesef yetkili hesap istiyor bulamazmıyız?
özelden yazıyorum
M murat_data - #65
özelden yazıyorum
Üstad banada özelden yaz benimde note 8 pro hard birck.
C ckara1989 - #66
Telefonu kargoyla ulaştırman lazım öyle çözülüyormuş.
U ulvi8522 - #67
Bendede boyle oldu. video yokmu onarim videosu?
U ulvi8522 - #68
Hocam tum onerileri yaptim ama bilgisayar telefonu gormuyor. yalniz ses alma ve yukseltme tusu ile birlikde kapatma tusuna basdikda, 5 saniyelik goruyor... trabzonlu her kesi batirdi. coronadan olsunnnnn
Aslankim Aslankim - #69
Hocam tum onerileri yaptim ama bilgisayar telefonu gormuyor. yalniz ses alma ve yukseltme tusu ile birlikde kapatma tusuna basdikda, 5 saniyelik goruyor... trabzonlu her kesi batirdi. coronadan olsunnnnn
cihazınız çökmüş yanlız ufi ile olur
isterseniz yardımcı oluruz
Aslankim Aslankim - #70
bilgisayarıma format attım ondan dolayı 2 .3 gündür foruma giremiyorum kusura bakmayın
özelden yazdım
ilyasilyas ilyasilyas - #71
Bendede boyle oldu. video yokmu onarim videosu?

aklımda kalanları yazıyorum site izin verseydi uzaktan bağlantı ile her kese yardımcı olamak isterdim. ilk olarak bütün driverlar kurulu olacak sorunsuz iki miflashpro programı üç begonya rom dosyası olacak ve usb kesinlikle usb 3 portuna takılmayacak cihazda hiç görüntü yolmayacak fastboot recovery vs pil işareti dahi sadece pc ye takınca ışık yanıyor olacak mi flashpro cihazı gördüğünde bazı seçenekler verecektir ben de defalarca denemeden sonra verdi bu seçenekleri oradan rom dosyasını yükleme kısmını seçiyoruz ( adı şu an aklımda yok zaten bu işlemde kafam şişmişti üzgünüm) ve cihaz yüklemeyi yapıyor ben bu şekilde kurtardım cihazımı aynısından tekrar olur ise kesinlikle videosunu çekeceğim saygılar. yazdıklarımın dışında hiç bir şeye ihtiyacınız yoktur
Aslankim Aslankim - #72
aklımda kalanları yazıyorum site izin verseydi uzaktan bağlantı ile her kese yardımcı olamak isterdim. ilk olarak bütün driverlar kurulu olacak sorunsuz iki miflashpro programı üç begonya rom dosyası olacak ve usb kesinlikle usb 3 portuna takılmayacak cihazda hiç görüntü yolmayacak fastboot recovery vs pil işareti dahi sadece pc ye takınca ışık yanıyor olacak mi flashpro cihazı gördüğünde bazı seçenekler verecektir ben de defalarca denemeden sonra verdi bu seçenekleri oradan rom dosyasını yükleme kısmını seçiyoruz ( adı şu an aklımda yok zaten bu işlemde kafam şişmişti üzgünüm) ve cihaz yüklemeyi yapıyor ben bu şekilde kurtardım cihazımı aynısından tekrar olur ise kesinlikle videosunu çekeceğim saygılar. yazdıklarımın dışında hiç bir şeye ihtiyacınız yoktur
hercihaz sizinkisi gibi olmuyor çoğu bootlop yani ekranda yazı gelip gidiyor
bide tam olarak nasıl yaptığınızı hatırlasaydınız çok iyi olurdu
U ulvi8522 - #73
cihazınız çökmüş yanlız ufi ile olur
isterseniz yardımcı oluruz
nasilyardimci ola bilirsiniz hocam
ilyasilyas ilyasilyas - #74
hercihaz sizinkisi gibi olmuyor çoğu bootlop yani ekranda yazı gelip gidiyor
bide tam olarak nasıl yaptığınızı hatırlasaydınız çok iyi olurdu
Benim cihazın durumunu yazdım sıfır tepki sadece şarj ışığı yanıyor du ve defalarca denedim artık kafayı yakacaktım ondan dolayı fazla bir şey kalmadı çünkü çok şey denedim .
Aslankim Aslankim - #75
bu tür cihazlarda ufi box ile yardımcı oluruz
C ckara1989 - #76
Server kapalı diyorlar ona nereden bakıyorsunuz?
Aydar Aydar - #77
Server kapalı diyorlar ona nereden bakıyorsunuz?
Şuan server açık.
C ckara1989 - #78
Nereden bakılıyor hocam
Aydar Aydar - #79
Nereden bakılıyor hocam
Ekip arkadaşlarımız var bizlere bilgi veriliyor. Çin'den.
C ckara1989 - #80
Şuan açıkmı peki?
Aydar Aydar - #81
Şuan açıkmı peki?
Evet.
C ckara1989 - #82
Bu durumda uzaktan bağlantı ile çözülebilir mi hard brick?
Aydar Aydar - #83
Bu durumda uzaktan bağlantı ile çözülebilir mi hard brick?
Maalesef, cihazı bize gönderiyorsunuz.
3FT 3FT - #84
If the servers have been re-enabled, please let us know in this thread. I also learned that the support of Xiaomi India has been shut down since the Corona virus started.
Aydar Aydar - #85
If the servers have been re-enabled, please let us know in this thread. I also learned that the support of Xiaomi India has been shut down since the Corona virus started.
C ckara1989 - #86
Dahada xiaomi almam ya arkadaş ne servermış açılmadı gitti
Aydar Aydar - #87
Dahada xiaomi almam ya arkadaş ne servermış açılmadı gitti
Server açık.
Buyrunuz.
C ckara1989 - #88
Uzaktan işlem yapabiliyor musunuz?
Aydar Aydar - #89
Uzaktan işlem yapabiliyor musunuz?
Evet.
C ckara1989 - #90
Hemen olur yani değil mi ? Ücreti nedir?
C ckara1989 - #91
Hocam cevap vermediniz
Aydar Aydar - #92
Hemen olur yani değil mi ? Ücreti nedir?
Özel mesaj ile fiyat bilgisi iletildi.
DoctorWh0 DoctorWh0 - #93
Hocam özel mesaj atabilirmisiniz? Note 8 pro hard brick. Sadece şarj ışığı yanıyor Mtk sürücüsü görünüp kayboluyor, cihaz fastboot ve recovery moda girmiyor, ekran açılmıyor.
Aydar Aydar - #94
Hocam özel mesaj atabilirmisiniz? Note 8 pro hard brick. Sadece şarj ışığı yanıyor Mtk sürücüsü görünüp kayboluyor, cihaz fastboot ve recovery moda girmiyor, ekran açılmıyor.
Cihazınız 128 GB mi 64 GB mi?
DoctorWh0 DoctorWh0 - #95
128 GB , unlocked
Aydar Aydar - #96
128 GB , unlocked
Uzaktan yapılır, 150₺ bir ücretiniz olacaktır.
DoctorWh0 DoctorWh0 - #97

Nasıl iletişime geçebiliriz?
Aydar Aydar - #98
Nasıl iletişime geçebiliriz?
Özel mesaj gönderildi.
trk34 trk34 - #99
benimde uzaktan yaptırmam gerekiyor hocam 128 gb unlocked telefonun sadece şarj ışığı yanıyor pc ye bağlanınca 2 3 saniyeliğine görüp gidiyor sanırım hardbrick olmuş cihazım
L leoridas - #100
Özel mesaj gönderildi.

bi özel mesajda bana göndersen nolur hocam :) iletişim kurmam gerekiyor sizinle
Aydar Aydar - #101
benimde uzaktan yaptırmam gerekiyor hocam 128 gb unlocked telefonun sadece şarj ışığı yanıyor pc ye bağlanınca 2 3 saniyeliğine görüp gidiyor sanırım hardbrick olmuş cihazım
Yaparız.
Aydar Aydar - #102
bi özel mesajda bana göndersen nolur hocam :) iletişim kurmam gerekiyor sizinle
Özel mesaj gönderildi.
S sehmus - #103
merhaba usta benim cihazda aynı sorunu var
Aydar Aydar - #104
Cihazınız GB nedir?
Nasıl bu hale geldi cihazınız.
S sehmus - #105
Cihazınız GB nedir?
Nasıl bu hale geldi cihazınız.
128 gb
Aydar Aydar - #106
UFİ ile kredili yazılım yüklenir sorununuz çözülür.
S sehmus - #107
tamam usta nasıl olacak fiyat ve cihazı göndermek gerekiyormu
Aydar Aydar - #108
tamam usta nasıl olacak fiyat ve cihazı göndermek gerekiyormu
Cihaz göndermenize gerek yok.
UFİ ile uzaktan olur 150₺
S sehmus - #109
Cihaz göndermenize gerek yok.
UFİ ile uzaktan olur 150₺
Cıhazın bootloderi kilitli olurmu yine
Aydar Aydar - #110
Cıhazın bootloderi kilitli olurmu yine
Olur.
S sehmus - #111
Yarın sabah yapalım usta
Aydar Aydar - #112
Yarın sabah yapalım usta
Gündüz içi olmaz.
Server saat 19:00 dan sonra kapanış, 02:00
S sehmus - #113
Cihaz yanımda değil şuan yarın yaparız usta
S sehmus - #114
Gündüz içi olmaz.
Server saat 19:00 dan sonra kapanış, 02:00
Şimdi yapabilirmisin usta cihazı getireyim
Aydar Aydar - #115
Şimdi yapabilirmisin usta cihazı getireyim
Farketmez yarında olur şimdide olur.
Bilgisayar olsun yeterli.
S sehmus - #116
Farketmez yarında olur şimdide olur.
Bilgisayar olsun yeterli.
Tamam usta telefonu alip bilgisayarın yanına geçiyorum
Aydar Aydar - #117
Tamam usta telefonu alip bilgisayarın yanına geçiyorum
Özel mesaj gönderiyorum.
ilyasilyas ilyasilyas - #118
merhaba cihazda tepki durumu nedir ve tam olarak ne oldu.
Kaosum Kaosum - #119

Bence o trabzonlu bilerek böyle birşey yaptı yani telefonları bozup profesyonellik tasliyor millete herkes onun reklamını yapıyor miui forumunda ha ne diyosunuz sizce öyle mi dolandırıcımı??
Paradox Paradox - #120
Bence o trabzonlu bilerek böyle birşey yaptı yani telefonları bozuk profesyonellik tasliyo millete herkes onun reklamını yapıyor miui forumunda ha ne diyosunuz sizce öyle mi dolandırıcımı??

Kendisi hakkında bir bilgiye sahip değiliz.
Kaosum Kaosum - #121
Bootlaoder kilitli miydi hocam bide usb taktığında bağlantısı kesiliyormuydu son denemeden önce
ilyasilyas ilyasilyas - #122
Bootlaoder kilitli miydi hocam bide usb taktığında bağlantısı kesiliyormuydu son denemeden önce
kilit açıktı ama tepki sıfır pc ye bağlayınca ses kısma ve power tuşlara basılı tak port görecektir
Kaosum Kaosum - #123
kilit açıktı ama tepki sıfır pc ye bağlayınca ses kısma ve power tuşlara basılı tak port görecektir
Benimki kilitli galiba yoksa olurdu ne yaptıysam olmadı herşeyi denedim tek çare yetkili hesap bende @Soulfly, hocamı bekliyorum özel mesaj atamıyorum ki
Aydar Aydar - #124
Benimki kilitli galiba yoksa olurdu ne yaptıysam olmadı herşeyi denedim tek çare yetkili hesap bende @Soulfly, hocamı bekliyorum özel mesaj atamıyorum ki
UFİ Dongle Note 8 Pro için şu an server kapalı.
Çalışma devam ediyor.
Kaosum Kaosum - #125
UFİ Dongle Note 8 Pro için şu an server kapalı.
Çalışma devam ediyor.
@Soulfly, tamam hocam bu arada iki konuya da mesaj yazıyorm karışık oluyo özelden yazamiyorum siz yazabiliyorsanız yazın ki iletişimde kalalım bide cihaz 128gb
Aydar Aydar - #126
@Soulfly, tamam hocam bu arada iki konuya da mesaj yazıyorm karışık oluyo özelden yazamiyorum siz yazabiliyorsanız yazın ki iletişimde kalalım bide cihaz 128gb
Cevabınız diğer konuya yazılmıştır.
feat55 feat55 - #127
Soulfly ustam benim de bir not 8 pro var mi account açılacak bootloader kapalı fiyat ne olur yarın yapabilirmiyiz
hysyn hysyn - #128
merhaba arkadaşlar elimde bir not 8 pro cihazım var bootloader kilidi açık hard brick olmuş durumda şuan bu cihazı istanbul içi açabilecek ve imei atabilecek bir arkadaş varsa yardıcı olabilirmi bana
ProGsm ProGsm - #129
merhaba arkadaşlar elimde bir not 8 pro cihazım var bootloader kilidi açık hard brick olmuş durumda şuan bu cihazı istanbul içi açabilecek ve imei atabilecek bir arkadaş varsa yardıcı olabilirmi bana
cıhazın bl acıkmı kardesım
hysyn hysyn - #130
cıhazın bl acıkmı kardesım
evet açık
ProGsm ProGsm - #131
any desk ndırıp baglantı verırmısın bana uzaktan bakayım cıhazına ayaga kaldırayım
hysyn hysyn - #132
tabi hemen
any desk ndırıp baglantı verırmısın bana uzaktan bakayım cıhazına ayaga kaldırayım
hysyn hysyn - #133
855095182
ilyasilyas ilyasilyas - #134
bootloader açık tuş kombinasyonu ile bağlantı kuruluyordu ama görüntü sıfır.
ProGsm ProGsm - #135
bootloader açık tuş kombinasyonu ile bağlantı kuruluyordu ama görüntü sıfır.
cozebıldınızmı ustacım halen aynımı cıhaz
legaltrk legaltrk - #136
merhabalar arkadaşımın telefona twrp yüklerken anlamadığım bir sebepten hardbrick oldu. Çözebilirmiyiz acaba? Telefon ekran gelmiyor. ses açma tuşuna basınca 2 saniyeliğine aygıt yöneticisinde gözüküyor. mi flash tool ile denemedim yetkili hesap istedi. nasıl çözeriz acaba?
ProGsm ProGsm - #137
merhabalar arkadaşımın telefona twrp yüklerken anlamadığım bir sebepten hardbrick oldu. Çözebilirmiyiz acaba? Telefon ekran gelmiyor. ses açma tuşuna basınca 2 saniyeliğine aygıt yöneticisinde gözüküyor. mi flash tool ile denemedim yetkili hesap istedi. nasıl çözeriz acaba?
cıhazın bl acıkmı oncelıkle
legaltrk legaltrk - #138
Evet hocam açık
R ruderoff - #139
mi flash pro ile sp flash tooldan eng yazılımı yüklemeyi dene bootloader açık ise
ProGsm ProGsm - #140
Evet hocam açık
team varsa alabılırmıyım
legaltrk legaltrk - #141
Hocam akşam vakti müsait oluyorum anca çalıştığım için akşam müsait olur musun acaba
legaltrk legaltrk - #142
mi flash pro ile sp flash tooldan eng yazılımı yüklemeyi dene bootloader açık ise

Global stabil fastboot rom ile denedim hocam direk yönetici hesabı istiyor

Üst mesajlarda muiu forum dan trabzonlu arkadaşa sitem edilmiş bende onun yaptığı otomatik root paylaşımı ile yaptığımda hardbric oldu bilginiz olsun. Dikkat edin arkadaşlar
ProGsm ProGsm - #143
Hocam akşam vakti müsait oluyorum anca çalıştığım için akşam müsait olur musun acaba
oluruz ustam
legaltrk legaltrk - #144

hocam merhaba tekrar. Pc başına geçtim
TW ID: 177 854 002
Şifre: k167fk
ProGsm ProGsm - #145
hocam merhaba tekrar. Pc başına geçtim
TW ID: 177 854 002
Şifre: k167fk
kardesım gelıyom 10 dakıkaya dısardayım
legaltrk legaltrk - #146
kardesım gelıyom 10 dakıkaya dısardayım

tamam hocam sorun değil sen kusura bakma işinden alıkoyduysam
ProGsm ProGsm - #147
tamam hocam sorun değil sen kusura bakma işinden alıkoyduysam
kardesım geldım acıkmı team
legaltrk legaltrk - #148
açık hocam bağlanabilirsin seni bekliyorum dört gözle :)
ProGsm ProGsm - #149
açık hocam bağlanabilirsin seni bekliyorum dört gözle :)
teamwiwerı guncellermısın
legaltrk legaltrk - #150
teamwiwerı guncellermısın

ID: 177 854 002
Şifre: n42yh7
ProGsm ProGsm - #151
ID: 177 854 002
Şifre: n42yh7
kardesım aklıma geldı ıslşemı yaparken usb portu kacdaydı
legaltrk legaltrk - #152
kardesım aklıma geldı ıslşemı yaparken usb portu kacdaydı
port 3 abi ama ben hepsini tek tek denedim
ProGsm ProGsm - #153
port 3 abi ama ben hepsini tek tek denedim
okey kardesım bana bı any desk versene bırseye bakıcam
legaltrk legaltrk - #154
okey kardesım bana bı any desk versene bırseye bakıcam

abi çok geç gördüm kusura bakma müsait misin
legaltrk legaltrk - #155
705053665
K Kuonss - #156
Cihazda sadece ışık mi yaniyordu
K Kuonss - #157
Hocam benim cihaz bu durumda yardımcı olabilir misiniz

Alıntı Cevapla Etiketle
R ruderoff - #158
@Kuonss, kardeşim cihazın bootloader açık ise xiaomi tool pro ile sp flash tool seçip note 8 pro nun eng romunu yüklüyorsun sp flash tooldan sonra repair yapılıcaksa yapıp geri orjinal yazılımı atıyorsun fastboot modda
K Kuonss - #159
@Kuonss, kardeşim cihazın bootloader açık ise xiaomi tool pro ile sp flash tool seçip note 8 pro nun eng romunu yüklüyorsun sp flash tooldan sonra repair yapılıcaksa yapıp geri orjinal yazılımı atıyorsun fastboot modda
Hocam dediğim gibi sadece beyaz ışık yanıyor pc ye bağlayınca... sp tool dan dowloand diyorsum cihazı kapalı şekilde ki zaten kapalı ses kısma tuşuna basıp bağlıyorum ama tepki yok görmüyor pc ve yükleme başlamıyor.. Yoksa arka kapağımı açmam gerek. tam olarak nasıl yükleniyor. Bu arada bootloader açık mı bilmiyorum kapalıysa hiç görmez mi pc yoksa farklı hata mı verir yüklerken.
ProGsm ProGsm - #160
Hocam dediğim gibi sadece beyaz ışık yanıyor pc ye bağlayınca... sp tool dan dowloand diyorsum cihazı kapalı şekilde ki zaten kapalı ses kısma tuşuna basıp bağlıyorum ama tepki yok görmüyor pc ve yükleme başlamıyor.. Yoksa arka kapağımı açmam gerek. tam olarak nasıl yükleniyor. Bu arada bootloader açık mı bilmiyorum kapalıysa hiç görmez mi pc yoksa farklı hata mı verir yüklerken.
ufi ile yenıden yuklenmesi lazım daha once imei repair ıslemı yapıldımı
K Kuonss - #161
ufi ile yenıden yuklenmesi lazım daha once imei repair ıslemı yapıldımı
Onu da bilimyiorum inanın aldım rom yükleyeyim derken böyle oldu şimdi baktım cihaz sadece ses yükseltme ve powera basınca pcde görüyor ünlemli şekilde o da sanırım driverden sonrageri gidiyorç Siz halledebilirmisiniz .Ücretli falan yüksek değilse.
ProGsm ProGsm - #162
Onu da bilimyiorum inanın aldım rom yükleyeyim derken böyle oldu şimdi baktım cihaz sadece ses yükseltme ve powera basınca pcde görüyor ünlemli şekilde o da sanırım driverden sonrageri gidiyorç Siz halledebilirmisiniz .Ücretli falan yüksek değilse.
nv ram nv data dosyaları varmı elınde?
K Kuonss - #163
nv ram nv data dosyaları varmı elınde?
Yok hocam şuansadece eng rom var. Şu an driverları kurdum com3 olarak gördü fakat yüklemeye geçmedi. ses açma tuşu ile ERROR STATUS SEC AUTH FİLE NEED diye hata verdi 30012
ProGsm ProGsm - #164
Yok hocam şuansadece eng rom var. Şu an driverları kurdum com3 olarak gördü fakat yüklemeye geçmedi. ses açma tuşu ile ERROR STATUS SEC AUTH FİLE NEED diye hata verdi 30012
team verırmısın
K Kuonss - #165
team verırmısın

604 072 073
R ruderoff - #166
cihazın arka kapağını sök bataryayı çıkar geri tak sonra ses kısmaya basılı tutarak pc ye bağla eğer com port görmez ise jtag ile yapılması gerekir
cybersabotageteam cybersabotageteam - #167
Aynı sorun bende de var hocam iletişime geçebilir misiniz
ProGsm ProGsm - #168
Aynı sorun bende de var hocam iletişime geçebilir misiniz
ustacım sorununuz nedır
cybersabotageteam cybersabotageteam - #169
Bootloop ekranında kaldı sadece beyaz ışık yanıyor unlock yapmıştım twrp yüklerken böyle kaldı fastboot gelmiyor logo yok
ProGsm ProGsm - #170
Bootloop ekranında kaldı sadece beyaz ışık yanıyor unlock yapmıştım twrp yüklerken böyle kaldı fastboot gelmiyor logo yok
Yardımcı olayım kardeşim azsonra
cybersabotageteam cybersabotageteam - #171
Yardımcı olayım kardeşim azsonra
Tamamdır bekliyorum
ProGsm ProGsm - #172
Tamamdır bekliyorum
team ındır ustam
cybersabotageteam cybersabotageteam - #173
team ındır ustam
630684933
B bbc42 - #174
@ProGsm, slm hocam tel hard brick oldu sp flash rom yukluyorum status bdrom cmd hatası veriyor bilgisayar cihazı portta 5 sn gryr giditor yardımcı olurmusunuz
B bbc42 - #175
Şu an driverları kurdum com3 olarak gördü fakat yüklemeye geçmedi. cihazın batarya söktüm çıkardım pimini yine olmadı bu konuda yardıcı olursanız sevinirim
ProGsm ProGsm - #176
Şu an driverları kurdum com3 olarak gördü fakat yüklemeye geçmedi. cihazın batarya söktüm çıkardım pimini yine olmadı bu konuda yardıcı olursanız sevinirim
sorununuz ne tam cıhaz nasıl o hale geldı ustam
ProGsm ProGsm - #177
cıhazınız brıck anladıgım kadarı ıle twrpmı yukledınız nasıl oldu anlatabılırmısınız yada bana bı team verırmısınız
B bbc42 - #178
cıhazınız brıck anladıgım kadarı ıle twrpmı yukledınız nasıl oldu anlatabılırmısınız yada bana bı team verırmısınız
hocam tele otomatik güncelleme geldi v12.0.4.0 baktım beğenmedim. TWRP kurdum keske kurmaz olsaydım TWRP den v.10.04. recovery yaptım and 10 dan 9 dusuruyim dedim brick oldu
ProGsm ProGsm - #179
hocam tele otomatik güncelleme geldi v12.0.4.0 baktım beğenmedim. TWRP kurdum keske kurmaz olsaydım TWRP den v.10.04. recovery yaptım and 10 dan 9 dusuruyim dedim brick oldu
team alayım ustacım beraber bı bakalım
B bbc42 - #180
170 814 811 wb51m1
B bbc42 - #181
170 814 811

170 814 811 wb51m1
evet hocam cihaz sadece 5 sn com port görüyor daha sonra satatus bdrom cmd fail hatası veriyr sp flash ta
antantin antantin - #182
bende bu şekilde ilyas ustam yardımcı olur musunuz ?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-8-pro-hard-brick.9307/